FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dom nowoczesny - jakie rozwiązania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ama78
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 33

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2016 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno sporo o tematyce nowoczesnego domu, aktualnych trendów i najnowszych rozwiązań będzie można dowiedzieć się podczas targów Warsaw Build. Są to targi branży budowlano-wnętrzarskiej, dla profesjonalistów w tych dziedzinach. Wiele firm tam się wystawia, specjaliści z firm budowlanych czy projektowych na pewno się tam pojawią, bo to największa taka impreza w regionie, a będzie okazja, aby się zapoznać ze wszystkim tym, co teraz na czasie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Paweli1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Kwi 2016
Posty: 96

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny dom wymaga również takiego systemu ogrzewania jeśli będziesz szukał informacji jaki rodzaj opału wybrać i jak go kupić proponuje artykuł http://centrumpr.pl/artykul/czym-ogrzewac-dom,89342.html
będziesz uzbrojony w potrzebne informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kingga1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sro Paź 05, 2016 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tych "smart domów" trochę boję... mój mąż jest informatykiem i wszystkie "zabezpieczenia" można złamać w kilka dni na luzie... a nie chcę by potem ktoś się bawił moim mieszkaniem lub się włamał...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja to bym na pewno stawiał na rozwiązania typu solary czy fotowoltaika z większym naciskiem na to drugie. Mój sąsiad ma takie ogniwa na dachu. Z tego co pamiętam instalację montowała u niego firma Biomar bo się chwalił, że ma ekipę z certyfikatem uczciwości i ciągle mu ze wszystkim doradzają jak dziecku Razz Teraz faktycznie ma zerowe rachunki za prąd i myśli o instalacji pomp ciepła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że sauny możecie zobaczyć na actigroup.pl/sauny-i-laznie/? Jeśli marzy Wam się realizacja wygodnego i nowoczesnego domu, to zdecydowanie musicie to uwzględnić w swoim projekcie. Co Wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sauna to dodatkowy koszt, jak kogoś stać to na pewno dobry pomysł. Ja jednak wolałby mnie ponosić takich kosztów i iść na skorzystać z sauny za drobną opłatą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawidko
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 35

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, dawno mnie tu nie było. Nowoczesne domy, to już standard domów inteligentnych. Budowanie domu od podstaw w odniesieniu do aplikacji i systemów zdalnego zarządzania- począwszy od automatycznego włączania świateł, przez grzanie wody a nawet otwieranie okien po świcie. To nie amerykański film:) podrzucam artykuł może komuś się przyda https://www.kablesklep.pl/strefa-wiedzy/dom-inteligentny-podstawy-systemu-intalacyjnego/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Nie Paź 30, 2016 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny dom kojarzy mi się, pomijając powyższe wpisy, z nowoczesną ścianą frontową. Myślę o płytach elewacyjnych z piaskowca na domu. Bardzo trendy i krótko mówiąc, ładnie to wygląda. Oferta artstonex.pl robi wrażenie, że wiedzą czego potrzebuje klient.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amunicja28
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 18

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ama78 napisał:
Na pewno sporo o tematyce nowoczesnego domu, aktualnych trendów i najnowszych rozwiązań będzie można dowiedzieć się podczas targów Warsaw Build. Są to targi branży budowlano-wnętrzarskiej, dla profesjonalistów w tych dziedzinach. Wiele firm tam się wystawia, specjaliści z firm budowlanych czy projektowych na pewno się tam pojawią, bo to największa taka impreza w regionie, a będzie okazja, aby się zapoznać ze wszystkim tym, co teraz na czasie Smile


Zgadzam się, obecność na takich targach na pewno pozwoli się zapoznać z tymi nowinkami Smile No niestety, aby być na bieżąco i w temacie, to trzeba śledzić branżę i wszystkie nowości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Iner
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o nowoczesnych roletach rzymskich? Miałem okazję widzieć je w kilku aranżacjach i uważam je za ciekawe i urozmaicające elementy wystroju. Dodatkowo pełnią jeszcze ważną rolę w regulowaniu dostępu do światła do pomieszczenia. Myślicie, że to dobre rozwiązanie dla domu, czy preferujecie raczej coś innego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diora392
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nowoczesnym domu nie powinno moim zdaniem zabraknąć stylowego oświetlenia led np. pod sufit. Takie oświetlenie zazwyczaj daje bardzo fajny efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o domach inteligentnych? To wydaje mi się całkiem dobrym rozwiązaniem na nowoczesny dom. Połączenie wszystkich systemów w jedną całość może być całkiem wygodne. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj: http://krajowy.biz/firma,budynekinteligentnyeu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domy nowoczesne to nowoczesne rozwiązania i nie chodzi tu o teraz modne domy inteligentne, ale o nowoczesne rozwiązanie dla starych problemów. Ot, chociażby zastąpienie dachówki ceramicznej, dachówka plastikową, która to jest po prostu nowszą generacją dachówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością przydadzą się gniazdka i wyłączniki elektryczne, takie jak tutaj: http://abcelektro.pl/12-osprzet-elektryczny - bardzo ciekawa oferta i solidna firma Smile Towar zgodny z opisem oraz dobrej jakości Smile Oferta jest dość szeroka, także znajdziecie tam coś adekwatnego do swojego domu. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pedzelek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lis 11, 2016 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy mozna miec same ogrzewanie podłogowe bez kaloryferów ? jakie to rozwiazanie ? Smile
_________________
Nasiona Marihuany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 69, 70, 71  Następny
Strona 7 z 71

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy