FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 80, 81, 82  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paturatu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 138

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy rozpoczynasz budowę domu to nie zapomnij o takim podstawowym urządzeniu jak kompresor lub sprężarka. Najlepszy taki sprzęt mają tutaj https://www.almig.pl/ Nie dość że można kupić w atrakcyjnej cenie to jeszcze jest opcja wynajmu więc idealnie się sprawdzi na każdej budowie. Ich produkt to gwarancja niezawodności więc będziesz zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
termia33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 67

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli budujemy dom to przyjdzie czas na wybór elewacji czy tarasu. To dla mnie było naprawdę ogromne wyzwanie bo nie wiedziałam na co się zdecydować. Z wszystkich możliwości wybrałam drewno. Teraz tylko jakie skoro wybór jest tak duży. Przeglądając różne stron natrafiłam na deska opalana ogniem . I to jest to, prezentuje się ona naprawdę świetnie, Ja już dokonałam ostatecznego wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 81

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku działa wiele firm budowlanych. Cieszę się, że trafiliśmy na Espiro Investment. Współpraca z firmą to pełen profesjonalizm. Co ważne - to także spokój, że dom naszych marzeń zostanie zbudowany zgodnie ze sztuką! Budowa przebiegała terminowo. Ekipa dbała o porządek, byliśmy w pozytywnym szoku, że to może tak fachowo wyglądać. Z nieskrywaną przyjemnością patrzyliśmy, jak rośnie nasz dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podrzucam Wam linka do tej strony z ogłoszeniami - https://ogis.pl/o/ogloszenia/2325-domy-na-sprzedaz Zakup istniejącego domu jest dużo szybszą opcją niż jego budowa i też w wielu przypadkach tańszą. Często trafia się, że ktoś chce sprzedać dom na już i wtedy cena będzie niższa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to duże wyzwanie - ja bym się go nie podjął. Raczej skorzystam z tej oferty tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości ma ofertę min domów na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Mam zamiar skorzystać z danych kontaktowych by dowiedzieć się szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesują mnie tarcze szlifierskie do betonu i ściernice diamentowe. Czy możecie polecić sklepy, które oferują sprzedaż takich narzędzi? Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę MK Narzędzia Diamentowe. Więcej na stronie https://mk-diament.pl/oferta/tarcze-szlifierskie-i-pady-diamentowe/tarcze-garnkowe-do-elektronarzedzi/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2021 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak budujesz dom to na pewno będziesz potrzebować firmy która wykona balustrady oraz schody ze stali nierdzewnej. Na pewno taki materiał wytrzyma długie lata i będzie dobrze się prezentował. Najlepszym wyborem będzie takie coś zlecić https://www.kobamet.pl/ bo mają lata doświadczeń i niskie ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli budujecie dom, to z własnych doświadczeń polecam instalację wentylacji, która dba o jakość i cyrkulację powietrza w każdym pomieszczeniu w domu. Oczywiste dla mnie jest, że system ten musi być czyszczony, bo jeśli się tego nie dopilnuje to nie będzie chodził na pełnych obrotach. Kiedy z mężem szykowaliśmy się do pierwszego czyszczenia to dla mnie ten artykuł: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-rob-to-skutecznie/ był kopalnią wiedzy. Dowiedziałam się kilku ważnych rzeczy i łatwiej mi było rozmawiać z ekipą. Teraz jest już tylko łatwiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryycjaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 8

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 5:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam firmę zajmującą się remontami. Oto oferta http://inspirem.pl/firma-remontowa-myszkow/ Są fachowcami z wieloletnim doświadczeniem. Zlecenia wykonują na czas. Słowa złego nie można powiedzieć. Szczerze polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A chemię budowlaną zakupiłeś? Jeśli nie to serdecznie zachęcałbym do zainteresowania się tym tematem. Sklep https://silikonowe.com.pl/pl/i/O-Nas/8 posiada tego całkiem sporo i to po mocno atrakcyjnej cenie. Skorzystanie z tego było w pełni rozsądnym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hudson.garland
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rozpocząć plany budowy domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
igoro45
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2021
Posty: 10

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej jest wybrać kilka miejsc i dokładnie na spokojnie przejrzeć ich projekty domów jednorodzinnych. My również byliśmy zainteresowani budową energooszczędną ale sami do końca nie wiedzieliśmy jak się za to zabrać, a mając takie przygotowanie człowiek jakoś zaczyna sobie powoli klarować wizję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu kojarzy mi sie od razu z ogromnym wydatkiem. Oczywiście jest to ogromne przedsięwzięcie.
_________________
polubienia na Instagramie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayert.jerrold
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 5
Skąd: Głogów

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najlepiej zacząć budowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaklos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej kupić dom z rynku wtórnego, niż budować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 80, 81, 82  Następny
Strona 46 z 82

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy