FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Antykoncepcja od pierwszej tabletki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reobron1976
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Manchester

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 2:17 pm    Temat postu: Antykoncepcja od pierwszej tabletki Odpowiedz z cytatem

Zaczelam przyjmowac regulon. dzis biore 5-ta tabletke. Pierwsza przyjelam pierwszego dnia cyklu, za ktory przyjelam pierwsze plamienie. przed kazdya miesiaczka najpier plamie przez 2 dni a potem sie rozkreca. podobno plamienie nie jest jeszcze pierwszym dniem cylku. I co teraz? czy jestem juz bezpieczna?
_________________
rumień twarzy rumiennatwarzy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień krwawienia, po ok 7 dniach powinnaś już być bezpieczna. Też zawsze miałam zagadkę z tabletkami, ale odkąd mam wkładkę levosert na szczęście nie muszę o tym myśleć. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ardess
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wybrać sobie idealną metodę antykoncepcji. Idealnie dobrana zdecydowanie ogranicza możliwość zajścia w ciążę. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest metoda opisana tutaj: http://www.kobiety.org/pierscien-dopochwowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze o metodzie antykoncepcji praktycznie decyduje lekarz, my co najwyżej możemy sugerować co byśmy wolały ale dobieranie odpowiednich środków już należy do lekarza, na pierwszą antykoncepcję wybiera się przeważnie tabletki o najniższej zawartości hormonów czyli vines, bo to one w tej chwili spełniają te warunki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damianborczek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 23

PostWysłany: Nie Cze 18, 2017 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak moja żona zażywała tabletki antykoncepcyjne i jak skarżyła się na problemy zdrowotne na skutek ich przyjmowania... Dlatego niedawno podjąłem decyzję, że poddam się wazektomii- zdrowie mojej partnerki jest dla mnie najważniejsze. A zabieg- to wcale nic strasznego, jest bezbolesny i prosty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 6:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każda kobieta tak reaguje na hormony, ja bez nich czułam się fatalnie a zaczełam je przyjmować wcale nie jako antykoncepcję. Jestem osobą bardzo szczupłą i u mnie kiedy byłam nastolatką cykle były nieregularne, zdarzało się że nie miałam wcale miesiączek. Zawsze to było u mnie regulowane hormonami a teraz mam vines bo potrzebowałam antykoncepcji. to jest dla mnie wygodniejsze rozwiązanie niż branie kilku rodzajów tabletek w ciągu miesiąca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, po 7 dniach będziesz już w pełni bezpieczna. Zawsze możesz sobie doczytać ulotkę, jak i zapytać swojego ginekologa jak będziesz miała jakieś wątpliwości. Ale też w sieci jest sporo artykułów na ten temat, także możesz śmiało czytać, masz tu jeden link ode mnie http://antykoncepcjanamiare.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 67

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak sprawa tego zabezpieczenia wygląda przy stosowaniu leków na tarczycę? Przeglądałam tu różne ulotki: https://ktomalek.pl/leki-stosowane-w-chorobach-tarczycy/k-1836/1 Ale nie znalazłam info, czy wchodzą ze sobą w interakcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolaa_88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 145

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalna i bezpieczna antykoncepcja dzięki urządzeniu http://ladycompwarsaw.pl czy ktoś to stosował u siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antykoncepcja działa od pierwszej tabletki, jeżeli zaczniemy stosować ją własnie od pierwszego dnia okresu. ja jak zaczęłam stosować vines to tak samo, zaczęłam ją brac od pierwszego dnia i potem byłam zabezpieczona cały czas, jezeli rozpoczniesz anty 2,3,4 dnia okresu, to musisz się przez 7 dni dodatkowo zabezpieczać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Nie Sty 05, 2020 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie jest Wasze zdanie na temat tak zwanej antykoncepcji "po", czyli na przykład na temat tabletek https://www.e-umed.pl/produkt/ellaone? Czy byłyście kiedyś w takiej sytuacji, że musiałyście je zastosować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iyundt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 05, 2020 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziwią mnie takie pytania. Na pewno to temat na forum dla kobiet, a nie na forum o mieszkaniach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Sob Sty 18, 2020 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety antykoncepcja często zawodzi.. a my, nawet niewiadomo kiedy jesteśmy w ciąży. Ja na szczęście nie miałam takiego problemu, ale moja koleżanka - owszem. Wiem, ze zamawiała wtedy tabletki poronne https://wszystko-o-aborcji.pl/tabletki-poronne/ które od razu jej pomogły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebcio77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 68
Skąd: Podwilk

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętajcie dziewczyny, że jak zaczynienie stosować antykoncepcję od pierwszego dnia miesiączki, to wtedy z pewnością będziecie zabezpieczone, moja kobieta tak zaczęła vines stosować i jest usatysfakcjonowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze mówiąc nie znam się na tabletkach antykoncepcyjnych. Na szczęście mam dobrego ginekologa, który mi wszystko wyjaśnił. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam zgłosić się do https://www.florjanski-ginekolog.pl/ Tam na pewno otrzymacie rzetelną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy