FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Żaluzje drewniane do mieszkania - Karnix

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 8:33 pm    Temat postu: Żaluzje drewniane do mieszkania - Karnix Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat żaluzji drewnianych do mieszkania oraz na jakiego producenta warto postawić w tym zakresie i czy ktoś z Was może stawiał na Karnix? Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę https://www.karnix.pl/ gdzie znajdziecie szeroki wybór propozycji w zakresie rolet, ale również innych dodatków dekoracyjnych na okna które naprawdę robią wrażenie i na pewno będą stanowiły ważny element całego wystroju Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florian.grant
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewniane żaluzje są bardzo ciekawym rozwiązaniem, pasują do nowoczesnych wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OlaM napisał:
W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę https://www.karnix.pl/ gdzie znajdziecie szeroki wybór propozycji w zakresie rolet, ale również innych dodatków dekoracyjnych na okna które naprawdę robią wrażenie i na pewno będą stanowiły ważny element całego wystroju Smile


Też postawiłbym jednak na Karnix i to przede wszystkim ze względu na super propozycje dekoracji do każdego z pomieszczeń. Poza tym można liczyć na naprawdę dobre wykonanie i też ceny względem konkurencji a sprawdziłem ich naprawdę wiele. Mam nadzieję, że skorzystacie i będziecie zadowoleni z efektu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat bardzo cenie sobie drewniane żaluzje z https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html , według mnie są wytrzymałe i bardzo ładnie się prezentują (z zewnątrz jak i wewnątrz) jeśli akurat szukacie odpowiedniej aranżacji okna, to taka żaluzja jest jak znalazł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie i o tym już wspomniało kilka osób. W takim razie może rzeczywiście abyście sprawdzili co tam udało im się przygotować oraz jak to dokładnie wygląda pod względem cen, bo względem konkurencji wydaje mi się że to najlepsze miejsce gdzie traficie wyłącznie na wyjątkowe propozycje które stylowo dopełnią Wam wnętrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja tutaj też wypowiem się pozytywnie odnośnie Karnix ponieważ można w ich przypadku liczyć przede wszystkim na ogromny wybór, bardzo dobre ceny oraz świetne wykonanie rolet, żaluzji, firan i wielu innych. Mam nadzieję, że znajdziecie trochę czasu i przejrzycie dostępne możliwości bo naprawdę robi to spore wrażenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2023 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się żaluzja drewniana Poznań. Czy ktoś z was posiada taką żaluzję i może podzielić się opinią, czy warto ją kupić? Niedawno znalazłam w Internecie firmę Rolo-Styl. Więcej informacji na stronie http://rolostyl.pl/oferta/zaluzje-pionowe-poznan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy