FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urządzić nowoczesne mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3384

PostWysłany: Sob Maj 20, 2023 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie też bardzo ważny jest odpowiedni silnik pompy wody , dlatego w takiej sytuacji warto jednak wybrać dobrego i sprawdzonego producenta gdzie w dobrej cenie będzie można zamówić solidny silnik. Z tego co widziałam to oferta jest tutaj atrakcyjna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 5:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż jest budowlańcem który proponuje klientom różne modne, praktyczne rozwiązania np przy remoncie domu, mieszkania. Ja trafiłam na ciekawy artykuł ktory powinien go zainteresować. Zobaczcie tu https://sid-budowlancy.pl/wykorzystanie-debu-jako-surowca-do-produkcji-desek-podlogowych-profesjonalne-rozwiazania-w-zakresie-drewnianych-posadzek/ Znajdzie tu sporo praktycznych porad min o rodzaju dębowych desek podłogowych, o ich wlaściwościach, zaletach itp.
Może i was zainteresują te infomacje - może macie w planach remont i wymiaanę podłóg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzając wnętrza w swoim mieszkaniu ja patrzyłam na to aby było stylowo ale też i praktycznie. Stolik kawowy stąd https://notodo.pl/komplet-stolikow-kawowych-katania wam polecam bo jest solidny i wysokiej jakości materiały zostały do niego użyte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 210

PostWysłany: Sro Maj 24, 2023 4:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak urządzić mieszkanie? Myślę ,że to kwestia bardzo indywidualna, gdzie każdy ma inne wyobrażenie o estetyce i funkcjonalności określonego miejsca. Idealnym miejscem do znalezienie i zakupy elementów wyposażenia i dekoracji naszych domów jest np. Centrum Handlowe Warszawa na Targówku. Tam znajduje się kilka sklepów z branży tzw. wnętrzarskiej, gdzie dostaniemy trafne rady pracowników oraz zrobimy zakupy niezbędnych rzeczy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heathcote.marcelle
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Krokowa

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zadbaj o stylowe dodatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutmann.bernardo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Komorów

PostWysłany: Pią Maj 26, 2023 3:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie oświetlenie w kuchni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3384

PostWysłany: Pią Maj 26, 2023 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by postawić na malowanie boazerii drewnianej . Właśnie planujemy remont na dniach i przy okazji chcielibyśmy jakoś ładnie pomalować boazerię. Może wy nam jednak coś doradzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 524

PostWysłany: Sro Maj 31, 2023 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, myślę, że dobrym pomysłem jest kupienie płytek dekoracyjnych do mieszkania. Jakie są terz w modzie? Z chęcią poznam wasze wskazówki o tym https://www.ekostone.pl/ Czy uważacie, ze cegła w mieszkaniach jest nadal w modzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek333267667
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1341

PostWysłany: Czw Cze 01, 2023 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na przykład dowiedziałem się o https://sheyk.pl/agd,c3.html . Pewnie dużo osób skorzysta z tej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Nie Lip 09, 2023 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabierając się za poszukiwania zarówno modnych, dobrze wykonanych i jednocześnie funkcjonalnych propozycji w zakresie wyposażenia łazienkowego to na pewno warto zapoznać się też z ofertą marki Oltens u których masz naprawdę spory wybór również tych nablatowych, które znajdziecie tutaj https://oltens.com/pl/umywalki-zlewy i bez problemów dopasujecie pasującą szafkę, czy baterie oraz wanny, czy kabiny prysznicowe. Pozdrawiam i dajcie znać jak poszło!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 159

PostWysłany: Wto Lip 11, 2023 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rozglądam się właśnie za nowym stolikiem kawowym do salonu. Myślę o drewnie Smile Nie ukrywam, ze wpadła mi w oko oferta sklepu https://stolywood.pl/. Solidna jakość wykonania, konkurencyjne ceny a do tego możliwość samodzielnego zaprojektowania sobie takiego stołu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolenka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 444

PostWysłany: Wto Lip 11, 2023 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o aranżację domu to najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z tej oferty https://agstyle.pl/drzwi-wewnetrzne-warszawa/drzwi-eurodoor-warszawa/ Jest to marka która ma w swojej ofercie drzwi od czołowych producentów marek premium i dodatkowo wykonuje ich montaż jak i pomiary. Dzięki nim będziesz mieć piękne drzwi które posłużą wiele lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Wto Lip 11, 2023 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ma być nowocześnie, to wyposażenie musi być nowoczesne. A najwięcej takiej technologii mamy w kuchni. Stawiając na odpowiedni sprzęt można sporo zyskać. Taki Solgaz jak np. płyta Innova Premium czy inny sprzęt (może i piekarnik). Inna sprawa, ze to też fajnie wygląda, a funkcjonalność jest po prostu niezła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolinska123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 201

PostWysłany: Czw Lip 13, 2023 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się właśnie w sieci. W internecie można znaleźć bardzo duży wybór najróżniejszych akcesoriów meblowych. Są to między innymi tkaniny obiciowe: http://hurtownia-akces.pl/tkaniny-obiciowe . Moim zdaniem warto dawać meblom drugie życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Wto Lip 18, 2023 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie przy okazji jak pięknie wyglądają dekoracje na ścianę diy i w dodatku możesz wykonać je samodzielnie co często oznacza, że kosztują niewiele lub wręcz nic! Super sprawa
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58  Następny
Strona 55 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy