FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wymarzony ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na etapie wyboru odpowiednich materiałów myślę, że nie możesz pominąć producenta Pozbruk, który ma mnóstwo ciekawych materiałów do dekoracji ogrodu w przystępnych cenach i odpowiednim zabezpieczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lena102
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 95

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajęcie architekta ogrodu to na pewno super sprawa,ale to kosztuje.Ja sama tworzę swoj ogród już od paru lat.Zrobiłam skalniak ,który co rok modyfikuję ;-)Mam tam rośliny wielosezonowe ,które kwitną cały rok ,rózne byliny.W tym roku postanowiłąm trochę skalniak przerobic kupiłam palisady i elementy skarpowe w firmie Joniec,bo akurat odpowiadała mi ich kolorystyka.Poprzegradzałam ,zrobiłam ścieżkę ,kupiłam też u nich gazony ,w których poszdziłam pelargonie i surfinie,dzięki czemu mam też kwiaty trochę wyzej niż na skalniku i tyle też myślę ze jest ładnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga2113
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 30

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nawet lepiej jest poświęcić swój czas niż wynająć ogrodnika. Chociaż samemu się nauczy jak co robić a po za tym duma gdy będzie to wyglądać bajecznie będzie nieziemska!
_________________
Wyposażenie pizzerii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zawsze marzył ogromny ogród w dolinie, z dużymi skarpami na których będą kwiaty Smile I właśnie spełniam to marzenie, bo dopracowujemy z mężem wygląd naszych skarp. Zamówiliśmy sobie takie https://betoniarniakaczmarek.pl/produkty/plyty-azurowe-skarpowe/ płyty skarpowe, które pozwolą nam świetnie zagospodarować wolną przestrzeń na naszej działce Smile Oczywiście wybrałam ażurową, dzięki której mogę mieć tam piękne kwiatki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też jestem zdania że najlepiej to dbać samemu, nie ma to jak własne wizje. I to nie tylko w kwestii aranżacji ale i pielęgnacji ogrodu. Jeżeli macie problem z kwiatami, roślinami polecam ich produkty tutaj https://www.syngenta.pl/ , są rewelacyjne i mają bardzo duży wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wymarzonego ogrodu na pewno będziesz potrzebował dobrej jakości materiałów betonowych, które będą przydatne zarówno do wykonania ścieżki w ogrodzie, tarasu czy również ozdób w stylu donice betonowe bądź ławka Fala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rmnproject
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 11:30 pm    Temat postu: ogrodzik jak ta lala Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj z oferty http://www.rmnproject.pl
Oferują profesjonalną szatę graficzną oraz korzystne ceny.
Polecam, sam korzystałem!
_________________
KREATYWNE PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymarzony ogród również powinien być funkcjonalny, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości produktów betonowych jak kostki dekoracyjne, płyty na taras czy elementy ogrodzeniowe to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę producenta Pozbruk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 77

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzą się maliny w ogrodzie. Chyba zamówimy je na https://www.sadowniczy.pl/pol_m_KRZEWY-OWOCOWE_Sadzonki-malin-6799.html Widziałam, że mają duży wybór sadzonek w atrakcyjnych cenach. Też macie jakieś owoce w ogrodzie? Ja chciałaby stworzyć taką część ogrodu z samymi owocami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsyłam też na stronę https://www.stiga.pl/ . Co mają? Kosiarki i sprzęty do koszenia trawy, pilarki, dmuchawy do liści, glebogryzarki, myjki ciśnieniowe i wiele innych. Firmę polecało mi wielu ogrodników, sprzęty są praktycznie bezawaryjne i służą na lata. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim wymarzonym ogrodzie jest wymarzony basen, tylko ostatnio mam problem z jego pielęgnacją. Czy podpowiecie mi jaki preparat https://ichemia.pl/artykuly-basenowe,209.html będzie w tej kwestii najlepszy ? Glony to u mnie norma, niestety marzenie zamienia się w koszar przez ten brud Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walker.aurelia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój wymarzony ogrod to idealnie przystrzyżone rośliny, kolorowe kwiaty ułożone w symetryczne kształty, coś pięknego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrodlo55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 323

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny ogród, niekiedy, może być niezwykle wymagający. Jeśli jednak lubisz pracę w ogrodzie, to na pewno polubisz także nawóz azofoska który świetnie sprawdza się w roli wspomagania Twoich roślin Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 608

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymarzony i duży ogród to również spore wyzwanie, często potrzeba tam sporo wody którą trzeba dostarczyć roślinności. https://naterm.pl/ Naterm to firma która specjalizuje się w kopaniu studni głębinowych - bardzo często wykorzystywanych do nawadniania ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zakończyłem budowę swojego wymarzonego ogrodu. Oczywiście nie zabrakło w nim miejsca na basen. Zdecydowałem się jednak na basen rozkładany bo w Polsce nie ma pogody na całoroczny basen. Jeżeli też przychylacie się ku temu rozwiązaniu to zajrzyjcie na stronę https://poolgardenparty.pl/ Tam na pewno znajdziecie odpowiedni basen dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy