FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Walka z uzależnieniami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Nie Maj 02, 2021 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób uzależnionych nie chce zgodzić się na wyjazd do zamkniętego ośrodka. Choć czasem wydaje być się to jedynym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o nałóg związany z nadmiernym spożywaniem alkoholu, to słyszałam, o odtruciu alkoholowym w Katowicach. Istnieje wiele badań jednoznacznie potwierdzających skuteczność zabiegu. Odtrucie alkoholowe to zabieg przeprowadzany przez wyspecjalizowany zespół medyczny. Celem terapii jest oczyszczenie organizmu z toksyn, nagromadzonych w wyniku nadmiernego spożywania alkoholu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest prosta rzecz. Ja na pewno mogę Wam podpowiedziec, byście przede wszystkim dobrze się zastanwili nad tym, czy na pewno dacie radę.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 796

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością pomoc specjalistów będzie niezwykle ważna podczas leczenia uzależnienia. Lekarze ocenią stan chorego i doradzą odpowiednie rozwiązanie. Wydaję mi się, że dość często pomocą dla alkoholików okazuje się zaszycie. Czytałem na https://esperalpoznan.pl/esperal-wszywka-alkoholowa-kalisz-konin-pila-gniezno-lubon/ o tym jak wygląda zabieg. Obecnie jest to szybka sprawa, gdyż pacjent nie wymaga hospitalizacji. Może szybko powrócić do swoich obowiązków po zabiegu. Warto zaznaczyć, że lek Disulfiram dostępny jest jedynie dla osób, które ukończyły osiemnasty rok życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barsikjan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Wrz 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto byłoby poszukać jakiegoś rozwiązania na innych forach? Na pewno jest dużo informacji na ten temat.
_________________
Widzimy ludzi i rzeczy nie takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi my jesteśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 169

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze w tym aspekcie będzie przede wszystkim jak najbardziej racjonalne podejście do tematu Waszego zdrowia. Pamiętajcie, że wybór psychologa może wpłynąć na to, jak się czujecie na co dzień. Właśnie dlatego warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ i zorientować się, co konkretnie moglibyście dla siebie zdziałać w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arya
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 139

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno bardzo dobry ośrodek leczenia uzależnień jest w Skoczowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3393

PostWysłany: Sob Paź 02, 2021 9:05 am    Temat postu: odwyk Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na odwyk alkoholowy ? Moim zdaniem jest to bardzo skuteczna metoda, która pomaga wyjść z uzależnienia od alkoholu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rumeta
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2021
Posty: 12

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam psychoterapie poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoaU
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 161

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fernena napisał:
Każdą walkę można wygrać , należy o tym pamiętać. Nawet jeśli jest to walka z uzależnieniem narkotykowym. Są dzisiaj takie sposoby jak np. zdrowie.com.pl/jak-dziala-wszywka-narkotykowa-5361/ , które umożliwiają zwycięstwo. Ważna jest jednak też siła woli


Smutne to, że trzeba się posuwać do takich zabiegów.. Ale prawda jest taka, że wszywka uratowała życie mojego wuja... Tu zakładał: https://odoklinika.pl/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Paź 12, 2021 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palenie jest bardzo niezdrowe... Mój mąż pali jak smok od lat i nie mogę go za nic w świecie przekonać do rzucenia tego nałogu. Myślę już o kupieniu epapierosów w tym sklepie http://www.kongres-apt.org.pl/ogloszenie/ismoking Może będzie wolał je zamiast tradycyjnych papierosów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 932

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być dobrze, ale trzeba odpowiednio reagować. W zasadzie wszystko na ten temat macie pokazane tutaj - http://poradnia-uzaleznien.pl/ Nie twierdzę, że to każdemu od razu pomoże - najważniejsza jest reakcja i podjęcie próby trzeba rozmawiać, bo dzięki temu dopiero zrobicie swoje, ale nie nastąpi to z dnia na dzień!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w tematyce uzależnień i terapii, w moim mniemaniu warto wspomnieć, że istnieją specjalistyczne terapie, które mogą pomóc w potrzebie. Wystarczy odrobina chęci. Na przykład Ośrodek Krajna w moim mniemaniu posiada naprawdę świetną ofertę, jeżeli chodzi o leczenie alkoholizmu czy narkomanii. Posiadają w ofercie nawet terapię dla par oraz rodzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justim
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 15

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi pomógł Nasz Gabinet w walce z nałogiem..
_____
Esperal Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chodzi w końcu o to, by trafić na jak najlepszych specjalistów, którzy realnie będą w stanie Wam pomóc. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.online/ i pomyśleli o uzyskaniu wsparcia właśnie w Klinice Psychomedic. Myślę, że może się to okazać dla Was najlepszym wyborem, sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ola86_mmm
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 08 Sty 2022
Posty: 13

PostWysłany: Sob Sty 08, 2022 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji warto od razu skorzystać z pomocy specjalisty, który w trakcie odpowiedniej terapii pomoże w walce z nałogami. Ja korzystałam z pomocy tego psychologa https://psycholog-bukowska.pl/ i polecam każdemu
_________________
psycholog wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy