FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Auta zabytkowe - gdzie szukać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kornik85
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 14

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 9:30 am    Temat postu: Auta zabytkowe - gdzie szukać? Odpowiedz z cytatem

Kojarzycie może gdzie można znaleźć i kupić auta zabytkowe? Na portalach ogłoszeniowych bardzo mało ciekawych ogłoszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam taką firmę, która wam wynajdzie, sprowadzi i odnowi stare auto. Rzepecki Auto http://rzepeckiauto.pl/ to prawdziwi spece w tej dziedzinie. Efekty ich renowacji sa wspaniałe, brat ma od nich starego Jaguara i samochód wygląda jak cacko, perfekcyjna robota. Świadczą też serwis i mają dobrej jakości części zamienne, także firma działa kompleksowo. Mieszczą się w Jabłonnie pod Warszawą, koniecznie ich sobie sprawdź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Sob Gru 17, 2022 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele aut zabytkowych prezentuje się wyjątkowo, niemniej jednak ja bardziej cenię sobie bezpieczeństwo oraz komfort jazdy, dlatego wolałem kupić nowoczesny samochód. Zdecydowałem się na używany ale objęty gwarancją. Skorzystałem z oferty salonu https://store.vwfs.pl/ , który proponuje pojazdy z młodych roczników, z rzetelną historią. Wszystkie da się przy tym sfinansować w niskich ratach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 232

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Części i akcesoria do samochodów można znaleźć na stronie https://awparts.pl/289-adaptery-bluetooth ja niedawno zamówiłam tam adapter. Jest świetny a zapłaciłam niewiele. Mają naprawdę super oferty. Warto je poznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest dużo takich miejsc, gdzie można takie auta kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy