FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta na brzuch
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1470

PostWysłany: Nie Mar 28, 2021 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też pojawił się większy brzuch, jak się okazało - przyczyną byla tarczyca. Zrobiłam wszystkie badania i zdecydowałam się na taki catering https://cateromarket.pl/diety/dieta-hashimoto-catering Powiem wam, że wystarczyło kilka tygodni, aby zobaczyc efekty Smile Poza płaskim brzuchem, czuję się teraz o niebo lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
goofi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 90

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jem fast foodów, a zamiast gazowanych napojów kupuję cisowiankę. Trochę mi zajęło przestawienie się na czystą michę ale brzuch spadł co mnie bardzo cieszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2021 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w Warszawie i na ten moment zdecydowałam się na wybór cateringu dietetycznego w wersji Wege Fit https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-warszawa według mnie idealna opcja pod moje potrzeby i skuteczną redukcję wagi poprzez dietę SirtFood Adele. Myślę, że warto sprawdzić i w końcu skutecznie zadbać o swoje zdrowie oraz samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 5:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie problemy z wagą, to przyczyną być może jest coś innego?

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o takiej opcji, jak dieta odchudzająca Warto jednak wybrać dobrą firmę w tym zakresie która dostarczy je Wam codziennie ze świeżo wyciskanych owoców i warzyw. Dlatego zajrzyjcie w wolnej chwili na ich stronie jakie propozycje przygotowali zarówno na 3, 5 czy 8 dni. Super sprawa i też cenowo wychodzi to jak najbardziej w porządku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Sob Gru 11, 2021 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, u mnie nie było problemu z dietą, bo udało mi się po ciąży zrzucić dość sporo, ale niestety, nadmiar skóry został, a nie byłam w stanie poradzić sobie z tym kosmetykami i zabiegami, tylko operacja plastyczna okazała się dobrym rozwiązaniem. Miałam ją już jakiś czas temu, w klinice dr Anny Olender w Żarkach Letnisko https://drolender.pl i jeśli ktoś z Was szuka takiego specjalisty, polecam z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
breanne20
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 18, 2021 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pamiętać o tym, że nie każdy organizm jest taki sam i największe skutki będą przynosić profesjonalne porady dietetyków czy też trenerów personalnych. Sam nie korzystam, ale w przyszłości jak odłożę pieniądze to planuje. Teraz jednak dużo czytam o zdrowiu i ostatnio wpadłem na: https://www.trec.pl/baza-wiedzy/dieta-odchudzajaca.html moim zdaniem warto poczytać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingers
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2022
Posty: 24

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawe wskazówki Smile Temat zdrowej żywności i odchudzania... to temat rzeka niestety Razz
Ja aktualnie zamawiam sobie catering dietetyczny premium, a dokładniej smaczne posiłki o Master Diety Smile Jeśli ktoś szuka sprawdzonego cateringu to polecam, bo naprawdę warto Smile!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ronny.kris
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Bielsko

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu z Was pisze o skakance, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zdecydowanie przeczytajcie ten artykuł https://maxelektro.pl/poradniki/co-daje-skakanie-na-skakance,603.html. Podczas treningu na skakance można znacznie poprawić wydolność organizmu. Jest to szczególnie ważne dla osób, które mało czas poświęcają aktywnościom fizycznym i prowadzą raczej siedzący tryb życia. Należy jednak pamiętać, aby trening na skakance wykonywać odpowiedzialnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mittie88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zrzucenie brzucha najlepsze jest odstawienie pszenicy i cukru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paturatu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 138

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie jak oprócz diety zastosujesz ćwiczenia a w tym pomocna będzie oferta tego sklep https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Suwnice-1665.html gdzie zakupisz masę urządzeń do ćwiczeń. Dzięki nim łatwo stworzysz domową siłownię i zadbasz o swoją formę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1470

PostWysłany: Pią Sie 19, 2022 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im mniej przetworzone produkty spożywcze, tym będą lepsze. Jeśli nie masz czasu na gotowanie, to zawsze możesz rozważyć dietę pudełkową. Warto więc zastanowić się nad tym gdzie kupić catering dietetyczny? i wybrać najlepszą opcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko z brzuchem to często może być tak, że wydaje się on większy poprzez wzdęcia. Możemy się zdrowo odżywiać, ale czasem i tak pojawiają się wtedy problemy jelitowe i brzuch robi się od razu większy. Dlatego warto suplementować sanprobi ibs by usprawnić pracę naszego układu trawiennego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3810

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zrzuceniem zbędnych kilogramów pomoże Ci firma https://zdrowiewpudelku.pl/. Ja korzystam z ich cateringu i mogę powiedzieć szczerze że posiłki są pyszne i w końcu widać efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 5:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie dobry dietetyk Kielce i to bez dwóch zdań, dlatego jeśli mogę prosić, to wskażcie mi kogoś, kto się nadaje pod taką listę. Dodam może, że sama zerkam na takie opcje i nie mogę sobie nic z tym poradzić, że jestem w tym względzie problematyczna. Dlatego chętnie poznam wskazówki i inne takie. Wiecie, coś, co mi się aby na pewno sprawdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy