FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
w co inwestować
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Pią Paź 14, 2022 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiecie na temat oferty http://pulo.pl/skup-nieruchomosci-krakow/ myslicie, ze cena idzie w parze z jakoscia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Sob Paź 15, 2022 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o kursach, to znacie tę stronę https://szkolenia-kargroup.elk.pl/szkolenia-instruktorskie/ ? Trafiłam na nich całkiem przypadkiem, bo oferują naprawdę atrakcyjne ceny za szkolenia, ale okazało się, że poziom nauczania również jest świetny! Najlepiej sami zobaczcie na stronie, bo lista oferowanych przez nich kursów jest baardzo długa Smile
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 462

PostWysłany: Czw Paź 27, 2022 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej inwestować we własną przyszłość i odkładac kasę na emeryturę dzięki ppk https://www.mojeppk.pl/ , już po tym krótkim czasie widać że warto bo coraz tam więcej pieniędzy widzę, ponad 5 tys ma wpłaciłam nieco ponad 2,5 tys
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
generali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 136

PostWysłany: Sob Paź 29, 2022 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czeszów tego typu wątkach widzie że ludzie inwestują mocno regały do składowania towaru. Polecaną firmą je ta https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html ze względu na duży udźwig półek. Jeśli potrzebujecie takich regałów to warto sprawdzić ich ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnych źródeł wiem, że inwestycja w nieruchomości aktualnie znów staje się lukratywnym przedsięwzięciem. Warto tutaj obrać kierunek nowoczesnych mieszkań takich jak chociażby - apartamenty mikołajki centrum . Pewnym jest, że tak atrakcyjne lokum znajdzie swoich nabywców lada chwila, myślę, że warto przemyśleć taką opcję.
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Czw Lis 03, 2022 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od tego, jak duży kapitał mamy do rozdysponowania. Jeśli są to wyższe kwoty to myślę, że inwestycja w apartamenty może okazać się najlepszym rozwiązaniem Smile szukajcie nieruchomości w miejscowościach atrakcyjnych pod katem turystycznym, np w Mikołajkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sob Lis 05, 2022 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestować można w wiele różnych rzeczy. Prowadząc swoją działalność warto inwestować w rozwój swojego biznesu. Obecnie dostępne są nowe rozwiązania, które dają nam zupełnie nowe możliwości. Voice bot Hellobot jst ogromnym wsparciem w działach call center. To oprogramowanie zostało stworzone do wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych z klientem w określonym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 292

PostWysłany: Nie Lis 06, 2022 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby móc inwestować, na początek trzeba mieć oszczędności. W moim przypadku nie jest to łatwe. Prawdopodobnie popełniam jakieś błędy w oszczędzaniu ale nie bardzo wiem jak ich uniknąć. Może macie dla mnie jakieś porady na ten temat??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1626

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcami. Najpewniej inwestować właśnie w nieruchomosci. Na tym nigdy nie stracisz. Tym bardziej, że ceny mieszkań cały czas idą w górę. Ja polecam inwestycję w apartamenty mikołajki sprzedaż . Sam planuję taki zakup pod wynajem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yata4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie to jest dobre rozwiązanie? Zastanawiam się czy nie zastosować tego u mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Sob Lis 19, 2022 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są takie inwestycje, które są szczególnie opłacalne, jak np. inwestycja w akcje. Moim zdaniem warto skorzystać z usług profesjonalnego brokera, bo jednak inwestujesz nierzadko oszczędności życia. Takim godnym polecenia brokerem jest https://j2t.com/pl/solutions/stocks/ . Zajrzyj koniecznie na ich stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 5:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o inwestycję to śmiało mogę polecić wam https://www.wealthseed.eu/ . Jak dla mnie jest to bardzo dobra aplikacja i przede wszystkim działa ona bez żadnych zastrzeżeń co jest też ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 5:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o inwestycję to śmiało mogę polecić wam https://www.wealthseed.eu/ . Jak dla mnie jest to bardzo dobra aplikacja i przede wszystkim działa ona bez żadnych zastrzeżeń co jest też ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milion razy to powtarzam, ale tutaj napiszę ponownie - w domy i mieszkania się inwestuje bo one zawsze będą mieć dużą wartość. Obecnie najgorzej trzymać kasę na koncie lub w skarpecie bo traci szybko na wartości.
Zobaczcie domy i mieszkania w Ząbkach po Warszawą https://www.wisniewscy.biz.pl/ W tych rejonach zawsze ludzie chcieli, chcą i będą chcieć mieszkać bo to takie "przedmieście" Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Gru 29, 2022 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestowanie nie jest takie proste, jak może się wydawać. Musimy wiedzieć, że istnieje ryzyko forex strata które trzeba brać pod uwagę. Dlatego trzeba dobrze się przygotować. Jeśli zdecydujesz się na inwestowanie w forex to musisz wiedzieć, że tutaj liczy się zdrowy rozsądek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy