FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest wybrać dobrą agencję pracy tymczasowej, dlatego śmiało mogę polecić wam MG Solutions. Powiem wam, że dla mnie ich oferta jest jednak najkorzystniejsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
muskul
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 119

PostWysłany: Nie Lip 24, 2022 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście organizacja pracy przez sprawdzoną agencje jest bezpiecznym rozwiązaniem. W przypadku tej agencji zatrudniającej opiekunów do osób starszych https://nursecare24.pl/ warto też od razu powiedzieć już na spotkaniu na czym opiekunowi dokładnie zalezy, by trafić rzeczywiście w takie miejsce, w którym czas będzie leciał przyjemnie. Agencja gwarantuje również ubezpieczenie niemieckie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
august12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 3
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Małopolsce bardzo prężnie działa branża spedycyjna. Dotyczy to zarówno lokalnych dostaw, jak i transportu na duże odległości. Dlatego kierowcy, zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych, nie powinni mieć problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Czy ktoś z Was poszukuje pracy w Nowym Sączu? W sieci znalazłam pomocny artykuł https://kmy.pl/rosnie-zapotrzebowanie-na-pracownikow-w-nowym-saczu-kto-znajdzie-prace/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarai40
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Opole

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja słyszałam, że Opole całkiem nieźle rozwija się jeżeli chodzi o miejsca i warunki pracy. Niby takie niepozorne miasto, a jednak może warto w nim szukać zatrudnienia? Jest chyba tańsze od wielkich miast typu Warszawa, czy Wrocław...
_________________
Firmy w Opolu rekrutują! Zobacz jakich specjalistów szukają pracodawcy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam coraz bardziej zastanawiam się nad zmianą miejsca pracy, może to już ten czas? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marge.kling
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pią Sie 12, 2022 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu rozglądam się za nowym miejscem pracy, ponieważ postanowiłam przeprowadzić się na Dolny Śląsk. W związku z tym zastanawiam się czego pracodawcy oczekują od swoich potencjalnych pracowników.
_________________
Rynek pracy na Dolnym Śląsku – kogo szukają pracodawcy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inherit
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 122

PostWysłany: Pon Sie 15, 2022 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam, że dziś nie jest aż tak ciężko jeśli chodzi o pracę, dobrze jest jednak wiedzieć jak ją znaleźć. I jeśli to ma być na przykład Praca Bydgoszcz uważam, że najlepiej jest sprawdzić online, gdzie można znaleźć szereg różnych portali z ogłoszeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jaylan06
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Chrząstowice

PostWysłany: Pon Sie 15, 2022 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze zarobki to chyba w polityce Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulittel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 14, 2022 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rynek pracy ma to do siebie, że sytuacja na nim bywa zmienna. Są okresy, gdy mówimy o tak zwanym rynku pracownika, a duża liczba wakatów zachęca do płynnego poruszania się po nim w poszukiwaniu ciekawszych zajęć i lepszych zarobków. Wiele kwestii w tym temacie zostało poruszonych w tym artykule - https://www.female.pl/artykul/21305-szykujesz-sie-do-zmiany-miejsca-pracyzobaczco-zrobic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Wto Lis 01, 2022 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja długo nad wszystkim myślałam i chyba na jakiś czas wybiorę się zagranicę, aby podreperować swój budżet. Tak się składa, że tutaj https://www.opiekunki365.pl/ znalazłam świetną pracę w Niemczech w postaci opiekunki dla starszych osób. Fajnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Sie 2021
Posty: 255

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pracujesz z domu i myślisz o tym czy wirtualne biuro to dobre rozwiązanie, to jak najbardziej tak. Korzystam z tej opcji już ponad rok i jestem zadowolony. Co do cen, to wszystko zależy od pakietu jaki się wybierze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was może wie, na czym polega praca testera oprogramowania ? Słyszałem, że to bardzo dobrze płatna praca, ale nie do końca wiem na czym polega.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zikw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 333

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam bardzo fajny ogólnopolski portal ogłoszeniowy https://szukam24.pl/praca/oferty-pracy/ Można tam całkowicie za darmo wystawić ogłoszenie, myślę, że warto skorzystać z takiej opcji. Łatwo w taki sposób można znaleźć pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Lis 14, 2022 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobre oferty pracy można znaleźć tutaj https://www.globallogic.com/pl/. Szczerze pisząc, szukałem pracy w branży IT, ale trudno było znaleźć coś ciekawego, na szczęście udało mi się to dzięki ich stronie. Polecam, może ktoś od Was się znajdzie. użyteczne Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak ostatecznie zdecydowaliście się zostać w kraju, czy jednak wyjechać do pracy za granicę? U mnie wygrała opcja numer jeden ze względu na rodzinę i też nie chciałem zostawiać swojego domu, tym bardziej że tutaj na miejscu w Sosnowcu udało mi się znaleźć bardzo dobrą pracę z naprawdę niezłymi zarobkami jak na Polske. Dlatego też polecam sprawdzić https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/sosnowiec/ gdzie znajdziecie wiele propozycji z różnych branż i od razu podanymi kwotami w zakresie tego ile można będzie zarobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy