FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urządzić nowoczesne mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 5:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mebli kuchennych to na pewno polecam Wam oferte https://timberkuchnie.pl/szafy-na-wymiar-zielona-gora/ zerknijcie tutaj i dajcie znac, bo moim zdaniem cena idzie w parze z jakoscia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sabinka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 289

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Każdy ma inny gust, każdemu coś innego się podoba. Ja ostatnio wymieniałam drzwi zewnętrzne. Producent http://dallas-drzwi.pl/produkty/drzwi-zewnetrzne/
ma bardzo fajne modele, bardzo nowoczesne. Mnie się podobają. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się, jaka farba lateksowa będzie słusznym wyborem, to polecam w wolnej chwili przejrzeć sobie informacje na stronie portalu duluxprofessional.pl. Może tam znaleźć naprawdę wiele ciekawych treści, więc myślę że nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darijam
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 22

PostWysłany: Czw Paź 27, 2022 4:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzanie mieszkania to kosztowna sprawa - zwłaszcza przy dzisiejszych szalejących cenach Smile Zauważyłam, ze dużo osób rezygnuje z remontów ze względu głównei na koszty. A ja zapisałam się do różnych klubów- ostatnio do https://tefal24.pl/klubtefal Dzięki temu będę mogła zamienić punkty na arbty i kupić sobei sprzęt do domu w atrakcyjnej cenie. Do tego mam bezpłatne poradniki, dostęp do aktualnych ofert. Super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3384

PostWysłany: Czw Paź 27, 2022 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym wyborem będzie sztuka współczesna malarstwo galeria , tym bardziej, że można tutaj kupić przepiękne obrazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lisowa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2022
Posty: 35

PostWysłany: Czw Paź 27, 2022 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli planujesz remont to myślę, że artykuły z https://polskiebudowlane.pl/portal/ mogą ci pomóc w ogarnięciu wielu rzeczy. Znajdziesz tam mnóstwo porad na tematy remontowe, ogrodowe itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wiki12
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 9:06 am    Temat postu: aranzacja wnętrza Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi czasy cegła, albo tynk są bardzo popularne. Czy wam się sprawdziło takie rozwiązanie? https://energiajutra.com.pl/tynk-ozdobny-beton-w-jakich-aranzacjach-sie-sprawdzi/ W takim normalnym stylu myślicie, że też się sprawdzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3736

PostWysłany: Czw Lis 03, 2022 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiałam sofy polskiego producenta od Libro meble. Ich meble można znaleźć w wielu sklepach meblowych zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznym. Wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, dużą funkcjonalnością, nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz atrakcyjnymi cenami wyrobów. Sofa do salonu którą zamówiłam jest niesamowicie wygodna i posiada funkcję rozkładania. Polecam jeśli zależy Ci nie tylko na świetnym wykonaniu ale również wygodzie użytkowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pią Lis 04, 2022 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak udało się przygotować salon w swoim domu? Jeżeli szukacie przede wszystkim profesjonalnej pomocy i podpowiedzi na temat doboru takich elementów, jak oświetlenie, czy również sofy do sypialni to zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia świetny artykuł https://remont.biz.pl/salon/wybieramy-oswietlenie-oraz-sofe-do-salonu/ z którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej jak to zrobić, aby efekt był w pełni zadowalający i co najważniejsze zachowując przy tym zarówno styl, jak i funkcjonalność wnętrza. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Sob Lis 05, 2022 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie remontu mojego mieszkania i szukam inspiracji do jego aranżacji.

airmax światłowód opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Sob Lis 05, 2022 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuję się właśnie, jakie są profesjonalne farby do drewna firmy Nobiles. Mocno interesuje mnie ta firma, bo wiem, że jakość jest naprawdę rewelacyjna. Farby mają świetne opinie, no i oczywiście ceny też są odpowiednie. Jestem przekonany, że bez żadnego problemu coś z ich oferty dla siebie wybiorę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lisowa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2022
Posty: 35

PostWysłany: Nie Lis 06, 2022 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja własnie odebrałam klucze od nowego mieszkania i w weekend zaczynamy działac Smile Chcę wszystko zrobić sama z mężem. Mamy już płytki, panele i meble. Dzisiaj oglądałam farby lateksowe dulux kolory i chyba zdecydujemy się na jakieś beże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sschmidt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie chciałabym w końcu rozpocząć remont poddasza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Wto Lis 08, 2022 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz pomysłu na urządzenie swojego domu czy mieszkania to zajrzyj do sieci. Na blogach takich jak https://pieknie-zyjemy.pl znajdziesz wiele pomysłów i inspiracji. Zdecydowanie polecam zapoznać się z nimi bliżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qmarvin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bym zrobiła czarną, matową kuchnię jak ta na tej stronie: https://verle-home.com/czarna-matowa-kuchnia-verle-easy-touch-z-blatem-ze-spieku-kwarcowego-studio-verle-w-nysie/ czerń, jak się potrafi ją zaaranżować, jest piękna i taka z klasą. Czerń w macie kojarzy mi się z czymś luksusowym. Do tego odpowiednie dodatki i mamy kuchnię jak z katalogu z luksusowymi wnętrzami. Kiedyś też sobie taką sprawię Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 49 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy