FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podłoga
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 11:23 am    Temat postu: Podłoga Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo zależało na drewnianej podłodze jednak nie jestem specjalistką w tej kwestii i zaufałam po prostu firmie DD Projekt zajmującej się zarówno budową jak i wykończeniem mojego domu. Podłoga prezentuje się naprawdę dobrze, sama bym takiej nie wybrała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
milczakoo
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doyle.violet napisał:
Nigdy więcej nikomu nie polecę czarnych płytek do łazienki.


To prawda, czarne płytki w łazience to straszna udręka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 3:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz sprawdzoną firmę, która faktycznie zna się na rzeczy i nie musisz ich pilnować by poprawnie wykonali robotę, to super. U nas gdy kładki deski na podłodze "zapomnieli" o położeniu podkładu. Na szczęście wcześniej sporo czytałem i wiedziałem, że podkład pod podłogę pływającą musi być. Zdecydowałem się na pianowood firmy Organika - www.pianomat.pl/pianowood/ , który ma bardzo dobre właściwości izolacyjne i jeśli chodzi o ciepło i o dźwięki. Zwiększa też komfort chodzenia, a poza tym jest to podkład trwały, który nie ulega korozji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Nie Gru 06, 2020 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie podłoga wykonana z paneli winylowych
_________________
Pompa ciepła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często na podłogę kładzie się kafelki, szczególnie w kuchni, łazience czy przedpokoju lub na tarasie, jak się go ma. Czym się kierować przy takim wyborze, proponuje ten link. Można więc łatwo i szybko dowiedzieć się, na jakie parametry szczególnie należałoby zwrócić uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
promyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 177

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysokiej jakości podłogi drewniane, panelowe, winylowe oraz korkowe renomowanych producentów dostępne w salonie http://kojak.com.pl to materiały do każdego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oip
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 98

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się nad podłogą, to chyba najprostszym rozwiązaniem, takim, które każdy będzie potrafił wykonać, są właśnie panele podłogowe. My sami układaliśmy panele w naszym domu, wyszło super. Kupiliśmy je w sprawdzonym sklepie internetowym Arsen https://www.arsen24.pl/sklep/wykonczenia.php . Ich oferta jest rozbudowana, znaleźliśmy w niej świetnej jakości produkty w korzystnych cenach, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1471

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy w całym mieszkaniu panele i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Tylko do salonu zdecydowaliśmy się na zakup dywanu. Fajnie się prezentuje przy kanapie. Najbardziej pasował nam dywan w beżu: https://teppi24.pl/dywany-bezowe z delikatnym wzorkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goofi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 90

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w domu po całości jest położony drewniany parkiet http://www.parkietlux.pl/ i wygląda bardzo stylowo. To prawda, że są na rynku tańsze materiały, ale wątpliwe, czy przetrwają tyle lat co drewno w nienaruszonym stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 805

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli w swoim domu będziecie chcieli skutecznie zabezpieczyć fundamenty przed wilgocią to w mojej ocenie warto wziąć pod uwagę systemy hydroizolacyjne przygotowane przez Icopal w przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość, profesjonalizm obsługi i jednocześnie wieloletnie gwarancje sięgające 45 lat wybierając m.in Papy w Technologii Szybki Profil® SBS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 716

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o wykończenie podłogi- bo o tym też trzeba oczywiście pomyśleć, to warto odwiedzić sobie na stronę https://decorsystem.com.pl/listwy-schodowe-plytek-aluminiowe,c274.html . Tam znajdziecie piękne listwy przypodłogowe z oświetlenie led, czy listwy schodowe także warto im się przyjrzeć. Taki listwy doskonale podkreślą wasze wnętrza, dodadzą im charakteru.

Ostatnio zmieniony przez mayka dnia Sro Kwi 21, 2021 1:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się nad położeniem czegoś na podłogę. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://perfekt-wykladziny.pl/ Od nich zakupicie świetne wykładziny dywanowe, które mają całkiem niezłe ceny. Sam się na nie zdecydowałem i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łucja88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2020
Posty: 91

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, co sądzicie o podłogach winylowych w kuchni? Moim zdaniem wygląda to bardzo ciekawie. Pierwszy raz takie rozwiązanie widziałam czytając artykuł https://kuchnieportal.pl/artykul/podloga-winylowa-w-kuchni-alternatywa-dla-drewna/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w końcu zadecydowaliśmy o wyborze wloskich płytek ceramicznych. Dysponowali nimi w ofercie http://tchome.pl/oferta , także uznaliśmy to za całkiem rozsądną inwestycję. Podłoga prezentuje się nowocześnie i już na pierwszy rzut oka robi spore wrażenie. To prawdziwy hit!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to dobrze się zastanowić nad tym, w jaki sposób moglibyście już teraz dobrać odpowiednie rozwiązania na podłogę w Waszym biurze.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy