FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Projekt domu - gotowy czy na zamówienie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ankor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym stanęła przed takim wyborem - na pewno wybrałabym projekt na zamówienie Wink Dzięki temu dom będzie w 100% taki, jak sama go zaprojektujesz Wink Według mnie to dużo lepsze rozwiązanie, bo wszystko możesz mieć wedle własnego uznania, a w tym gotowym raczej nie można wprowadzać żadnych zmian Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Bagatyrkat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 8
Skąd: Wadowcie

PostWysłany: Sob Cze 20, 2015 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrał bym raczej projekt na zamówienie jest więcej możliwości niż w gotowcu jednak gotowiec nie jest taki idealny chyba że nie chcemy ponosić kosztów projektowania to wtedy zgodzę się że taki można wybrać. Polecam raczej na zamówienie jak budować dom to z klasą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goscimir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie jestem za projektem na zamowienie! gotowce sa kiepskie, poza tym fajnie miec wplyw na to jak wyglądają nasze 4 kąty!!! być może zdarza się że komuś podoba się dany projekt od a do z ja jednak musiałabym wszystko przerabiać w takim gotowym więc nie było sensu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tow
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, na rynku jest obecnie zatrzęsienie projektów gotowych. Chcąc inwestować w projekt indywidualny, to raz, że trzeba dużo więcej zapłacić, a dwa - trzeba w to włożyć kupę, masę wręcz swojej pracy. Ate gotowe są naprawdę fajne i można wybrać coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym raczej się wziął na to żeby zaprojektował na zamówienie dla mnie to jest elastyczne zawsze jakieś poprawki można wnieść ogólnie lepiej to wygląda jak gotowy projekt co rpawda droższa zabawa ale warta zachodu takie jest moje zdanie każdy ma swoje a ja mam takie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaroslaw55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kup gotowy projekt, jużza 1500 zł można kupić coś fajnego, tyle, że i tak jakiś architekt będzie musiła ci trochę go dopasować, ale to będą grosze, inne rozwiązanie - poszukaj architekta ze swojej okolicy, jak już wydać kasę to trzeba mieć dobry kontakt z osobą, ktra będzie ci dom szykować,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowalka88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie za nim wszystko samemu zaplanujesz to też trochę czasu minie Wink tak masz już gotowe, wystarczy jak wyłożysz swoje pieniądze na stół. Wtedy tylko zapłacisz i projekt będziesz miał jak znalazł. To na pewno będzie dobre i to na pewno będzie korzystne dla Ciebie i twojego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grażyna989
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 7:26 am    Temat postu: Projekty Odpowiedz z cytatem

Jak planujecie wyposażenie do swoich pomieszczeń, to może przemyślcie sprawę z umieszczeniem w jakimś waszym pomieszczeniu pieca kaflowego http://piece-kaflowe.com.pl/piec-kaflowy-rz-pk-7/ , są to całkiem ciekawe rozwiązania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bianca89
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 31

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest znaleźć jakiś projekt który nam odpowiada w 100%, ale jeśli ty taki znalazłaś to czemu nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga77
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę gotowe bo mniej z tym zachodu, a teraz i tak te wszytskie najnowsze domy są robione z najnowszych technologii. Tyle domów juz powstało, że nie trudno będzie znaleźć taki, ktory sie spodoba, a w razie czego zawsze możesz wprowadzić drobne poprawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wacław
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak budowałem swój dom brałem projekt na zamówienie mogłem sobie zrobić tak jak mi się podoba przy pomocy projektanta wiele mi doradził i jestem zadowolony z mojego domku nie chciałbym mieć gotowca bo to takie oklepane jest wszystko więc projekt na zamówienie wygyrwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kormeliana
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj myślę, że fajniejszym rozwiązaniem jest projekt domu na zamówienie. Zawsze dobierasz to co Tobie odpowiada. Ustalasz wszystko z projektantem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zamir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest połączyć dobry projekt gotowy z dobrym architektem, bo, niestety,raczej każdy gotowiec wymaga dostosowania przez architekta - odnośnie własnych potrzeb, uwarunkowań działki czy przepisów miejscowych. Ja przynajmniej tak zrobiłam, fajny projekt połączyłam z dobrym architektem i zadziałało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachs
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się że powinno się tak to łączyć ale najlepiej wziąć projekt na zamówienie wszystkie sprawy jak to ma wyglądać obgadać z architektem i w razie czego nanosić wszelakie poprawki bo pewnie na bank się takie zdarzą ja tak w sumie miałem jestem zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heber
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt indywidualny będzie koniecznością dla osób, które chcą posiadać w swoim domu np. studio nagrań, czy też inne pomieszczenie związane z wykonywanym zawodem. Takie pomieszczenie trzeba dokładnie zaprojektować i nanieść na plan domu. W tym przypadku projekt wykonany na zamówienie klienta jest niezbędny. Czasem domy muszą posiadać określone cechy, w tym:
- Wysokość,
- Podział elewacji,
- Sposób wykończenia elewacji,
- Kolorystykę,
- Typy okien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy