FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie kuchni - jakie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bulkowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 135

PostWysłany: Czw Paź 14, 2021 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obowiązkowym sprzętem w kuchni jest zmywarka, nikt u nas nie lubi zmywać a dzięki temu sprzetowi można zaoszczędzić sporo czasu, ja mam urządzenei Electrolux QuickSelect w którym wybiera się czas zamiast programu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 256

PostWysłany: Nie Paź 17, 2021 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli szukacie dobrej jakości wyposażenia kuchennego to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu https://sklep.sotbe.com/baterie-kuchenne-zlewozmywakowe-krany-do-kuchni w którym będziecie mogli znaleźć mnóstwo propozycji baterii stojących i wiszących. Licząc jednocześnie na pełne wsparcie obsługi i świetne warunki gwarancyjne na 5 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebna mi jest do mieszkania halogenowa żarówka 250w dlatego proszę Was o podesłanie ofert w sklepach internetowych wartych uwagi. Interesuje mnie jedynie zakup w dobrej cenie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pati22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 63
Skąd: okolice Radomia

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ciężko jest mi podpowiedzieć w tej kwestii, bo takimi rzeczami zajmuje się u nas mąż. Ja zajmuje się resztą wystroju, a dziś znalazłam wreszcie krzesła, które idealnie będą nam pasować do kuchni https://slf24.pl/krzeslo-giza-buk.html . W kuchni nie tylko liczą się sprzęty, akcesoria czy szafki. Krzesła to też istotny element całego wyposażenia, czyż nie mam racji.
_________________
pati22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torphy.patience
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2022
Posty: 1
Skąd: Perzów

PostWysłany: Sro Sty 12, 2022 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a macie kuchnię połączoną z jadalnią? Ja mam właśnie urządzone mieszkanie w ten sposób i zastanawiam się nad zakupem jakichś ładnych mebli - krzeseł i stołu. Chciałabym, aby były one w nowoczesnym stylu. Macie może jakieś pomysły? Pozdrawiam! Very Happy
_________________
krzesło na złotych nogach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3286

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 4:49 pm    Temat postu: kuchnia Odpowiedz z cytatem

Sama nie tak dawno rozglądałam się za jakimś porządnym sprzętem kuchennym, dlatego też bardzo spodobała mi się oferta jaką posiada Ariete. Tutaj bez problemu wybrałam świetny wypiekacz, który wyróżnia się wysoką jakością i dobrą ceną

Ostatnio zmieniony przez Polka1234 dnia Pon Sty 31, 2022 1:56 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amadeusz052
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sty 2022
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zakupić do własnego mieszkania porządny ekspres do kawy np. Gaggia - https://ekspresypolska.pl/125-ekspresy-do-kawy-gaggia nie ma nic lepszego, niż zapach świeżej kawy o poranku. Dobry ekspres maksymalizuje przyjemność z picia kawy. Polecam przetestować Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Nie Sty 16, 2022 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór agd mam już za sobą. Przy wyborze kierowałam się funkcjonalnością, wysokim standardem wykończenia i nowoczesnym wyglądem. Postawiłam na sprzęt agd z Solgaz, który spełnia te wymogi, a do tego jest innowacyjny i dbający o nasz budżet domowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kupiłas okap? Bo my też wlasnie urządzmay kuchnie, mamy całe AGD i zdecydowaliśmy się na okap z Ciarko Design. Jestem z niego bardzo zadowolona, bo jest cichy i wydajny. Naprawdę bardzo dobrze radzi sobie z parą i zapachami. Poza tym super wygląda i pasuje do wystroju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w kuchni na pewno nie powinno zabraknąć porządnego stołu dla całej rodziny. Warto zamówić taki robiony pod wymiar bo wtedy możemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń, którą posiadamy. Zerknijcie sobie na ofertę sklepu https://stolywood.pl/. Na stronie znajdziecie prosty w obsłudze kreator, który umożliwi stworzenie mebla na miarę waszych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 4:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyposażałam kuchnię z tą listą http://zielonydomek.net.pl/niezbedne-wyposazenie-kuchni-lista/, tak naprawdę wszystko, co potrzebne mam, dobrałam jeszcze parę rzeczy stricte pod siebie i kuchnia jest mega funkcjonalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to warto również zainwestować w robota planetarnego. Jeżeli nie wiesz, który ze sprzętów wybrać - sprawdź aktualny ranking. Ja korzystalam z tego https://robot-planetarny.pl/roboty-planetarne-do-2500-zl-ranking/ i jak najbardziej polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie moge polecić meble kuchenne robione na wymiar przez tą firmę https://www.meblekam.pl/ Jestem pewna, ze będziesz zadowolona z jej uslug. Sama zamawiałam tam meble do swojej kcuhni w nowym mieszkaniu i są super! Bardzo funkcjonalne i łatwo w nich zachować porzadek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Redostawi32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że to ma rację bytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamip
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy temat, jeśli chodzi o urządzanie i te sprawy, to jak coś mogę Wam polecić świetne miejsce jakim jest Hurtownia Elektryczna internetowa E-domus Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy