FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
oświetlenie w domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Wto Lut 28, 2023 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, ze oświetlenie pełni bardzo ważną funkcję. Mnie osobiście podoba się plafon led płaski Idealnie będzie pasować do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Sro Mar 01, 2023 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie macie pomysłu na swoje wnętrza - jak je oświetlić, to zerknicie sobie na bloga https://www.topmet.pl/blog/ . Myślę, że tam znajdziecie wiele inspiracji, pomysłów, a także cennych porad - co jak wykonać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Pon Mar 06, 2023 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kinkiety to bardzo duży wybór oferuje świetny polski sklep https://sklep.argon-lampy.pl/pl/c/Czarne-kinkiety/148. Lampy ARGON można modyfikować w zakresie zmian kolorów dodatków, wydłużania lub skracania przewodów itd. Wszystkie produkty wykonane z bardzo dobrych gatunkowo surowców, m.in. z mosiądzu, drewna, stali. Klosze pochodzą ze znanych polskich hut szkła, elementy drewniane dostarczają polscy dostawcy, natomiast części metalowe wykonywane są w siedzibie firmy. Za zakupami w tym sklepie przemawia nie tylko wysoka jakość produktu ale także konkurencyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xoconnell
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Legnica

PostWysłany: Pon Mar 06, 2023 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy o takim systemie nie słyszałam. W jaki sposób on działa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuczapera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 141

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam kupowac w odpowiednich sklepach.. nie marektowki bo tu jakosc jest slaba. ja wybralam ten sklep z oświetleniem i nie zaluje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Pon Maj 01, 2023 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak byscie szukali dobrego i nie drogiego oswietlenia to polecam sklep www.elampy.pl Smile jakosc bardzo fajna i niskie ceny a do tego bardzo duzy wybor produktów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodor Wawrzyn
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2023
Posty: 12
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Maj 08, 2023 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest zależne od konkretnego przypadku. Gotowym zestawom zawsze czegoś brakuje, ale za to są proste w obsłudze. Natomiast przy samoróbce będziesz się bawić w lutowanie i dobieranie profili i zaślepek.
_________________
Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy materiałów budowlanych. Naszą specjalizacją jest hydroizolacja i renowacja fundamentów, dachów, łazienek, oraz balkonów i tarasów. Zapraszamy na www.sanier.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Trolo56
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 08, 2023 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oświetlenie w naszym pomieszczeniu to jedna z najważniejszych rzeczy o które powinniśmy dbać, jeśli chcemy dobrać odpowiednie lampy, kinkiety oraz plafoniery informacji można zasięgnąć z https://oryginalne-lampy.pl/ są to bardzo przydatne blogi które mogą nas zainspirować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Cze 26, 2023 3:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, chcę w salonie zrobić sufit podwieszany i zależy mi, żeby fajnie go oświetlić i móc sterować strefami, które będą oświetlone. Znalazłem coś takiego jak panele LED od V-tac o wymiarach 600x600 mm. Myślicie że to dobry pomysł, czy może lepiej będzie darować sobie podwieszenie i zamontować natynkowo? Zależy mi, żeby umieścić takich kilka na suficie i ewentualnie od potrzeby podświetlać dane miejsce za pomocą aplikacji.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy