FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 81, 82, 83  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2023 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu jest faktycznie trudnym czasem i wiąże się ze sporymi kosztami, jednak warto zastanowić się, czy zdecydować się na tą inwestycję. Czasami lepiej np. wynająć mieszkanie i nie martwić się tym, że będziemy musieli spłacać kredyt przez długie lata. Jedną z ofert jest najem instytucjonalny https://wroclaw.mdr.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KamilaL
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 21

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2023 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto też pomyśleć o takim przydomowym warsztacie przy okazji. Jakby nie było, zawsze przy domu coś jest do roboty. My teraz z mężem, chcemy zamontować wiertarkę obrotową, są nam tylko jeszcze potrzebne falowniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2023 4:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to bardzo pracochłonne zajęcie. Dlatego, wiele osób decyduje się na wynajem. Warto zwracać na różne rzeczy, jeżeli chce się wynająć mieszkanie. Słyszeliście o najmie instytucjonalnym? Jego główną zaletą jest to, że można otrzymać dopłaty do najmu, a do tego, można wynająć mieszkanie długoterminowo. Możecie sprawdzić sobie tę ofertę sami https://katowice.korczaka.mdr.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewelaa213
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 74

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2023 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również przygotowywałam się do budowy domu jednak biorąc pod uwagę warunki jakie teraz trzeba spełnić zdecydowałam się na zakup mieszkania. Polecam wam zaglądnąc na strone https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ gdzie własnie znajdziecie wiele opcji do wyboru. Jak dla mnie jest to fajne rozwiązanie poniewaz macie wszędzie blisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2023 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz idealnego projektu domu z dwoma pokojami dla Ciebie i Twojej rodziny to zwróć uwagę na ofertę biura projektowego Eurodom Poznań. Mają w swojej ofercie wiele ciekawych i funkcjonalnych projektów domów jednorodzinnych, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Projekt domu z dwoma pokojami to świetne rozwiązanie dla pary lub małej rodziny, której zależy na przestrzeni i komforcie. Zaufaj specjalistom, którzy pomogą Ci wybrać najlepszy projekt oraz doradzą w kwestii jego adaptacji do indywidualnych potrzeb i warunków działki. Zainwestuj w solidną, estetyczną i funkcjonalną przestrzeń i rozsądne koszty budowy, dlatego zajrzyj tutaj https://eurodompoznan.pl/projekty-domow-z-2-pokojami/ i daj znać na co się zdecydowaliście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3355

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na farba elewacyjna akrylowa cena ? Nie tak dawno właśnie natrafiłam na ofertę tego producenta i widziałam, że jest ona dosyć atrakcyjna, dodatkowo farby jakie można tutaj kupić wyrózniają się wysoką jakością i wydajnością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym kupić bębny tekturowe i szalunki. Czy wiecie, która firma posiada w ofercie takie produkty? Zależy mi na wysokiej jakości i dobrej cenie. Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę ZPO Tarnopak Sp. z o.o. Czy znacie tę firmę? Czekam na opinie https://tarnopak.pl/bebny-tekturowe/#s
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joannis
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 59

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swobodnie można zastosować np. tynk modelowany Foveo Tech Tss 05, który ładnie imituje efekt betonu. To dobre rozwiązanie, skuteczna alternatywa dla płyt betonowych, dla tapet, dla grubszych kamieni dekoracyjnych. Duży plus jest taki, że bez problemów nałożymy tyk samemu, zaoszczędzimy więc na kosztach robocizny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3708

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2023 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz firmy świadczącej usługi w zakresie technicznej obsługi inwestycji budowlanych, specjalistycznych badań i orzecznictwa w sprawach budowlanych a także technicznego i ekonomicznego doradztwa w budownictwie to polecam szczerze kontakt z https://novatio.net.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Wto Maj 30, 2023 3:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o dobór materiałów budowlanych, to moim zdaniem trzeba stawiać na jak najkorzystniejsze rozwiązania. Przy budowie każdej konstrukcji trzeba pamiętać o najwyższych standardach. Ja czytałem o tym, w jaki sposób sprawdza się beton wrocław i uważam, że warto mieć to na uwadze. A jakie Wy macie podejście do takich zagadnień?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Wto Maj 30, 2023 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania, że to wszystko ma sporo różnego rodzaju inwestycji i ja nie do końca mam świadomość, co można, a czego nie i dlatego szukam podpowiedzi. Interesuje mnie coś takiego jak aktualizacja oprogramowania no wiecie, odnośnie na przykład kosztorysów. Co wy na to? Jakie macie podpowiedzi dla mnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
claudie43
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 31, 2023 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy należy zadbać o to, aby zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne narzędzia. Można do nich zaliczyć m.in. rusztowania aluminiowe. Warszawa to miejscowość, w której funkcjonuje ta firma https://rusztowania123.pl Czy ktoś z was kiedykolwiek o niej słyszał i może mi polecić jej usługi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3708

PostWysłany: Czw Cze 01, 2023 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz firmy świadczącej usługi w zakresie technicznej obsługi inwestycji budowlanych, specjalistycznych badań i orzecznictwa w sprawach budowlanych a także technicznego i ekonomicznego doradztwa w budownictwie to polecam szczerze kontakt z https://novatio.net.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 390

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bydgoszczy oferujemy wysokiej jakości pompy ciepła, które są doskonałym rozwiązaniem dla ekologicznego i energooszczędnego ogrzewania. Nasze pompy ciepła Bydgoszcz zapewniają efektywną eksploatację, redukując koszty i wpływ na środowisko. Działamy jako partner wielu renomowanych producentów, co pozwala nam oferować szeroki wybór pomp ciepła, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i fachowej wiedzy technicznej, aby zainwestować w energooszczędne i ekologiczne rozwiązanie grzewcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 390

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiasz się nad zakupem domu szeregowego w Bydgoszczy? Oferujemy piękne i nowoczesne domy szeregowe w atrakcyjnej lokalizacji. Nasze domy są doskonale zaprojektowane i wykończone, oferując przestronne wnętrza i prywatny ogród. Dzięki funkcjonalnemu układowi, domy szeregowe są doskonałą opcją dla rodzin i osób szukających przestronnego miejsca do zamieszkania. Wybierz dom szeregowy w Bydgoszczy i ciesz się komfortem i wygodą w pięknej okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 81, 82, 83  Następny
Strona 70 z 83

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy