FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Łazienka - porady i wskazówki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2021 11:20 am    Temat postu: Łazienka - porady i wskazówki Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
Macie może dla mnie jakieś wskazówki w zakresie wyposażenia łazienkowego przede wszystkim gdzie tego wszystkiego szukać, jeżeli chodzi o dobre marki, rozsądne ceny i wsparcie obsługi. Mam nadzieję, że z Waszych doświadczeń uda mi się uniknąć zbędnych problemów i przepłacania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Anka766
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 12:05 pm    Temat postu: Re: Łazienka - porady i wskazówki Odpowiedz z cytatem

Remont łazienki potrafi być uciążliwy, ale przeprowadzony pod okiem profesjonalistów nie musi być nie do wykonania. Wystarczy odpowiednia ekipa, a wnętrze raz dwa nabiera właściwego charakteru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1856

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć, bo jednak wszystko zależy czego tak naprawdę potrzebujecie i szukacie przy aranżacji swojej łazienki to ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę sklepu online LazienkaPlus u których będziecie mogli znaleźć sporo propozycji w nowoczesnym wydaniu, no i też co chwilę pojawiają się jakieś promocje. Zajrzyj na https://www.lazienkaplus.pl/ może coś wpadnie Ci w oko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 484

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że najlepiej porozmawiać o wykończeniu łazienki z dobrym fachowcem. Z pewnością pomoże Tobie hydraulik Robert - usługi hydrauliczne we Wrocławiu: https://rost.wroclaw.pl/ . Koniecznie zapoznaj się z jego ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My akurat do naszej łazienki wybraliśmy w Lazienka Plus kabinę prysznicową kwadratową Zestaw Oltens Byske kabina prysznicowa 90 cm kwadratowa z brodzikiem Superior https://www.lazienkaplus.pl/pl/kabiny-prysznicowe,5,63,c/ jest w czym wybierać, jest opcja skorzystania z naprawdę dobrych promocji i co również ważne terminowo przeprowadzoną realizacją, także ode mnie duży plus!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i super, już kilka ciekawych wskazówek od Was mam Smile Zobaczymy w takim razie co z tego ostatecznie u nas wyjdzie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ametyst
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 68

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi łazienkami jest chyba największy zawsze problem przy aranżowaniu. Prawda warto poszukać ciekawych rozwiązań, aby łaziennka była nie tylko elegancka ale i funkcjonalna. @Tomek767 mogę podpowiedzieć Ci jeszcze, że po wszelkie akcesoria i w ogóle wyposażenie możesz zajrzeć do superwnetrze.pl. Mam wielkie do nich zaufanie i zobacz np. te wieszaki łazienkowe https://www.superwnetrze.pl/wieszaki-lazienkowe,k510.html
_________________
ametyst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 3:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej to jeden z większych i ciekawych sklepów z wyposażeniem łazienkowych. W LazienkaPlus zestawień nie brakuje, zarówno odnośnie płytek no to u nas akurat wygrała wersja Ceramstic Bergen White w kolorze szary mat która pasuje super do stylu jaki chcieliśmy osiągnąć, ale również w końcu wymarzą wannę wolnostojącą Oltens Gocta. Mega!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
twojabateria
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy macie u siebie baterie stojące umywalkowe? Jak się Wam sprawdza takie rozwiązanie?
Ostatnio naoglądałam się zdjęć w sieci i wiele aranżacji proponuje właśnie takie baterie, starsznie mi się podobają!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 752

PostWysłany: Sob Paź 30, 2021 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś w stylu łazienki włoskie? https://marradesign.pl/oferta/gessi Jeśli ma być bardziej elegancko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Wto Lis 02, 2021 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz nad tym co wybrać do łazienki, to zajrzyj do sklepu internetowego https://www.ceramikalineaart.pl/ w nim na pewno coś znajdziesz. Według mnie strona jest warta uwagi, mają różne akcesoria łazienkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 922

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez Lunka dnia Pią Kwi 29, 2022 1:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zlehner
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lis 05, 2021 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki klej do płytek ceramicznych i gresowych użyć? Aby uniknąć problemów z zamocowaniem płytek ceramicznych, gresu, płytek kamiennych na trudnych podłożach, w przeważającej większości przypadków należy stosować elastyczną zaprawę klejącą klasy C2. W niektórych sytuacjach trzeba zastosować mocniejsze odmiany klejów do płytek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Satopikas46
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 08, 2021 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że to super temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JusJos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 96

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku znajdziesz wiele sklepów oferujących wyposażenie do łazienek, osobiście korzystam z https://plytkilazienki.pl/. Co prawda są to dodatków do łazienki nie kupuję zbyt często, ale do tej pory wszystkie zakupy przebiegały bez problemu i mogę polecić. Mają naprawdę szeroką ofertę nie tylko w ramach kabin prysznicowych czy wanien, ale również innych elementów niezbędnych w łazience - od syfonów po meble. Co istotne ceny są również na konkurencyjnym poziomie, więc nie przepłacisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy