FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
flowerlo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osiedle Wilania na Wilanowie. Za taką cenę za metr w tej lokalizacji nie znajdziesz nic lepszego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej cos poszukac za posrednictwem dobrego biura nieruchomosciowego. Mnie akurat udalo sie zamieszkac nieopodal centrum Wroclawia - urokliwe miasto. Ja akurat wspolpracowalam z p. Jakubem Borońskim z SDP Nieruchomosci https://sdp-nieruchomosci.pl/ - doradzil jak trzeba i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

flowerlo napisał:
Osiedle Wilania na Wilanowie. Za taką cenę za metr w tej lokalizacji nie znajdziesz nic lepszego

Skoro tak mowisz, to trzeba sprawdzićWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thaddeus.kovacek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję fachowca, którzy pomorze mi w odbiorze mieszkania. Internetowe poszukiwania doprowadziły mnie do strony https://odbiorymieszkan.info/odbiory-mieszkan-warszawa To są odbiory mieszkań warszawa i piszę do użytkowników forum z zapytaniem, czy według Was warto skorzystać z usług tej firmy? Dziękuje za wsparcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 458

PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie musiałem nikogo zatrudniać do odbioru mieszkania, kupiłem je z wykończeniem pod klucz od Atala a to sprawdzony, solidny deweloper i nie zawiodłem się

Ostatnio zmieniony przez kaper dnia Nie Lut 02, 2020 1:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deion.hettinger
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujemy z rodziną kupno nowego mieszkania, dlatego zastanawiam się nad agencją nieruchomości Śląsk https://wertui.pl/pl/mieszkania-domy-dzialki-na-sprzedaz-czechowice-agencja-nieruchomosci-slask-twoje-nieruchomosci-katarzyna-kaplita-czechowice.html. Nie jestem dobry w szukaniu nieruchomości, a agent na pewno szybciej znajdzie coś odpowiedniego w korzystnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sam nie dasz rady to ok ale powiem Ci że znalezienie atrakcyjnej inwestycji dziś nie jest żadnym problem. Szukałam czegoś wyjątkowego na Mokotowie i tak trafiłam na Moko Concept Apartments, panie z biura sprzedaży udzieliły mi dodatkowych informacji i myślę że zdecyduję się na zakup mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na inwestycji Mokosfera można zakupić mieszkania dla siebie i na wynajem. Plusem jest na pewno ciekawa lokalizacja. Wszędzie można dotrzeć na pieszo. Dla osób aktywnych są ciekawe obiekty sportowe w pobliżu. Poza tym organizowane są różne imprezy. Tutaj http://www.mokosfera.com/pl/ sobie zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pony12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe jak teraz będzie z cenami przez pandemię. Penwie wszystko pójdzie na łeb na szyje..
_________________
pomoc drogowa Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morella1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 177

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki zakup mieszkania to niezłe wyzwanie. Media nas zasypują różnymi ofertami, dlatego niełatwo jest się zdecydować na zakup czegoś konkretnego. A na pewno nikt do takiego tematu nie podejdzie impulsywnie. Ja ostatnio zobaczyłam, że bardzo fajne nowe mieszkania na sprzedaż szczecin można tutaj tomaszewicz.pl znaleźć. Myślę, że wiele osób faktycznie znajdzie tam coś idealnego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terenowy18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 87

PostWysłany: Pon Maj 11, 2020 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymarzyłem sobie mieszkanie w Łodzi, dlatego nadszedł najwyższy czas na zrealizowanie tego planu! Mieszkanie udało mi się zakupić po zapoznaniu z ofertą Samson-Dom https://samson-dom.pl/mieszkania/ . Lokalizacja idealna, a mieszkania w jeszcze lepszej lokalizacji. Wkrótce się wprowadzamy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Wto Maj 12, 2020 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na Apartamenty Wrocław dostępne na stronie: https://www.mojdom.com.pl/apartamenty-wroclaw ? Oferta tego dewelopera od zawsze wzbudza we mnie ogromne emocje - projekty są dla mnie niezwykle atrakcyjne. Wydają się być komfortowe, przemyślane i bardzo ciekawe. Na pewno odnajdziesz wśród nich coś, co spodoba się i Tobie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 4:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że nieruchomości można szukać z pomocą aplikacji na telefon? Serwis ogłoszeniowy sprzedajemy.pl już taką ma, więc sprawdzanie ofert jest jeszcze łatwiejsze. No i można być na bieżąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wspólnie z mężem postawiliśmy na mieszkanie deweloperskie w Markach. Po chyba milionach godzin spędzonych na szukaniu odpowiednich ofert w końcu trafiliśmy na ofertę dewelopera https://www.mazoviadevelopment.pl/ Liczymy na to, że wszystko uda nam się szybko załatwić, aby wprowadzić się do swojego wymarzonego mieszkania. Stawiamy na nowoczesność w aranżacji wnętrz, więc wszystko na pewno będzie pięknie wyglądać! Już nie mogę się doczekać aż przejdziemy przez wszystkie papierkowe sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to znaleźć taką ofertę, która idealnie się wpisze w Wasze potrzeby.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 5 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy