FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podłoga
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 11:23 am    Temat postu: Podłoga Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo zależało na drewnianej podłodze jednak nie jestem specjalistką w tej kwestii i zaufałam po prostu firmie DD Projekt zajmującej się zarówno budową jak i wykończeniem mojego domu. Podłoga prezentuje się naprawdę dobrze, sama bym takiej nie wybrała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
milczakoo
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doyle.violet napisał:
Nigdy więcej nikomu nie polecę czarnych płytek do łazienki.


To prawda, czarne płytki w łazience to straszna udręka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 3:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz sprawdzoną firmę, która faktycznie zna się na rzeczy i nie musisz ich pilnować by poprawnie wykonali robotę, to super. U nas gdy kładki deski na podłodze "zapomnieli" o położeniu podkładu. Na szczęście wcześniej sporo czytałem i wiedziałem, że podkład pod podłogę pływającą musi być. Zdecydowałem się na pianowood firmy Organika - www.pianomat.pl/pianowood/ , który ma bardzo dobre właściwości izolacyjne i jeśli chodzi o ciepło i o dźwięki. Zwiększa też komfort chodzenia, a poza tym jest to podkład trwały, który nie ulega korozji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Nie Gru 06, 2020 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie podłoga wykonana z paneli winylowych
_________________
Pompa ciepła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często na podłogę kładzie się kafelki, szczególnie w kuchni, łazience czy przedpokoju lub na tarasie, jak się go ma. Czym się kierować przy takim wyborze, proponuje ten link. Można więc łatwo i szybko dowiedzieć się, na jakie parametry szczególnie należałoby zwrócić uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
promyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 177

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysokiej jakości podłogi drewniane, panelowe, winylowe oraz korkowe renomowanych producentów dostępne w salonie http://kojak.com.pl to materiały do każdego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oip
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 98

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się nad podłogą, to chyba najprostszym rozwiązaniem, takim, które każdy będzie potrafił wykonać, są właśnie panele podłogowe. My sami układaliśmy panele w naszym domu, wyszło super. Kupiliśmy je w sprawdzonym sklepie internetowym Arsen https://www.arsen24.pl/sklep/wykonczenia.php . Ich oferta jest rozbudowana, znaleźliśmy w niej świetnej jakości produkty w korzystnych cenach, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy w całym mieszkaniu panele i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Tylko do salonu zdecydowaliśmy się na zakup dywanu. Fajnie się prezentuje przy kanapie. Najbardziej pasował nam dywan w beżu: https://teppi24.pl/dywany-bezowe z delikatnym wzorkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goofi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 89

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w domu po całości jest położony drewniany parkiet http://www.parkietlux.pl/ i wygląda bardzo stylowo. To prawda, że są na rynku tańsze materiały, ale wątpliwe, czy przetrwają tyle lat co drewno w nienaruszonym stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli w swoim domu będziecie chcieli skutecznie zabezpieczyć fundamenty przed wilgocią to w mojej ocenie warto wziąć pod uwagę systemy hydroizolacyjne przygotowane przez Icopal w przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość, profesjonalizm obsługi i jednocześnie wieloletnie gwarancje sięgające 45 lat wybierając m.in Papy w Technologii Szybki Profil® SBS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 692

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o wykończenie podłogi- bo o tym też trzeba oczywiście pomyśleć, to warto odwiedzić sobie na stronę https://decorsystem.com.pl/listwy-schodowe-plytek-aluminiowe,c274.html . Tam znajdziecie piękne listwy przypodłogowe z oświetlenie led, czy listwy schodowe także warto im się przyjrzeć. Taki listwy doskonale podkreślą wasze wnętrza, dodadzą im charakteru.

Ostatnio zmieniony przez mayka dnia Sro Kwi 21, 2021 1:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się nad położeniem czegoś na podłogę. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://perfekt-wykladziny.pl/ Od nich zakupicie świetne wykładziny dywanowe, które mają całkiem niezłe ceny. Sam się na nie zdecydowałem i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łucja88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2020
Posty: 91

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, co sądzicie o podłogach winylowych w kuchni? Moim zdaniem wygląda to bardzo ciekawie. Pierwszy raz takie rozwiązanie widziałam czytając artykuł https://kuchnieportal.pl/artykul/podloga-winylowa-w-kuchni-alternatywa-dla-drewna/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w końcu zadecydowaliśmy o wyborze wloskich płytek ceramicznych. Dysponowali nimi w ofercie http://tchome.pl/oferta , także uznaliśmy to za całkiem rozsądną inwestycję. Podłoga prezentuje się nowocześnie i już na pierwszy rzut oka robi spore wrażenie. To prawdziwy hit!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to dobrze się zastanowić nad tym, w jaki sposób moglibyście już teraz dobrać odpowiednie rozwiązania na podłogę w Waszym biurze.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy