FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okulary czy soczewki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, ostatnio koleżanka poleciła mi świetny sklep online z okularami soczewkami i nie tylko. Sprawdźcie tutaj : https://eyewear24.net/product-pol-29220-Okulary-korekcyjne-Dior-CD-3280-8LB.html i dajcie znać czy coś szczególnego wpadło wa, w oko. Przyznam szczerze, że mnie zainteresowały okulary przeciwsłoneczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okulary teraz to przecież ozdoba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tressa14
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Siechnice

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś nie umiałam przyzwyczaić się do soczewek. Teraz nie wyobrażam sobie noszenia okularów Smile Wszystko to kwestia przyzwyczajenia. Pytacie jakie soczewki wybrać. Moimi ulubionymi od długiego czasu są soczewki Alcon https://www.soczewkowo.pl/37-soczewki-alcon. Należą do nich soczewki z oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego jednodniowe Dailies Total1.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak preferuje okulary. Niestety szczególnie w starszym wieku nasze oczy nie są juz takie same jak za mlodu. Moja babcia zaczela tracic wzrok stosunkowo niedawno , ale to tez kwestia jej trybu zycia. Ja niestety nie moge ze wzgledu na prace opiekowac sie nią. A powinna miec odpowiednią dietę, ktorej nie przestrzegala. Dopiero odkad przebywa w domu seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu to widze znaczną roznice w jej zdrowiu. Jej stan sie nie pogarsza i jest pod stala ,calodobowa opieka personelu , ktory jest bardzo pomocny.Dobrze ze sa takie miejsca jak to dla seniorow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elynch
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od osobistych preferencji, jedni nie lubią nosić okularów, są dla nich niekomfortowe, inni natomiast soczewki uważają za niewygodne, to wszystko to kwestia indywidualna.
_________________
ochrona uv soczewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shaylee39
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, w jaki sposób dobrać soczewki kontaktowe na postawie okularów? W sieci znalazłam portal z przydatnymi informacjami na ten temat https://twojepierwsze.pl/planuje-nosic-soczewki/zdejmowanie-zakladanie-soczewek-latwe/. Nim rozpoczniemy zakładanie soczewek kontaktowych, powinniśmy dokładnie umyć ręce mydłem i osuszyć je czystym ręcznikiem - pamiętajcie o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myśleliście o laserowej korekcji wzroku? To dziś bardzo popularne zagadnienie, dlatego też i mnie ciekawi. Czytałam na stronie http://korekcjalaserowa.pl/o-czym-trzeba-pamietac-po-laserowej-korekcji-wzroku_lkvt.a jak wygląda rekonwalescencja po laserowej korekcji wzroku . Wiem, że czasem może się wydłużyć, ale myślę, że ogólnie rzecz biorąc, warto skorzystać z takiego zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Nie Mar 08, 2020 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto zrezygnować i z okularów i z soczewek? Co wy na to? Tutaj https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie można sobie poczytać na temat astygmatyzmu oraz jego leczenia. Myślę, że taka wiedza się przyda. Mało się o tym mówi, a niestety dotyka wiele osób. Można jednak zastanowić się nad laserową korekcją takiej wady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę okulary. Jakoś nie mogę się przekonać do grzebania sobie w oczach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób noszących soczewki dosyć często musi je wymieniać a teraz przy pandemii koronawirusa warto zadbać o ich zapas. Nie ma sensu latać po galeriach w ich poszukiwaniach i lepiej już kupić takie zestawy na https://www.twojesoczewki.com/857-w-zestawie-taniej i poczekać aż kurier bezpiecznie przywiezie nam je do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amigo78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 69

PostWysłany: Nie Maj 17, 2020 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kliniki mega lens najlepiej się udać. Tam przyjmuje profesjonalny i zaawansowany dr Czubak, dzięki któremu odzyskałam szybko wzrok i dodatkowo nie potrzebuję teraz już nosić okularów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andreas1995
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę soczewki. Mogę je nosić cały rok, szczególnie w wakacje. Przy soczewkach trzeba bardziej dbać o higienę rąk i higienę oczu, ale można się tego nauczyć.
_________________
Ubezpieczenie pomostowe - Nowoczesne Centrum Antywindykacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kivi
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2020
Posty: 11

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 10:17 am    Temat postu: Okulary czy soczewki Odpowiedz z cytatem

Z perspektywy faceta, wolę, jak kobieta ma okulary Twisted Evil Natomiast sam preferuję soczewki Very Happy Ostatnio pomagałem bratu przełamać lęk przed soczewkami jak byłem u niego i trafiliśmy na http://www.optyk-brzeszcze.pl/oferta polecam ten salon każdemu, kto myśli, że soczewki to dużo zabawy i "dłubania". Wszystko wam wytłumaczą na miejscu, zademonstrują co i jak. Mają dar przekonywania a przede wszystkim pomogą dobrać wam odpowiednie soczewki do waszej wady. I przekonacie się, że wcale nie jest to droga opcja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcol81
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 452
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Sob Cze 20, 2020 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka! Ostatnio sporo rozmyślam nad tym czy nie przenieść się z okularów na soczewki. Okulary ostatnio zaczęły mi po prostu przeszkadzać w pracy, ponieważ znaczną część dnia spędzam w wymagających warunkach. Kompletnie jednak nie wiem na jakiej zasadzie dobrać odpowiednie dla siebie soczewki. Znacie się na tym i macie jakieś przydatne rady? ostatnio trafiłem na tą stronę https://www.szkla.com/poradnik_dobor-soczewek-na-podstawie-okularow.html . Opisują oni tam dokładnie jak dobrać soczewki na podstawie okularów. Warto im zaufać? Zależy mi na rzetelnych informacjach, więc dajcie znać co wiecie na ten temat.
_________________
Komuniści są jak krokodyle, które kiedy otwierają paszcze, nie wiemy – uśmiechają się, czy chcą nas pożreć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys.rzepicki1
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2020
Posty: 22

PostWysłany: Nie Cze 21, 2020 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja noszę tylko soczewki, okularów nienawidzę. Jak nie zakładam soczewek to też tragedii nie ma bo mam -1 i -1.25 ale gdybym miała większą wadę to pewnie jednak musiałabym przekonać się do okularów bo oczy jednak męczą się po całym dniu w soczewkach.
_________________
SOS Leasing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy