FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania Warszawa sprzedaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ktoś z Was interesuje się tym, jak szybko sprzedać mieszkanie ? Wydaje mi się, że jest to jak najbardziej świetne rozwiązanie i coraz więcej osób z tego korzysta, bo gotówka w wielu przypadkach potrzebna jest na już. Mnie gotówka z mieszkania była potrzebna, aby wpłacić zaliczkę na nowe mieszkanie, więc zdecydowałem się na skup nieruchomości. Formalności załatwione błyskawicznie, mogę nawet powiedzieć, że od ręki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 4:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zależy na tym żeby szybko kupić mieszkanie. A jeśli chodzi o Śląsk to znam bardzo ładne i atrakcyjne osiedle Apartamenty Karolinki. Chcę tam kupić mieszkanie dlatego a zainteresowało mnie ze względu na bardzo dogodne dla mnie położenie i atrakcyjną cenę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 161

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

exi92 napisał:
To może ktoś z Was interesuje się tym, grb-nieruchomosci.pl/jak-szybko-sprzedac-mieszkanie-cenne-porady/ jak szybko sprzedać mieszkanie ? Wydaje mi się, że jest to jak najbardziej świetne rozwiązanie i coraz więcej osób z tego korzysta, bo gotówka w wielu przypadkach potrzebna jest na już. Mnie gotówka z mieszkania była potrzebna, aby wpłacić zaliczkę na nowe mieszkanie, więc zdecydowałem się na skup nieruchomości. Formalności załatwione błyskawicznie, mogę nawet powiedzieć, że od ręki.


My też potrzebowaliśmy na szybko gotówki i przy sprzedaży domu pomógł nam ten skup: skup nieruchomości https://skup123.pl/skup-domow/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 161

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

exi92 napisał:
To może ktoś z Was interesuje się tym, grb-nieruchomosci.pl/jak-szybko-sprzedac-mieszkanie-cenne-porady/ jak szybko sprzedać mieszkanie ? Wydaje mi się, że jest to jak najbardziej świetne rozwiązanie i coraz więcej osób z tego korzysta, bo gotówka w wielu przypadkach potrzebna jest na już. Mnie gotówka z mieszkania była potrzebna, aby wpłacić zaliczkę na nowe mieszkanie, więc zdecydowałem się na skup nieruchomości. Formalności załatwione błyskawicznie, mogę nawet powiedzieć, że od ręki.


My też potrzebowaliśmy na szybko gotówki i przy sprzedaży domu pomógł nam ten skup: skup nieruchomości https://skup123.pl/skup-domow/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powoli szukam nowego mieszkania, cos wiekszewgo ale nie wiem nawet gdzie szukac....

jakies polecicie strony?

_________________
https://www.katalus.pl/nowe-mieszkania-w-warszawie-rynek-z-potencjalem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darijam
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 22

PostWysłany: Sob Sty 15, 2022 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domi.nika napisał:
ja powoli szukam nowego mieszkania, cos wiekszewgo ale nie wiem nawet gdzie szukac....

jakies polecicie strony?

_________________
https://www.katalus.pl/nowe-mieszkania-w-warszawie-rynek-z-potencjalem


Nie wiem, jakim budżetem dysponujesz..i czy interesuje cie stan deweloperski czy wykończony....Zerknij na ofertę: www.nuxapartments.pl/sprzedaz-mieszkan-deweloperskie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darijam napisał:
domi.nika napisał:
ja powoli szukam nowego mieszkania, cos wiekszewgo ale nie wiem nawet gdzie szukac....

jakies polecicie strony?

_________________
https://www.katalus.pl/nowe-mieszkania-w-warszawie-rynek-z-potencjalem


Nie wiem, jakim budżetem dysponujesz..i czy interesuje cie stan deweloperski czy wykończony....Zerknij na ofertę: nuxapartments.pl/sprzedaz-mieszkan-deweloperskie/




dzięki Smile na razie staram sie zajac sprzedaza domu i dlatego tez powoli rozgladam sie za mieszkaniem, pomocne Smile !




___________________
https://www.icono-kreatywni.pl/nieruchomosci-na-sprzedaz-o-czym-zapominaja-nabywcy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w ogóle bardziej złożona kwestia. Ja wychodzę z założenia, że jeśli faktycznie zastanawiacie się nad tym, w jaki sposób można dzisiaj zbyć szybko dany lokal, to nie jest to niemożliwe. Ja czytałem o tym, w jaki sposób może zostać przeprowadzona szybka sprzedaż mieszkania. Przy czym pamiętajcie, że może się to wiązać z mniejszym zyskiem na danej nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez agencję szybko sprzedasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 330

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każdy chce mieć swoje cztery kąty i w nim zamieszkać razem z rodziną, tylko bywa tak że każdego na to nie stać. Dlatego w bankach jest opcja wyboru kredytu, na przykład kredyt na mieszkanie Kraków https://krakowkredyty.pl/kredyty/kredyt-mieszkaniowy-hipoteczny-krakow/ . Tutaj pomogą ci dorady wybrać najlepszy kredyt który będzie odpowiedni dla ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Kulig
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lut 10, 2022 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ofert odnośnie mieszkania to polecam Ci się rozejrzeć na tej stronie - http://janpul.pl - tutaj możesz kupić naprawdę ładne i gustowne mieszkanie w Warszawie, w takich dzielnicach jak np. Białołęka, czy Wilanów. Wszystko w wysokim standardzie za naprawdę nie wysokie pieniądze, Na pewno Ci się to opłaci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zalezy gdzie chcesz kupić mieszkanie bo cena zależy od lokalizacji. A jest sporo bardzo atrakcyjnych, nowych mieszkań na sprzedaż a nawet niektóre osiedla takie jak osiedle Poematu w stolicy mają bardzo dużo chętnych na zakup, bo są położone w bardzo atrakcyjnym otoczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fai72721
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 6

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MacieX822 napisał:
No dużo lepiej jest kupić mieszkanie. Lepiej przeciez splacać kredyt niż wlasncicielowi koszty mieszkania, nawet jak mieszkanie kosztuje bardzo dużo. A macie już wybrane osiedle? Jeżeli nie to zobaczcie czym opiekuje się . firma status. Sa oni bardzo profesjonalną firmą zajmująca się zarządzaniem m.in osiedlami mieszkaniowymi

Ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fai72721
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 6

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magnolianier napisał:
Ja szukam mieszkania przez pośrednika nieruchomości. Nie mam czasu na szukanie mieszkania na własną rękę. Kupno mieszkania przez pośrednika jest łatwiejsze i wygodniejsze.

Fine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3691

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę zgodzić się z poprzednikami, zakup mieszkania-tym bardziej w stolicy- to nie łatwe zadanie. Ja w tej kwestii zdałam się na specjalistów https://www.maxon.pl/ . Z ich pomocą udało mi się kupić moje wymarzone mieszkanie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy