FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Apartament czy mieszkanie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 1:22 pm    Temat postu: Apartament czy mieszkanie? Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że są jakieś różnice?
Mam wrażenie, że coraz częściej apartamentami są nazywane mieszkania, tylko po to, żeby dodać im prestiżu i przyciągnąć klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem po części to może być chwyt marketingowy, dlatego trzeba nauczyć się rozróżniać.
Tutaj https://www.deconova.pl/solec-apartamenty/ poczytaj sobie coś więcej na temat takich ofert.
Piszą tam o apartamentach w Solcu i tu faktycznie ma się do czynienia z apartamentami.
Myślę, że trzeba takie oferty po prostu brać na zdrowy rozum i wtedy będzie wiadomo z czym ma się do czynienia.
Powrót do góry
tomek213
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkanie według mnie lepsze

tweeki
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli stać Cie na zakup apartamentu to czemu nie ?
W jakim mieście szukasz ? Jeśli w Krakowie to zerknij sobie na na ofertę tego dewelopera http://www.mieszkania.inter-bud.pl/. Budują osiedla i apartamenty, istnieją na rynku niespełna 30 lat i cieszą się bardzo dobrą opinią w branży. Zresztą wystarczy zerknąć na ich realizacje Smile Sam chętnie bym tam zamieszkał Smile
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że fajne mieszkanie w ładnej okolicy w zupełności wystarczy. Mi się bardzo podoba osiedle Nowe Odolany na Woli, uważam że ma świetną lokalizację i bardo atrakcyjną okolicę, jest zielono, spokojnie, dookoła parki i tereny do rekreacji
Powrót do góry
kasiunia
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czegokolwiek byście nie szukali (mówię o nieruchomościach), trzeba się ostro nagimnastykować.Ile czasu przed komputerem człowiek spędza a ile nieruchomości przejrzy w terenie zanim się coś kupi.Wizji lokalnej nie można zastąpić niczym, natomiast przesiadywanie przed kompem można zastąpić aplikacją -+ automatyczny poszukiwacz - https://www.autohunter24.pl/ śledzi na bieżąco - 24/7 wiodące serwisy aukcyjne i powiadamia cię o najnowszych ogłoszeniach.
Powrót do góry
melisk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apartamenty są większe i bardziej ekskluzywne. A co za tym idzie dużo więcej kosztują.
Paprota
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od potrzeb danej rodziny. Mieszkania potrafią być również na wysokim poziomie i piękne. Trzeba śledzić rynek nieruchomości na bieżąco, nigdy nie wiadomo kiedy pojawi się wymarzone miejsce, gdzie można byłoby się osiedlić. Aktualnie przeglądam ofertę IPS - biuro deweloperskie, które zajmuje się sprzedażą mieszkań w Lublinie. Jakby ktoś poszukiwał mieszkania w tej okolicy, to z całą pewnością mogę polecić, by zapoznał się z ich ofertą.
Powrót do góry
siuddnik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super Smile Dzięki wielkie za sprawdzone informacje Wink Jestem pewien, że mi się one przydadzą Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: