FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
w co inwestować
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2022 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz inwestować to najlepiej w siebie kupując odpowiednie książki tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tancerz-faceci-do-wynajecia-nana-bekher-p-1688349.html Mają pozycje dla każdego niezależnie od zainteresowań. Polecam przejrzeć dokładnie ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2022 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, jeżeli szukasz jakiegoś atrakcyjnego apartamentu na terenie Mikołajek, to myślę że warto pod uwagę wziąć propozycje na stronie firmy pratumapartamenty.pl Moim zdaniem mają naprawdę wiele ciekawych lokali do zaoferowania na różnej kondygnacji i o różnej powierzchni, jak np. ten apartament mikołajki. Każdy bez problemu byłby w stanie znaleźć tam coś idealnego dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2022 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz jakiś dobry pomysł na biznes to idź w to i inwestuj swoje pieniądze. Niektóre polskie firmy globalne osiągnęły ogromny sukces, więc wszystko jest możliwe, jeśli ma się dobry pomysł i oszczędności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2022 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby inwestować niekoniecznie trzeba znać się na prowadzeniu biznesu lub giełdzie. Można na przykład inwestować w nieruchomości, co jak widać obecnie jest chodliwym interesem. Sam zainwestowałem jakiś czas temu w mikołajki inwestycje - apartamenty i obecnie mogę powiedzieć, że była to najlepsza decyzja. Very Happy
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 3:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę polecić https://hestianieruchomosci.pl. Firma zajmuje się kompleksowo działaniami z zakresu kupna, sprzedaży i wynajmu. Są jednymi z liderów w dziedzinie nieruchomości ponieważ posiadają ogromną wiedzę o lokalnym rynku i kładą duży nacisk na spełnienie oczekiwań postawionych przez klienta. Współpraca z nimi odbywa się na najwyższym poziomie i możesz mieć pewność że powierzona im sprawa zostanie załatwiona szybko i sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 4:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie w dzisiejszych czasach najlepsza jest inwestycja w apartamenty, pod warunkiem, ze dysponujecie odpowiednio wysokim kapitałem. W Mikołajkach działa na przykład firma Pratum, która oferuje na sprzedaż przestronne i urządzone w wysokim standardzie apartamenty które z kolei potem można wynajmować turystom. Pewny i stały dochód i to nie tylko w sezonie letnim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelaa213
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 75

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować w nieruchomości aby później sprzedawać je z zyskiem. Ważnym elementem takiej oferty sprzedażowej są dobrze zrobione zdjęcia. Ja właśnie ostatnio skorzystałam z sesja biznesowa ponieważ właśnie w swojej ofercie maja pakiety zdjęć czy filmów. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewelaa213
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 75

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować w nieruchomości aby później sprzedawać je z zyskiem. Ważnym elementem takiej oferty sprzedażowej są dobrze zrobione zdjęcia. Ja właśnie ostatnio skorzystałam z sesja biznesowa ponieważ właśnie w swojej ofercie maja pakiety zdjęć czy filmów. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leechu84
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 4:18 pm    Temat postu: Bitcoin i kryptowaluty Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Wasze podejście ale żeby inwestować i zarabiać na kryptowalutach czy na samym Bitcoinie BTC to musi być na to dobry okres. Obecnie zbliża się okres bessy i będą dalsze spadki. Przynajmniej tak mi się wydaje i tak wyczytałem w różnych źródłach o tematyce kryptowalut np. https://gielda-kryptowaluty.pl Jednak warto pamiętać, że okres stagnacji i bessy jest idealnym momentem na kupno i akumulowanie jak największej ilości dobrych i ciekawych tokenów aby potem z przyjemnością sprzedać na górce z porządnym zyskiem. Na to jednak musimy poczekać z 2-3 lata więc trzeba być cierpliwym.
_________________
Interesuje mnie głównie tematyka nieruchomości oraz kryptowalut, technologii blockchain, tokenów i innych rozwiązań nowoczesnych technologii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2022 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej postawić na inwestycję w https://www.wealthseed.eu/ . Ogólnie jest tutaj wiele możliwości do inwestowania i co ważne aplikacja działa bez zastrzeżeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2022 5:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto inwestować w twarde aktywa jak nieruchomości, a szczególnie dla siebie. Natomiast jeżeli jesteście na etapie poszukiwań ciekawych inwestycji deweloperskich to mogę jak najbardziej polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez https://dabrowka.com.pl/mieszkania-przyjazne-srodowisku-wybierz-ekologiczne-mieszkanie-z-panelami-fotowoltaicznymi-i-pompa-ciepla/ gdzie będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat tego jak świetne może być mieszkanie w osiedlu wykorzystującego zarówno pompę ciepła, ale również instalacji fotowoltaicznej aby ograniczyć koszty poniesionych na zużytą energię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 879
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2022 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast rozglądać się za nowymi inwestycjami warto sprawdzić status prawny nieruchomości, którymi dysponujemy. Czasami dom przejęty po rodzicach czy dziatkach tak naprawdę nie ma przeprowadzonych spraw spadkowych od kilku pokoleń. Jak się okazuje prawo w Polsce przewiduje dobre wyjście w postaci zasiedzenia https://zasiedzenie.net/ Może to być łatwiejsze niż przeprowadzać sprawę dwa pokolenia wstecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
modesto.schiller
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2022 3:59 pm    Temat postu: Re: w co inwestować Odpowiedz z cytatem

Mabakuk napisał:
Według statystyki gracze na walutach w 85 % tracą swoje pieniądze w ciągu pierwszego roku. Tylko 15 % wychodzi na zero lub zarabia jakieś grosze. Zastanawiałem się, czy inwestycja w działkę budowlaną to będzie dobry pomysł? Jednak "dobra zmiana" i upaństwowienie ziemi rolnej rozwiało marzenia o hektarach. Mam odłożone trochę "wolnej" gotówki i boje się, że jak jej nie zainwestuje teraz to się rozejdzie na bieżące wydatki. Może lepiej "nie bawić" się w grunty tylko kupić trochę takiego złota inwestycyjnego? W sumie to chyba bezpieczniejsze (?), a z tego co gdzieś wyczytałem złoto to dobra inwestycja. Podobno Rosjanie masowo kupują złoto. Analiza cen złota [https://www.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/analiza-rynku-zlota] wyraźnie pokazuje ze kurs złota od kilku lat ciągle rośnie.



Chyba najlepiej inwestować w złoto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 805

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dobrą opcją inwestycji na długi termin jest zdecydowanie złoto. Dlatego jeżeli szukasz konkretnej pomocy w tym zakresie to na pewno warto zajrzeć do oferty przygotowanej przez https://www.mennicaskarbowa.pl/ jeśli ktoś zaczyna, to polecam się z nimi skontaktować. Pewne i bezpieczne miejsce z szerokim wyborem oraz przystępnymi terminami realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 462

PostWysłany: Pią Paź 14, 2022 4:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że takie sposoby mają sens, ale jak chcesz oszczędzać na przyszłość chyba lepiej odkładać po prostu dzięki pracowniczym planom kapitałowym . Tym bardziej że tu https://www.mojeppk.pl/serwis możesz teraz kontrolować swoje oszczędności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy