FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 87, 88, 89  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że świetną opcją są systemy backupowe commvault. Warto o nich poczytać, ponieważ mogą wam niejednokrotnie uratować skórę. Rzeczową ofertę w tej materii, znajdziecie na stronie internetowej firmy itpunkt.pl. Wydaje mi się, że warto się do nich zwrócić w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też od niedawna prowadze biznes i ze względu na sytuacje z pandemią, muszę szukać oszczędności. Zastanawiam się nad ofertą firmy https://loboslink.pl/uslugi/leasing/ która oferuje leasing sprzętów biurowych. Wyszłoby mnie to o wiele korzystniej finansowo, aniżeli zakup takich urządzeń od ręki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hulahula
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 03, 2021 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dobrze się przygotować na targi pracy?
Macie może jakieś sprawdzone spsooby, bo ja kompletnie nie wiem jak się przygotować a chce się wybrać po raz pierwszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Filip01231
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro chcesz prowadzić biznes to musisz pamiętać, że prowadzenie księgowości małej firmy nie jest wcale takie proste jak się wydaje. Dlatego też najlepiej zlecić prowadzenie rachunkowości firmy do zewnętrznego biura rachunkowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niekryty1
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Lut 2021
Posty: 25

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakładaniu własnego biznesu niezwykle ważne jest zadbanie o wizerunek. W moim przypadku rozpoczęło się od projektowania opakowań, które rozpocząłem z firmą https://brandlive.pl/oferta/projektowanie-opakowan/ - świetnie wizualnie projekty, wysoka jakość!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Robertsonek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym wypadku, własny biznes wymaga posiadania komputera i dbania o bezpieczeństwo danych osobowych. Jeżeli jednak padnie dysk i trzeba będzie odzyskać dane, polecam firmę Dysk Doktor https://dysk-doktor.pl Mają całkiem rozsądne ceny i szybko realizują takie zlecenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Cze 06, 2021 4:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając własny biznes pomyślcie o dobrej jakości sprzęcie komputerowym. Może zainteresuje was ta oferta tu https://itnes.pl/ W tym sklepie znajdziecie sprzęt najwyższej jakości, od najlepszych producentów na naszym rynku. Sprawdźcie tą propozycję - warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://leadership-center.pl/produkt/karta-celow/ mieliście okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to uważam, że warto. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji. Od szkoleń, aż do różnych produktów. Między innymi znajdziecie tam kartę celów. Poczytajcie sobie na jej temat. Być może przyda si w waszej firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meksi23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 219

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeżeli mowa o reklamie biznesu to warto zerknąć na https://www.chroma.pl/pl. To bardzo dobra i rzetelna drukarnia internetowa, mają w ofercie bardzo fajne materiały reklamowe do druku jak np. ulotki, wizytówki itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto podjąć współpracę z kimś kto ma sporą wiedzę i doświadczenie w rynku, a dodatkowo mnóstwo pomysłów. Na pewno firma Tantus, która produkuje różnego rodzaju suplementy jest pomysłem godnym uwagi. Ich celem jest produkcja kontraktowa oraz kompleksowe usługi, które proponują swoim klientom. Cały proces od projektowania po produkcję dzieje się pod okiem doświadczonych specjalistów, którzy do każdego z klientów podchodzą indywidualnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 781

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy zajmującej się doradztwem biznesowym dla firm, to zdecydowanie polecam Wam usługi Blue Oak Advisory. Pomogli mi podczas wyceń firmę i jestem im za to bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam salon fryzjerski, praca daje mi dużo satysfakcji, teraz mam w pracy prawdziwy młyn,dużo mam przyprowadza synów żeby ogarnąć ich fryzury przed końcem roku szkolnego, kupiłam nową golarkę od BabylissPRO, ma jedną głowicę, jest kompaktowa i ma metalową obudowę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 180

PostWysłany: Sob Cze 19, 2021 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pracuję jako fryzjerka, na co dzień używam urządzeń od Babyliss PRO, to moja ulubiona marka urządzeń fryzjerskich, mam calkiem sporo od nich sprzetu, widać dbałość o wykonanie i funkcjonalność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Pon Cze 21, 2021 5:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma to plusy oraz minusy. Dlatego też każdy kto decyduje się na takie rozwiązanie musi liczyć się z wieloma różnymi przeszkodami. I tak szukając jakiś informacji na ten temat trafiłam na tego bloga https://commplace.pl/blog/sytuacje-kryzysowe-przyklady/ po przeczytaniu którego dowiedzieć się można wiele na temat rodzajów kryzysu i radzenia sobie z nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Pon Cze 21, 2021 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz też otworzyć swoje laboratorium. Wydaje mi się, że obecnie jest to całkiem dobra opcja na biznes. O wyposażenie się nie martw - firma Renggli ma w ofercie między innymi dygestorium laboratoryjne: https://renggli.pl/pl/oferta/dygestoria-laboratoryjne/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 87, 88, 89  Następny
Strona 52 z 89

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy