FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Księgowość, finanse i obsługa prawna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Rzeczoznawca Majątkowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, co byłoby najkorzystniejsze dla Waszej firmy w tym zakresie. Ja uważam, że jednak w temacie rozliczeń, dobre usługi księgowe kraków mogą być tutaj niesamowicie pomocne. Może warto byłoby zorientować się, do kogo warto wybrać sie u Was w mieście i po prostu w ten sposób rozwiązać problemy związane z prowadzeniem księgowości.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Sro Sty 05, 2022 12:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
miki09
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 196

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz kogoś do pomocy obsługi kadr i płac w twojej firmie? Właśnie skończył się nam pierwszy rok współpracy z biuro księgowe w Lublinie i jesteśmy z niego mega zadowoleni. Dzięki nim odeszło nam wiele problemów z księgowością i papierami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 836

PostWysłany: Wto Sty 04, 2022 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę mała firmę i księgowością zajmuje się samodzielnie. Jeśli chodzi o dobry program do fakturowania to zerknij sobie na Mega Tech. Jest w pełni bezpieczny, prosty w obsłudze i przez 7 dni można go testować za darmo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do skorzystania z szerokiej oferty profesjonalnej, kompleksowej obsługi księgowej spółek oraz firm w języku polskim, jak również angielskim. Biuro https://www.rachunki.eu wykonuje analizy finansowe, sprawozdań finansowych, controlling, a także zajmuje się szeroko rozumianą tematyką podatków i cła — rozliczamy dokumenty, takie jak deklaracja Intrastat oraz akcyza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzcie sobie stronę, na której znajdziecie najróżniejsze programy, które pomogą Wam w fakturowaniu, w tym np. program do wystawiania faktury vat . Jeżeli jesteście zainteresowani lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek333267667
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1341

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 2:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo ciekawy czy ktoś z was słyszał o frankowicze Poznań . Moim zdaniem dużo osób powinno skorzystać z tej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marek333267667 napisał:
Jestem bardzo ciekawy czy ktoś z was słyszał o kancelariafrejowskichf.pl/kancelaria-frankowa-poznan/]frankowicze Poznań. Moim zdaniem dużo osób powinno skorzystać z tej oferty.



dosc wazny temat jesli chodzi o finanse, ale chyba to nie ten temat?


________________
http://www.mistrzowiecoachingu.pl/ubezpieczenie-firmy-na-co-zwrocic-uwage/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 180

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od paru miesięcy mam prenumeratę magazynu Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach. Profesjonalnie przygotowane materiały, w każdym numerze praktyczne zestawienie, łatwo sie przygotować do kontroli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Cze 08, 2022 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć biuro rachunkowe, ponieważ samemu niestety nie wszystko się da rady pociągnąć. U mnie na szczęście wszystkim zajmuje się https://biurogdynia.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nisa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 122

PostWysłany: Sro Cze 08, 2022 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie nie jeden z Was zastanawiał się na temat podatku u źródła.Jest to tak ogólnie mówiąc podatek dochodowy od osób prawnych i od osób fizycznych jest on pobierany przez płatników od niektórych . Warto zrobić w tym zakresie odpowiedni kurs by mieć wiedzę na ten temat, tutaj sprawdź ofertę https://cridoteka.pl/kategoria-produktu/podatek-u-zrodla/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3378

PostWysłany: Sob Cze 11, 2022 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio właśnie znalazłam bardzo dobre biuro księgowe jak https://twojaksiegowa.warszawa.pl/doradztwo-ksiegowe-w-warszawie/ . Powiem wam, że osoby tutaj pracujące bardzo angażują się do zleceń, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sob Cze 11, 2022 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie problem z płatnościami w firmie lub chcecie skorzystać z faktoringu to polecam zajrzeć tutaj https://wff.com.pl/porady/ Znajdziecie tam wiele ciekawych artykułów na ten temat. Ja zdecydowałam się na faktoring już rok temu i nie żałuję. Dzięki temu mamy zachowana płynność finansową w firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od przyszłego miesiąca otwieram własne biuro rachunkowe. Pozostaje mi jeszcze do załatwienia program do prowadzenia pełnej księgowości dla biur rachunkowych. Macie może jakiś sprawdzony do polecenia? Słyszałem, że ten [/url]http://www.apeks-it.pl/oprogramowanie/dla-biur-rachunkowych/[url] jest dobry.[/url]

Ostatnio zmieniony przez karol123 dnia Wto Cze 14, 2022 3:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gangan78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 61

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agencja Fima https://www.agencja-fima.com/nieruchomosci to biuro nieruchomości z którym to udało mi się znaleźć upragnione "cztery ściany" . Mieszczące sie w Lęborku, o znakomitym metrażu i jeszcze lepszym położeniu. I co najwazniejsze, to tym wyborze w szczegolnosci zadecydowala bardzo atrakcyjna cena. Calkowicie polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 328

PostWysłany: Wto Lip 26, 2022 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o podatek od nieruchomości od osób prawnych to warto jest sprawdzić ofertę kursów. Dzięki temu zapoznamy się z przepisami i będziemy bardziej zorientowani w temacie. Taki podatek od nieruchomości jest konieczny i trzeba go odprowadzić. Koniecznie zorientuj się w temacie i sprawdź jakie obowiązują Cię przepisy i co musisz wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Rzeczoznawca Majątkowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy