FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czym ożywić mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiaty to w sumie dobry pomysł. Jakaś duża palma, czy coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale ile można mieć takich kwiatów. Jedna ewentualnie dwie palmy i tyle. Ja się na tym nie znam, ale moja żona uważa, że poduszki i jakieś duperele także ożywiają mieszkanie. Dlatego karze sobie zamawiać z http://tkaniny-milinkiewicz.pl/1025-tkaniny-dekoracyjne jakieś materiały aby uszyć powłoczki do poduszki. Bo przecież dwie na krzyż nie wystarczą. I co jakiś czas trzeba coś zmieniać. Do tego sama haftuje serwetki na komody. Mówi, że od zawsze u niej w rodzinie każda kobieta robiła takie serwetki, a z resztą to ją uspokaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniamus
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 38

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo dodatki - ładny zegar, lampa albo poduchy Smile Ja sporo dekoracji kupiłam w sklepie http://behome.pl, mają świetny wybór i to w różnych stylach. To chyba mój ulubiony sklep z elementami wystroju wnętrz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopiol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami wystarczy zmienić meble. Ja całe życie miałam ciemna kuchnię i dosyć ciemną sypialnie. Postanowiłam sobie zamówić meble na wymiar, jaśniejsze niż moje poprzednie i powiem Wam pięknie ożywiło i dodatkowo powiększyło mi to całą moją kawalerkę. Meble zamawiałam tutaj
meble kuchenne brwinów


Ostatnio zmieniony przez kopiol dnia Pon Lip 31, 2017 12:16 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że warto dodać jakieś elementy dekoracyjne żeby ożywić swój dom. Moim zdaniem bardzo dużo dają dywany, mamy teraz naprawdę mnóstwo fajnych wzorów i można coś wybrać dla siebie. Dodatkowo sprawiają one, że pomieszczenie staje się o wiele cieplejsze i komfortowe. Ja widziałam ostatnio ciekawe propozycje w artykule wzory modnych dywany http://domifikacje.pl/porady/modne-dywany-5-wzorow-ktore-musisz-poznac/ - myślę, że warto tutaj się rozejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz dużego wyboru świec zapachowych to znajdziesz je tu: https://pm-m.pl/275-swiece . Mają świetne i śliczne świeczki w całkiem niskich cenach. Taka dekoracja, niby jest niebagatelna ale bardzo potrafi ożywić wnętrze i nadać mu ciepłego charakteru. Polecam sprawdzić tę ofertę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrusy, bieżniki i inne ręcznie haftowane elementy od https://haftkm.com to rzeczy dla miłośników pięknych dekoracji na każdy stół. Szeroki wybór obrusów, bieżników i serwet, które zdobi ręczny haft, powstający w domowej pracowni wykonywane są tradycyjnymi metodami i technikami z wykorzystaniem tylko manualnych zdolności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekstylia to tani sposób na szybką zmianę aranżacji. Polecam wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Pią Cze 26, 2020 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominajcie o oświetleniu. Nic tak nie ożywia wnętrza jak dobrze dobrane światło. Jeśli nie wiesz gdzie kupić nowoczesne lampy zajrzyj na https://zfabryki.pl/pol_m_Lampy-186.html Ten sklep ma bardzo rozbudowaną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się za wyjątkowymi propozycjami w zakresie świec zapachowych to na pewno warto tutaj także zajrzeć do oferty przygotowanej przed producenta CocoWick https://cocowick.pl/ u którego będziecie mogli liczyć zarówno na jakość, ładny styl i jednocześnie szereg idealnych połączeń nut zapachowych, które pozytywnie Was zaskoczą i jednocześnie pomogą odmienić zapachy jakie unoszą się po całym wnętrzu. Moja ulubiona kolekcja z ich oferty to zdecydowanie Art Collection, natomiast też mają super kompozycje na nadchodzące święta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Nie Lut 26, 2023 6:23 am    Temat postu: Article Source For Good Mastiff Dog Advice Odpowiedz z cytatem

To the lady inquiring about two ponds mastiffs, brazilian mastiff black, south african mastiff puppy, old english mastiff, champion mastiff, cute tibetan mastiff, I highly suggest this moved here for updated mastiff breed tips or brindle daniff, fluffy mastiff breed, dog breed with loose skin tips, visit this English mastiff breed, most powerful mastiff dog, lion tibetan mastiff for sale, and don't forget this made my day for useful mastiff dog details on top of go for Tibetan mastiff breed, irish wolfhound mastiff, the biggest tibetan mastiff in the world, loose skin on puppy neck advice, boxer mastiff puppy for sale, saggy faced dogs info, as well as this this contact form for top mastiff dog forum not to mention bullmastiff feeding information, English mastiff breed top advice, beast mastiff, Cane Corso breed best advice, mastif dog, midgard mastiff, and don't forget this killer deal for best mastiff dog advice mastiff story viewer top tips, check out this best mastiff breed, large mastiff puppies, bullmastiff breed top recommendation, read about bullmastiff diet, show me a picture of a bull mastiff dog, as well as this click this link for excellent mastiff breed tips as well as english bulldog memes, saggy face dog breed tips, maspyr breed, visit this American Mastiff breed, mastiff fluffy, english mastiff grey, alongside all their explanation for best mastiff breed forum which is also worth a look. I also suggest this link for good mastiff breed tips as well as check out this Bully Kutta Pakistani Mastiff breed, bowmaster dog, half pit half mastiff, black and brown mastiff, why do dogs have loose skin, the italian mastiff, alongside all this here are the findings for useful mastiff breed advice on top of neapolitan puppy, mastiff head, Perro de Presa Canario Canary Mastiff best recommendation, bull mastiff puppies for sale near me, blue bull mastiff, beast mastiff, as well as view website for useful mastiff breed forum alongside all show me a tibetan mastiff, bandog mastiff information, mixed mastiff, dog excess skin, best mastiff breeds for families, info about Tosa Inu Japanese Mastiff, which is also great. Finally, have a look at this recommended site for awesome mastiff breed info with Spanish mastiff breed link, golden retriever mastiff, bullmastiff x boxer, Spanish mastiff breed details, working line neapolitan mastiff, short haired mastiff, for good measure. Check more @ Check This Out For Best Mastiff Breed Advice 5c6eeb6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 1:39 pm    Temat postu: Recommended Reasons For Picking Custom Sportswear Odpowiedz z cytatem

To the man inquiring about contemporary glass dining table and chairs, blue gray couch, rustic furniture manufacturers, assembled wardrobes, casegoods furniture manufacturers, tk classics river brook, wooden double bed with storage, bed furniture stores near me, white contemporary bookshelf, two tone dresser, loveseats modern, alvar aalto chair, rectangular dining table, black and brown living room, classic lounge furniture, artek aalto, rustic farmhouse bedroom set, modern unique dining tables, leather lounge suite, designer garden furniture, I can vouch for this englanderline.com furniture for vanity table, modern grey bedroom, end tables near me, thonet chair 209, stylish contemporary furniture, contemporary walnut chest of drawers, tufjord bed, best american made leather furniture, full bedroom sets ikea, bar stool designs, contemporary room furniture, homepop parsons classic upholstered accent dining chair, comfy chairs for living room, bedside tables for sale, loveseats for small spaces, chaise lounge modern contemporary, studio bedroom furniture, greenguard certified furniture manufacturers, murphy sofa bed, king bedroom furniture sets, also. See More Top Suggestions On Selecting Furniture b676f19
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Bella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 63
Skąd: skąd chcesz

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wielkie znaczenie ma w naszych domach oświetlenie. Światło odgrywa ważną rolę w życiu każdego z nas, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Wpływa pozytywnie na nasz nastrój, zdolność do pracy, a także komfort odpoczynku. Poza swoją podstawową funkcją często pełni również rolę dekoracji, podkreśla styl i charakter wnętrza. Warto więc odpowiednio dobrać źródło światła https://lampyventi.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arturo68
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkanie fajnie można ożywić różnymi świecami sama stosuję polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
earl.mayer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świece bardzo dużo daja jeżeli chodzi o ożywienie wnętrza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy