FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania marzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 374

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, ze dla kazdego to mieszkanie marzeń bedzie wygląac inaczej, kazdy chyba preferuje inny styl. Urządzając np przedpokój warto szukać inspiracji i w internecie. Ja np czytam blog https://decorto.pl/blog/jak-urzadzic-maly-przedpokoj/ i podążam za wskazówkami. A wy jakie przedpokoje lubicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 11:59 am    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Dla mnie już samo mieszkanie było spełnieniem marzeń, ponieważ przez wiele lata mieszkałam u rodziców i w końcu postanowiłam, że czas się wyprowadzić. Wiecie, wygodnie się mieszka u rodziców, wszystko miałam podetknięte pod nos, zwłaszcza że jestem jedynaczką, jednak w końcu przyszła pora na usamodzielnienie się. Zaczęłam rozglądać się coraz intensywniej za swoim lokum. Na szczęście miałam zgromadzony szereg oszczędności, już od czasów licealnych pracowałam w wakacje, a z kolei podczas studiów jeździłam na zarobek do Niemiec. Dzięki temu nawet przy tak prozaicznej czynności jak zbiór owoców mogłam odłożyć naprawdę poważne pieniądze. Grosz do grosza i po czterech latach takich wyjazdów zebrało się z tego kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wreszcie miałam pieniądze na wkład własny, a że nie znałam się specjalnie na nieruchomościach, poprosiłam o pomoc znajomego. Ten zabrał mnie na targi nieruchomości, a później poinstruował co należy brać pod uwagę - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/krakow/. Dzięki temu uzupełniłam deficyt wiedzy, a obecnie mogę cieszyć się własnymi czterema ścianami w atrakcyjnej okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 metry wysokości, duże okna, przestronne, większy metraż (przynajmniej 70 m2), wokół zieleń Smile Może mieć balkon, choć najlepiej taras, piękny widok... ehhh Green Mokotów - moje wymarzone M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1628

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, jestem dopiero na etapie poszukiwania swojego wymarzonego gniazdka. Najprawdopodobniej, skorzystam z pomocy pośrednictwa nieruchomości Estate Dealer, gdyż zależy mi na tym, aby oglądać wyłącznie te nieruchomości o uregulowanej sytuacji prawnej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiecie ale każde mieszkanie może stać się mieszkaniem marzeń dzięki systemom smart home jakie projektuje Maciej Fiedler , jego rozwiązania są znane na całym świecie, sama też chciałabym sterować urządzeniami w domu za pomocą smartfona, to fajna sprawa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 448

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór mieszkania marzeń nie należy do najłatwiejszych zadań. Ja niedawno kupowałem mieszkanie w Rzeszowie - na poczatku szukałem sam ale w końcu zdałem się na biuro nieruchomosci123 opinie mieli super więc powierzyłem im poszukanie lokum dla mnie. Tak naprawdę poza znalezieniem ofert zajęli się też wszystkimi formalnościami związanymi z zakupem. Dla mnie było to bardzo wygodne rozwiązanie bo zaoszczędziłem sporo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się podobają ładne osiedla w pobliżu rzeki albo jeziora, no i oczywiście te właśnie w pełni zautomatyzowane Smile

Ostatnio zmieniony przez pamm dnia Sro Kwi 18, 2018 1:31 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sonia89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupię mieszkanie w centrum Wrocławia. Ktoś coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 841

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem kupiliśmy kilka miesięcy temu nasze wymarzone pierwsze mieszkanie w Szczecinie. Korzystaliśmy z oferty firmy NM Szczecin http://nmszczecin.pl/. Mieszkanie nowe, w pełni wykończone ( my kupiliśmy w zasadzie tylko meble ). Standard wykończenia mieszkań na bardzo wysokim poziomie, sama nie mam drygu do takich aranżacji a tu efekt przeszedł nasze oczekiwania. Ogólnie firmę polecam bardzo rzetelni, konkretni i uczciwi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osiedle Beauforta to ciekawe miejsce do zamieszkania. Myślę, że warto zainteresować się tą inwestycją. Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/osiedlebeauforta.html są szczegóły. Takie mieszania, to ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą mieszkać w wyjątkowej lokalizacji lub szukają mieszkań na wynajem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz podpatrzeć, co nowego mają deweloperzy Smile Ja tam lubię sobie poprzeglądać od czasu do czasu ich strony, z czystej ciekawości. Ot, takie moje małe hobby. No i powiem Ci, że jest sporo nowości teraz na rynku - na przykład moja uwagę przykuły te apartamenty w Warszawie. Zdecydowanie odradzam rynek wtórny. Przy takich perełkach nie ma szans Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubulo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zajrzeć do biura nieruchomości http://www.kortevente.pl/ Cechuje ich profesjonalizm, doświadczenie oraz uczciwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikatarkowska
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 15

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja już od dawna marzę o mieszkaniu w Hiszpanii, takim z pięknym widokiem na morze Smile Z mężem zaczęliśmy przeglądać oferty i ta nas zainteresowała: https://whiszpanii.pl/ Może coś z tego będzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje mieszkanie marzeń a w zasadzie luksusowy apartament jest na Solcu http://www.solecresidence.pl/ oglądałam tam lokal i zakochałam się w tym miejscu. W budynku są prywatne baseny, sauna a nawet mini pole golfowe na dachu, budynek jest piękny, wnętrza z wykończeniem z najwyższej jakości materiałów, jest też całodobowa recepcja i usługa concierge.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karoline
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 60
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darkneska napisał:
Moje mieszkanie marzeń a w zasadzie luksusowy apartament jest na Solcu http://www.solecresidence.pl/ oglądałam tam lokal i zakochałam się w tym miejscu. W budynku są prywatne baseny, sauna a nawet mini pole golfowe na dachu, budynek jest piękny, wnętrza z wykończeniem z najwyższej jakości materiałów, jest też całodobowa recepcja i usługa concierge.

Jeśli już o luksusach mówimy, to nie wolałabyś jakąś rezydencje pod Warszawą ? Całe życie mieszkam w mieście i przyznam że czasem zdarza nam się z mężem pomarzyć o swoim własnym domku na przedmieściach, w jakimś ciekawym osiedlu. Jeśli jesteś z Warszawy to może słyszałaś o Ventanie? Bardzo ciekawią mnie ceny tamtejszych mieszkań i ogólnie to, jak się tam żyje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy