FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Biel w kuchni
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konekt
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 41

PostWysłany: Czw Paź 17, 2013 11:21 am    Temat postu: Biel w kuchni Odpowiedz z cytatem

Mówią aby optycznie powiększyć kuchnię, należy zadbać o odpowiednią kolorystykę. Jasne barwy nadadzą pomieszczeniu blasku i sprawią, że będzie zdawało się ono większe. A jak w takim razie się ustosunkujecie do białych sprzętów agd, płyta i piekarnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pupil
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 24

PostWysłany: Pią Paź 18, 2013 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biel dominuje w wielu nowoczesnych aranżacjach. To kolor, który faktycznie rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenia. Wielu producentów sprzętu agd do zabudowy postawiła na biel idealnie przy tym łącząc elegancki design z wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Pią Gru 27, 2013 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wrażenie, że po latach fascynacji urządzeniami w kolorze inox, biel powraca do łask. Jest to teraz nowoczesny i uniwersalny kolor. Białe AGD super wygląda zestawione z również białymi lub po prostu drewnianymi meblami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biel kojarzy się z czystością więc do kuchni pasuje, byle nie było zbyt sterylnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pralkę w kuchni i myślałem o jej zabudowie, ale szybciej się zepsuła niż do tego doszło. Gdy wybrałem się po nową to znów kupiłem zwykłą bo była tak śnieżno biała i niepowtarzalny design HOTPOINT ARISTON AQ83D 29 EU/B jest teraz ozdoba w mojej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek Lipowski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biel tak, ale nie w kuchni. Chyba, że do tego jakieś kolorowe dodatki okienne,czy obrusy. Biel mi się kojarzy z łazienką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yerba
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się właśnie białe meble w kuchni bardzo podobają i ostatnio sobie takie zamówiłem. Moim zdaniem dodają kuchni rangi, jak wchodzimy to od razu wiemy, że to nie byle kuchnia. Fakt, z czystością jest nieco gorzej, ale przecież to nie jest jakaś wielka kuchnia.

Zastanawialiśmy się z żoną, czy wziąć białą kuchnię. Zamawialiśmy w sklepie internetowym iForm, więc mogliśmy sobie wybierać kolory dowolnie (to meble na wymiar, wszystko dostosowuje się samemu). Ale ostatecznie padło jednak na białe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się czysto białe kuchnie niezbyt podobają. Jednak taki sterylny i nowoczesny styl totalnie pode mnie nie podchodzi. Nie wiem czy czułabym się w takim pomieszczeniu dobrze. Niemniej podobają mi się kuchnie zaproponowane przez brw:
http://www.brw.com.pl/kuchnie/ - jak widzicie wiele z nich posiada takie jasne elementy ale przy tym nie są tak zimne.
Ten model jest fajny:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blueone
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 39

PostWysłany: Pon Mar 03, 2014 3:47 pm    Temat postu: Biała kuchnia Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem białe kuchnie prezentują się bardzo ładnie, jednak w "katalogowej wersji". Z praktycznego punktu widzenia utrzymanie porządku w takim pomieszczeniu jest po prostu bardzo czasochłonne. W domu z małymi dziećmi jest to wręcz niemożliwe. Chyba wszystkie mamy się zgodzą? Smile

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kuchnie/pomysly-z-przyszlosci-czyli-rozwiazania-ktore-moga-odmienic-kuchenny-swiat-610.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mikolaj
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2014
Posty: 31

PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczególnie dobrze wygląda to w małej kuchni, dobrze oświetlonej. Fajnie prezentuje się wtedy połączenie z zielenią, więc świeża bazylia, tymianek itp. jak najbardziej wskazane. Smile
Faktycznie można przesadzić z bielą, trzeba uważać, żeby z czystości nie przejść w szpitalną sterylność.
_________________
Serwis ogłoszeniowy - czyli wszystko czego potrzebujesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biel wygląda w kuchni fantastycznie ale trzeba pamiętać by z nią nie przesadzić. My mamy białą kuchnię i mamy zamiar na jednej ścianie położyć fototapetę z http://nexterio.pl/14859,14855,14855,Tapety-i-fototapety_Fototapety.html by nie było zbyt biało. Można też postawić na kolorowe dodatki, wtedy na pewno będzie pięknie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosiaczek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 30

PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie wygląda, ale łątwo pobrudzić :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt przestrzenny dobrze by wyposażyć w dobre i jasne oświetlenie do kuchni, specjalnie dedykowane dla pomieszczenia jakim jest właśnie kuchnia. Jak jest ciasna to jest wiele zaciemnionych miejsc. Era jednej wiszącej żarówki na środku pomieszczenia już dawno minęła. Biały kolor odbija światło zarówno meble jak i agd. Możemy też zamontować białe lampy ale czy to nie za dużo białego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 102

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zależy jaka biel i czy połysk czy mat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym jednak dodała trochę beżu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy