FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Blat kuchenny zbliżony do drewna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maronek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 108

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 9:16 am    Temat postu: Blat kuchenny zbliżony do drewna Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie może jaki blat podobny by był do drewna? Chciałbym cos wykombinować tańszym kosztem. Marzy mi się blat kuchenny dębowy ale nie stać mnie. Macie pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mataxx
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 75

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 9:59 am    Temat postu: Re: Blat kuchenny zbliżony do drewna Odpowiedz z cytatem

maronek napisał:
Czy wiecie może jaki blat podobny by był do drewna? Chciałbym cos wykombinować tańszym kosztem. Marzy mi się blat kuchenny dębowy ale nie stać mnie. Macie pomysły?


Rozwiazaniem jest tworzywo. Jednak nie wiem czy jest sens inwestowania w coś takiego. Blat taki będzie mało wytrzymały.

Polecam blaty z konglomeratu:
http://mariopablo.com.pl/oferta/blaty-kuchenne/blaty-kwarcytowe-z-konglomeratu/

Nie przypominają drewna, jednak moim zdaniem z wyglądu prezentują sie równie ciekawie. I będą tańsze niż naturalny dąb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy