FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
piękny trawnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Sob Mar 13, 2021 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: Jeśli chodzi o piękny trawnik, to faktycznie można to ogarnąć, ale nie jest to łatwe zadanie. Po pierwsze potrzebny jest dobry sprzęt ogrodniczy dlatego zerknijcie na stronę producenta https://www.stiga.pl/sklep/koszenie-trawnika każdy znajdzie coś dla siebie. Po drugie trzeba wiedzieć JAK kosić trawnik. W internecie jest mnóstwo artykułów z poradami na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Mar 14, 2021 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłam ostatnio na konserwacja murawy i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy. Mamy dość duze boisko z sztuczną trawa i dbanie o nią nie jest łatwe. Myślę, ze profesjonaliści najlepiej sobie z nią poradzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 27

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O trawnik trzeba dbać szczególnie po zimie. Oczywiście uprzątnąć i uzupełnić brakujący: https://www.semmelrock.pl/warto-wiedziec/porady-eksperta/sprzatanie-ogrodu-po-zimie-cz-2-sprzatanie-ogrodu-i-przygotowanie-stref-wypoczynku. Ponadto umyć myjką płyty betonowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Wto Gru 07, 2021 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli borykacie się w swoim ogrodzie z trudnymi warunkami glebowymi to zdecydowanie warto zastanowić się nad wykorzystaniem dodatkowych nawozów do skutecznego porostu trawki w całym ogrodzie. W naszym przypadku wybór padł na Florovit https://sklepinco.pl/marka/florovit/ w bardzo dobrych cenach będziecie mogli znaleźć na przykład "Florovit nawóz do trawnika Mistrzowski trawnik 1 kg" wystarcza też na całkiem sporą powierzchnię i nie jest drogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny trawnik wokół domu jest faktycznie możliwy. Trzeba jednak w tym celu włożyć sporo pracy , ale i zakupić odpowiedni sprzęt i maszyny. Udało nam się uzyskać wymarzony efekt, aczkolwiek należało zacząć od inwestycji w kosiarki pielęgnacyjne Są one dostępne w ofercie sklepu Orkan, a mowa tutaj o kosiarce sadowniczej bijakowej. Okazała się niezwykle przydatna przy prowadzeniu prac pielęgnacyjnych na naszym zielonym terenie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 4:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie mieć piękny trawnik, to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.amtraw.pl/ Jest to sprawdzona firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą trawy z rolki. Sam zdecydowałem się na zakup trawy tego typu właśnie od nich i jestem zadowolony z mojego wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kategoria3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 70

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klucz do pięknego trawnika to odpowiednie nawodnienie. Plan ten wdrożyliśmy po wykorzystaniu systemów nawadniania, zakupionych prosto od Ogród Dom https://www.ogrod-dom.pl/systemy-nawadniajace . Zdecydowanie najskuteczniejszy okazał się tutaj wybór Sterownika Nawadniania Sensor, z którym nie musimy się już martwić o sterowanie wodą . To idealny wybór do sporych powierzchni ogrodowych, czy działek. Posiada możliwość ustawienia tygodniowego cyklu nawadniania . Posiada również funkcję natychmiastowego podlewania przez 60 minut, co w znacznym stopniu zadecydowało o tym wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Sob Maj 28, 2022 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą nie jest tak łatwo zadbać o dobry projekt ogrodu. Pomysłów w internecie można znaleźć sporo natomiast nie mam pojęcia jak to wyglada od strony firm takich jak https://verandino.pl/ogrody-letnie/ myślicie ze w tej cenie warto jest zainwestować w projekt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deltaMan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2022
Posty: 5

PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny trawnik i szybko to z rolki. Przy większych areałach i chęci zrobienia samemu polecam udać się bezpośrednio do producenta, można dostać znacznie lepszą cenę niż przez pośredników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości nawozów do trawy, aby pięknie rosła i też dzięki temu ogród prezentował się wyjątkowo przez cały sezon to zdecydowanie warto tutaj poświecić więcej uwagi na ofertę marki Florovit https://sklepinco.pl/marka/florovit/ bo też z nich korzystamy. Bardzo dobra cena i co najważniejsze świetnie wpływa na ich piękny wygląd bez powstawania pustych przestrzeni trawników. Pozdrawiam i udanych wyborów życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kerolski64
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo ciekawy temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Wto Sie 15, 2023 6:29 pm    Temat postu: Updated SwingTowns Lifestyle Blog Odpowiedz z cytatem

Why don't you Google it! before you post
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Sro Sie 16, 2023 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjnym sklepem którym jest na prawdę godny polecenia jeśli chodzi o produkty do ogrodu jest https://kwiateo.pl/ Sama wiele razy składałam tam zamówienie i zawsze otrzymywałam produkty z których byłam całkowicie zadowolona. Oferują oni m.in. nasiona traw ale również kwiatów, warzyw oraz preparaty do szamba, oczek wodnych, odstraszacze, artykuły ogrodnicze, domowe i wiele więcej. Zaskoczy Was u nich bardzo wysoka jakość idąca w parze z konkurencyjną ceną oraz niezwykle fachowa obsługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Sie 16, 2023 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, jeśli szukasz altanki do ogrodu, sprawdź altanki ogrodowe. Mają tam wiele ciekawych propozycji. mnie osobiście podobają się nowoczesne kompozycje które są użyteczne i piękne Smile
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Pią Sie 18, 2023 8:00 pm    Temat postu: Best Product Site Odpowiedz z cytatem

Why don't you Google it! before you post
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy