FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
artykuły dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2022 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już rozmawiamy o artykułach dla dzieci, to myślę że jeżeli interesuje was jaka marynarka chłopięca na co dzień będzie najlepszym wyborem, co od siebie polecam mam wolnej chwili zerknąć na stronę tego portalu standar.pl . Może tam znaleźć naprawdę sporo przydatnych informacji, więc myślę że nie będziecie rozczarowani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 700
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo różnego rodzaju przydatnych akcesoriów dla najmłodszych można również znaleźć na https://colorstories.pl/. Polecam bo jest w czym wybierać, a ceny są korzystne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marguerite.carter
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto kupić używane zabawki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feola
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 05, 2022 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to się podzielę) Mamy Anex m/type w kolorze mlecznym, to nasz pierwszy wózek, ale jesteśmy z niego po prostu niesamowicie zadowoleni! Bardzo mobilny i lekki, co jest dla mnie ważne. Chodzenie z takimi to tylko radość!
_________________
Anex
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 533

PostWysłany: Pon Sie 08, 2022 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przyszły poniedziałek mój syn ma 8 urodziny i zażyczył sobie na prezent kosmiczny dywan! Very Happy Jedyną stroną, na której go znalazłam jest: https://panidywanik.pl/133-dywany-do-pokoju-dzieciecego- . Myślicie, że jeżeli zamówię go dzisiaj jest szansa, że dojdzie do piątku? Nie chciałabym go rozczarować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Nie Sie 14, 2022 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda się porządny kocyk. Ja kiedy wybieram produkty dla mojej córci zwracam uwagę na to, żeby były bezpieczne i dobrej jakości. Jeśli interesują Was kocyki bambusowe dla dziecibkocyki bambusowe dla dzieci to warto odwiedzić sklep ManyHugs. Znalazłam tam wiele naprawdę świetnych produktów, a wysyłka jest naprawdę szybka Smile
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Nie Sie 14, 2022 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda się porządny kocyk. Ja kiedy wybieram produkty dla mojej córci zwracam uwagę na to, żeby były bezpieczne i dobrej jakości. Jeśli interesują Was kocyki bambusowe dla dziecibkocyki bambusowe dla dzieci to warto odwiedzić sklep ManyHugs. Znalazłam tam wiele naprawdę świetnych produktów, a wysyłka jest naprawdę szybka Smile
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 2:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dla dziecka akcesoriów takich jak kocyki, pościel, poduszeczki, ręczniki czy przewijaki to na pewno coś fajnego wybierzecie w sklepie online Ceba Baby - https://cebababy.eu/. Bardzo fajny sklep, świetnie wyposażony, rzeczy super jakościowo, starannie wykonane, bardzo ładne, wiele wzorów, modeli, rózna kolorystyka. Kupowałam tam wiele razy i dla swojego dziecka i na prezenty dla dzieci koleżanek. Zawsze jestem z zakupów tam zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na https://www.outdoorkids.eu/collections/spodnie-softshell-dla-dzieci znalazłam spodnie softshellowe w cudnym kolorze. Zastanawiam się nad zamówieniem ich dla córki, ponieważ wychodzę z założenia, że dziecko potrzebuje świeżego powietrza i codziennie chodzimy na spacery, musimy mieć odpowiedni ubiór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Nie Paź 09, 2022 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przyłożyć się do wyboru wózka - aby był on solidny i bezpieczny dla malucha. Polecam zwrócić uwagę na Cavoe Axo Style. Spełnia te warunki, a w dodatku jest w dobrej cenie i ma świetną amortyzację!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 941

PostWysłany: Pon Paź 10, 2022 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że sama ostatnio poszukiwałam jakiegoś sprawdzonego miejsca, w którym mogłabym znaleźć porządne zabawki dla mojego dziecka. Znajoma podpowiedziała mi, żebym wolnej chwili przejrzała sobie propozycji na stronie tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/kolorowanki-dla-dzieci-c-5000_5091_5605.html i nie ukrywam, że kilka klocków i puzzli wpadło mi tam w oko. Jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek tam coś zamawialiście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 292

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2023 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku wózka polecam nowość - Cavoe Axo Shine. Przepiękny, doskonale dopracowany, odpowiedni na wszystkie nierówności terenowe. Łatwo się składa i po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Jest też lekki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2023 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki sklep zabawkami możecie mi polecić?

Reklama : Afazja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo bogaty asortyment jeśli chodzi o dzieci posiada jeden z rewelacyjnych sklepów https://caretero.pl/. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kafar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 73

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre i bezpieczne artykuły i akcesoria dla dzieci i niemowląt znajdziecie w sklepie Bobospace, który współpracuje z wiodącymi producentami w branży, dzięki czemu oferuje bardzo wysoką jakość sprzedawanych towarów. Na stronie https://bobospace.pl/ możecie zapoznać się ze szczegółami ich oferty i kupić dobry towar dla prawidłowego rozwoju Waszego malucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy