FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Łazienka dla kilku osób.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konekt
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 41

PostWysłany: Wto Gru 17, 2013 11:13 am    Temat postu: Łazienka dla kilku osób. Odpowiedz z cytatem

Łazienka to jedno z bardziej obleganych domowych miejsc, jak w najlepszy sposób zaprojektować i zaaranżować aby nie było spięć i zgrzytów między domownikami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Czw Gru 19, 2013 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności to podzielić osobno łazienkę i wc. Następnie umywalka, wiadomo poranne mycie zębów, u panowie golenie i makijaż u pań. I tu proponuję wybrać podwójne umywalki. To takie chyba najważniejsze opcje jakie mi przychodzą do głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadbaj też o duże lustro aby każdy patrzył przed siebie nie wychylając się i szafkę pasującą do wybranej podwójnej umywalki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zajkajulia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 8

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam aranżacje z tej strony
http://www.urzadzamy.pl/lazienka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zajrzeć na strony, które proponują nam przeróżne aranżacje wnętrz, ot np. pomysły łazienka. Podglądając tamtejsze rozwiązania, możemy znaleźć takie, które sprawdzą się w naszym mieszkaniu. Jeżeli chodzi o łazienkę dla kilku osób, podwójna umywalka rzeczywiście może się tu świetnie sprawdzić. Polecałabym również osobne pomieszczenie na wc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie musi być to podwójna umywalka można również przygotować dwa stanowiska i pojedyncze stojące umywalki fajnie się prezentują. Na przeciwko oddzielne lustra i niezależne oświetlenie na przykład kinkiety łazienkowe. Oba stanowiska w szerszym odstępie by swobodnie korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamillo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 9:16 pm    Temat postu: panele łazienkowe Odpowiedz z cytatem

Ja sobie zrobiłam w łazience takie piękne dekoracyjne panele szklane z przeznaczeniem do łazienki, z piękną grafiką na nich i to wszystko zakupiłam w całkiem niedrogiej cenie w dekea PL. Teraz z kolei ale to już nie do łazienki tylko do kuchni zastanawiam sie nad roletami okiennymi. Można im dać, przesłać jakąś swoją własną grafikę i oni ponoć na tych roletkach mogą zrobić taką grafikę jaką ja chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedługo będę robić remont i muszę przyznać, że dla mnie największym wyzwaniem jest urządzenie łazienki. Na męża oczywiście nie mogę liczyć, bo on twierdzi, że to zadanie dla kobiet. Przeszukałam już internet i trafiłam na portal Homebook.pl - aranżacja łazienki, gdzie udało mi się znaleźć bardzo dużo inspiracji. Dzięki temu, wybrałam kolory ścian, kafelek i mam już nawet pomysł na wystrój. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i efekt końcowy będzie zadowalający. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pią Sie 14, 2015 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli z łazienki korzysta wiele osób to zamiast wanny lepiej postawić na kabine prysznicową jest bardziej higieniczna w tym przypadku. Bardzo fajne są kabiny novellini mają fajne rozwiązania dla łazienek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Pią Sie 14, 2015 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie łazienka to najbardziej oblegane miejsce w domu i najbardziej wilgotne. Przynajmniej u mnie tak jest. Wentylacja jest ok a i tak wilgoć sie zbiera. Musze chyba zainwestować w dobre pochłaniacze wilgoci takie jak te np http://www.pochlaniaczewilgoci.pl/pochlaniacze-wilgoci-silica-gel/ i może wtedy pozbęde sie problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zimą w swojej łazience widzę coś takiego http://sklep.kb.pl/zestaw-suszarka-stendimeglio-60-suszarka-na-grze,3,628,626 Na balkonie raczej nic nie wyschnie a pranie gdzieś trzeba trzymać. Niestety do łazienki zwykła suszarka nie wejdzie bo jest za duża. Macie taki zestaw u siebie? Jak się sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to podwójna umywalka i dwa lustra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 5:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na łazienkę dla kilku osób warto zainwestować w akcesoria łazienkowe i sporą ilość ręczników. U nas jest 4 domowników i trzeba było kupić więcej wieszaków na ręczniki, pojemniki na szczoteczki i pastę oraz inne akcesoria. Dzięki temu lepiej się funkcjonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak sobie myślę, że jeżeli z łazienki ma korzystać spora liczba osób, faktycznie wskazane będzie podzielenie jej na część z ubikacją i drugą z wanną bądź prysznicem. Przy tym na pewno świetnie sprawdzą się pustaki szklane tego rodzaju http://stefania.pl/bezbarwne/ , o różnych strukturach, które na pewno sprawią, iż łazienka stanie się o wiele ciekawsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez uważam, że taki podział to bardzo dobry pomysł. U nas tak jest i nie ma kłótni gdy ktoś zajmuje wieczorem łazienkę.
Dzisiaj znalazłam na http://www.salonyhoff.pl/ wyposażenie do łazienek i chyba zamówię płytki oraz drzwi do naszej łazienki. Planuję remont na wrzesień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy