FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dieta po świętach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po świętach się wybrałem do Naturhouse w Katowicach, żeby schudnąć i rzeczywiście dobrali dla mnie odpowiednie żywienie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy tam opracowują tylko dietę czy dodają do tego jeszcze jakąś suplementację?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beerkos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lip 04, 2015 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam żadnej suplementacji. Sam sobie opracowuję dietę i wszystko samemu robię. Nie chcę się nawet truć chemią i nawet nie chcę samemu sobie kupować tych leków. Wolę zainwestować tą kasę w zdrowe jedzenie, dla przykładu w ryby i dla przykładu w jajka itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kredwan96
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obowiązki rodzinne sprawiły, że przestałaś zwracać uwagę na to, ile i czego jesz. Zapomniałaś, że zapotrzebowanie na kalorie zmalało, bo Twój organizm wolniej je spala. Stresy łagodzisz, ciągle podjadając. Jeśli chcesz powrócić do dawnej figury i utrzymać ją, chudnij powoli. Pomogą Ci: niskotłuszczowa dieta i aktywność fizyczna, np. codzienna 15-minutowa gimnastyka albo spacer w szybkim tempie lub pływanie. Unikaj długiego siedzenia przed telewizorem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fuuz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie w sumie święta nie są powodem do diety, tylko każda impreza, która oznacza większe niż zwykle jedzenie. Po prostu kilka kolejnych dni jem mniej i stawiam na aktywność fizyczną. Mięso i wędliny idą wtedy w odstawkę, obowiązkowo cukier prosty na bok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to trochę dziwne, kiedy ludzie mówią (między innymi moi znajomi): "o rany, przytyłem po tych świętach 3 kg!". To czym Wy się ludzie odżywiacie? Sam tłuszcz? W mojej rodzinie przeważają przepyszne warzywa. Mięso oczywiście też na bogato, ale jarzynki wiodą prym. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kocir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno sam tłuszcz i na pewno nie jedzą zdrowego jedzenia. Przede wszystkim no nie wiem warto jeść zdrowe rzeczy takie z tej półki healthy a nie z tej półki unhelthly Smile wystarczy sobie to wpisać w google tą grafikę i wystarczy sobie to wszystko od początku przejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freddy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, czy taka Magda Gessler rzeczywiście ma dobry wpływ na polską kuchnię. Na święta zrobiłem barszcz czerwony według jej przepisu i wyszedł cholernie dobry. Ale z drugiej strony ona bardzo często sięga po składniki wysoko tłuszczowe. Może słonina i golonka należą do historii naszego kraju, ale czy czasy współczesne nie kłócą się z tym trochę? Potrzebujemy tyle tłuszczu w swojej diecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska96
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza dieta to masa ruchu i unikanie cukru Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ludwik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko tyle..Myślę, że to może jeszcze nie wystarczyć i myślę, że to może być trochę kiepskie. Najlepsza dieta to wizyta u dietetyka i przestrzeganie jego rad i zaleceń co do jedzenia. Według mnie to będzie najlepsza dieta - taka nam pomoże bardzo szybko schudnąć i zrzucić zbędne kilogramy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swiatownik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na diety najlepsze są rybki:-)
Ryba pieczona w foli z suszonymi pomidorami

dowolna ryba 500g (u mnie gładzica)
suszone pomidory z oliwą ½ słoika
podravka
czosnek 4-5 ząbków
pieprz czarny ziarnisty
zioła prowansalskie

Rybę myjemy, osuszamy papierowym ręcznikiem. Zamrożoną odmrażamy przed przygotowaniem. Układamy na podwójnie złożonej foli aluminiowej. Czosnek obieramy i kroimy w cienkie płatki. Na rybie układamy kilka kawałków suszonych pomidorów i płatki czosnku. Oliwę pomidorową łączymy z podravką, pieprzem ziarnistym i ziołami prowansalskimi. Na każdej rybie rozsmarowujemy oliwę z przyprawami. Zawijamy folię i grillujemy lub pieczemy w 180stopniach C przez około 20 minut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra jest też ryba smażona na patelni grillowej i o wiele szybsza w przygotowaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma możliwości by schudnąć szybko i skutecznie ,ale zawsze możesz wspomóc sie czymś. Na chwile obecną warto kupić sobie tabletki, które w swoim składzie mają piperynę. Z tego co czytałam to piperyna jest składnikiem który pozyskuje sie z pieprzu. Przyspiesza metabolizm i pomaga blokować gen odpowiedzialny za przyswajanie tkanki tłuszczowej. Warto zastosować ją gdy ma sie problem z odchudzaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wijka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto się dobrze odżywiać i ćwiczyć. Ćwiczenia poprawiają nie tylko naszą sylwetkę ale także wpływają na nasze zdrowie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zabieg Redustim, można go zrobić np. w Vici Clinic w Krakowie. To kombinezon wyszczuplający, wyszczupleniu poddane zostaje całe ciało od stóp do piersi. Zabieg jest bardzo przyjemny. Najlepiej zrobić serię dwunastu takich zabiegów, kosztuje to tylko 2000 zł, a ubytek po nich to aż do kilkunastu centymetrów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy