FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ogrodzenie - o czym warto pamiętać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 65

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 6:48 am    Temat postu: ogrodzenie Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że dosyć dobre są ogrodzenia panelowe z pomurówką. Całkiem dobrze się prezentują. Gdyby ktoś chciałby zainwestować i samemu postawić takie ogrodzenie, to polecam artykuł z dokładną instrukcją krok po kroku oraz zdjęciami https://montazogrodzenia.com/blog/montaz-ogrodzenia-panelowego-z-podmurowka . Może się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Olek048w
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie ogrodzenia są świetne. Na mnie zrobiły ogromne wrażenie.
___
stroje ludowe szycie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marianex
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady Smile
_________________
Nie daj się omamić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marianex
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest temat dla zawodowca z tej dziedziny...
_________________
Nie daj się omamić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quarki99
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zastanawiałem się nad rozwiązaniem użycia betonu dekoracyjnego jako dodatku do ogrodzenia. Znalazłem tez firmę http://www.cemex.pl/deco-stone.aspx która zajmuje się i posiada tego rodzaju produkt ale nie wiem ile to wszystko może kosztować(badziej ile powinno to kosztować. Ktoś ma może informacje na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolek98
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 27

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 2:53 am    Temat postu: ogrodzenie Odpowiedz z cytatem

A po takie ogrodzenia panelowe lub z siatki - oraz po inne elementy do ogrodzeń - można zgłosić się do firmy Betafach Montaż Ogrodzeń. Pracują tam doświadczone osoby z tej dziedziny, chętnie służą poradą w kwestii doboru ogrodzenia, a także oferują jego montaż. Firma działa szczególnie na terenie Małopolski.. a tu do nich namiary: ul. Zagrodowa 10, 34-108 Frydrychowice - i jeszcze nr tel.: +48 534 159 501.

Ostatnio zmieniony przez karolek98 dnia Wto Sty 02, 2018 12:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze ogrodzenia panelowe znajdziesz w firmie WAWRUK , wiem bo też z pół roku temu szukaliśmy fajnego i niedrogiego rozwiązania i tam są różne ceny i opcje godne uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jeszcze zawsze pomyśleć o monitoringu, ja polecam ten z firmy Asmex: asmex.pl , sam tam brałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwaziusz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 18

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sporym problemem, z którym musiałem się zmierzyć był hałas z ulicy. Pierwsze co przychodzi na myśl, to żywopłot- niestety wymaga pielęgnacji. Dlatego zdecydowałem się na ogrodzenie z wykorzystaniem koszy gabionowych firmy ogroland.pl. Jest to rodzaj ogrodzenia z siatki, która jest wypełniania żwirem lub kamieniami. Często można spotkać takie elementy ogrodzenia w połączeniu z drewnem lub efektownymi panelami ogrodzeniowymi.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po skomponowaniu idealnej bramy z moim ogrodzeniem doszedłem do wniosku, że ręczne otwieranie to strata czasu a przede wszystkim sił. Odpowiednia automatyka może nas wyręczyć z tego kłopotu, który jest zupełnie niepotrzebny. System automatyki bram, który do dziś sprawuje się na 5 gwiazdek zakupiłem od www.pgsystem.pl . Niezwykle obfity i sprawny, sterowany zdalnie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 9:58 am    Temat postu: Ogrodzenie Odpowiedz z cytatem

A ja musiałam przez kilka miesięcy toczyć z mężem niemal podjazdową wojnę, żeby namówić go na odnowienie ogrodzenia naszej posesji. Kupiliśmy dom na rynku wtórnym i o ile elewacja naszego lokum wciąż jest w dobrym stanie, to gorzej jest z ogrodzeniem. W końcu się zgodził, ale postawił warunek, że to ja mam wybrać farbę do malowania, dacie wiarę? Zgodziłam się jednak, poszperał trochę w necie, poradziłam znajomych i wynalazłem te produkty Nobilesa - http://nobiles.pl/produkty/metal/. Teraz Szymon nie będzie miał wyjścia, jak zakasać rękawy i do pracy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli budujesz metalowe, tym bardziej aluminiowe ogrodzenie to warto zaopatrzyć się w solidne pręty z tego materiału. Wraz z http://www.pwzielonka.pl/ udało mi się zaopatrzyć w bardzo konkretne rozwiązanie w postaci takich artykułów, dzięki którym moje ogrodzenie jest fenomenalne! A co najważniejsze, świetnie się prezentuje. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My of frontu wybraliśmy elementy ogrodzeniowe Gardeo Pozbruk i tutaj muszę przyznać, że nie mają sobie równych pod względem jakości wykonania, zabezpieczenia przed wnikaniem wilgoci, czy mrozem. Producent pomyślał dokładnie o wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ogrodzenie drewniane i tu ważne jest, by je regularnie odświeżać i malować raz na jakiś czas. W zeszłym sezonie kupiłam specjalne farby marki http://www.newcolours.pl/ - nie łuszczą się i nie pękają, dlatego idealnie sprawdzają się do odnawiania płotów, altan, donic i mebli ogrodowych. Do tego nakłada się je na starą warstwę, bez szlifowania drewna. Są świetne, trwałe, nie toksyczne. Bardzo polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co możesz również sprawdzić propozycje od Pozbruk jeżeli chodzi o elementy Gardeo bo ilość modeli, kolorów oraz jakość są trzeba najważniejszymi aspektami dla których warto je wybrać. Moim zdaniem to topowych rozwiązań na pewno należy Amsterdam, Oslo, czy Genua.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 6 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy