FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Samochód nowy, czy używany?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało kogo teraz stać na zakup auta z salonu Smile Ja stawiam na auta używane choć wiadomo - trzeba się znać by nie kupić kota w worku Smile Jeśli jesteście z Krakowa to warto z takim autem podjechać do Auto Serwisu Wadowicka - można tam zrobić bezpłatny przegląd na linii diagnostycznej Smile Ja dodatkowo przechowuję tam opony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ciaston87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 36

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo podoba nowa honda civic, ostatnio widziałam będąc na przeglądzie ze swoim obecnym autem w ASO Honda Matraszek. Super autko, następne chciałabym już z salonu. Smile Obecne kupiłam używane, ale i tak świetnie się sprawuje, może dlatego, że panowie z serwisu naprawdę super się nim zajmują Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam hondę kilkuletnią ale paliwo tak podrożało że musze się umówić na montaż zestawu lpg optima. Mam już namiar na warsztat i wstępną wycenę i powiem że jak obliczyłam ile będę wydawała mniej na paliwo miesięcznie to jestem w szoku, samo zobaczcie http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że lepiej zakupić nowy samochód bo jednak każda przebyta podróż odbędzie się bez starchu że coś się rozwali. W ogóle nie ma co się zastanawiać i myśleć o używanym aucie, skoro można wybrać się do salonu peugeot i skorzystać z wyprzedaży rocznika i uzyskać spory upust. Ja co jakiś czas przeglądam ich ofertę i ten model 308 mnie wprost uwiódł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od lat kupuję używane samochody i jestem bardzo zadowolony. Wiem jedno, na pewno mazda części ma na tyle niedrogie i łatwo dostępne, że bez problemu można naprawić taki samochód w razie awarii. Właśnie dlatego stawiam na ta markę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do tej pory kupowałam jedynie auta używane ale teraz chyba czas na coś nowego Smile Znalazłam w sieci ciekawą ofertę tego salonu http://opel.autocenter.krakow.pl/ i zamierzam po nowym roku wybrać się na oględziny Smile Co w ogóle sądzicie o Oplach ? Ja jeżdżę nimi już 5 lat i nie narzekam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ostrzegawczy969
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zaczął bym od przejrzenia jakiś miejsc z opiniami na ten temat, dzięki temu nie masz tylko suchej wiedzy ale jeszcze taką popartą doświadczeniem Razz.
_________________
rotule do szkła warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek234
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 17

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to zależy kogo na co stać, używany samochód może służyć równie dobrze co nowy, ale pewnie gdybym miał na tyle wolnych środkow, to wolałbym kupić sobie nowy. W każdym razie, póki muszę troche oszczędzać, korzystam z wypozyczalni samochodów. jak dla mnie jest to super opcja, biorę kiedy potrzebuje, nie martwie się opłatami, ubezpieczeniem, przeglądami itp. póki co dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie. jakby ktoś szukał sprawdzonej wypożyczalni, to polecam lucky car będzin, sprawdzeni przeze mnie nie raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto pomyśleć o tym, aby wynająć auto zamiast kupowania? W wielu przypadkach znacznie ograniczy to Wasze koszty. Warto rzucić okiem na wynajem samochodów osobowych warszawa. Wiele osób korzysta z takich rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 9:31 am    Temat postu: Auto Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zwolennikiem "trzeciej drogi" - pośredniej między nowym autem, prosto z salonu, a kilkunastoletnimi autami, sprowadzanymi szczególnie z zagranicy. Zdecydowałam się więc wraz z mężem na zakup 9-letniej skody i dzięki temu mamy do dyspozycji auto już doświadczone, ale jeszcze niezbyt przestarzałe. Przy okazji, mam do Was pytanie, czy ktoś z grona forumowiczów zna, kojarzy tego ubezpieczyciela? - http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/minicasco/. Pytam, ponieważ szukam nowej ubezpieczalni dla swojej skody...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzejszn1990
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że warto kupić auto kilkuletnie jeszcze w dobrym stanie a stare auto można oddać na Złomowanie aut Szczecin i okolice. Chętnie kupują wszystkie stare i zniszczone samochody,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy w salonie mogę kupić samochód odrazu z hakiem i przyczepką? najlepiej żeby przyczepka miała tak zwane podpory do przyczep. Chodzi mi o taki dodatek https://unitrailer.pl/pol_m_Kola-podporowe-i-podpory-153.html Nie orientuje się ktoś? bardzo mi zależy na SUVie koniecznie z przyczepką do wożenia materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
norbert431
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie auto najlepiej w obecnych czasach kupić ? Jaki model będzie nam służył przez wiele lat ? Jak wiadomo wybór jest dość duży... ford samochody używane http://www.uzywanejaknowe.pl/oferta/samochody-gwarancja to jedna z wielu ofert którą warto przejrzeć - wiele aktualnych promocji i zniżek do 20% !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aronia77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdziwiłem się, ale salon samochodowy Kraków ma w swojej ofercie zarówno nowe, jak i używane modele samochodów. To autoryzowany dealer Mazdy, więc znajdziesz tam raczej tylko japońskie marki - moim zdaniem to najlepszy wybór. Pięknie wyglądają i są mało awaryjne. Przy okazji masz do wyboru różne formy finansowania - od gotówki, poprzez kredyty, ale też leasing.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używane auto, to zwykle znacznie lepszy wybór i bardziej opłacalny. zawsze możesz skoryzstać z usług http://www.carscare.pl/ i odświeżyć swój samochód. Po takich zabiegach nikt się nie pozna, że kupowałeś auto używane Wink Będzie ono wyglądało niemalże jak nowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 8 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy