FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
budowa domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr8222
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 12:06 pm    Temat postu: budowa domu Odpowiedz z cytatem

Witam, zamierzacie budować dom? Do tego różnego rodzaju belki mogą się przydać. Np. na stronie https://www.hplush.pl/h-h-belki-nadprozowe-zbrojone można kupić belki nadprożowe zbrojne, więc warto rzucić okiem na tą strone. Skąd kupujecie tego typu produkty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
barrows.amira
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa jest wymagającym procesem, trzeba się przygotować, że będzie to czasochłonne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wam się potem przyda ziemia http://phuomega.pl/ziemia-ogrodowa-warszawa/ do kwiatów i do ogrodu, z pewnością będzie potrzebna i przydatna, zwlaszcza jezeli chodzi o to, zeby w waszym ogrodzie było ładnie.
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eleonore.jones
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią Sty 29, 2021 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że za około miesiąc czasu rozpoczną budowę. Większość formalności i pozwoleń mam już za sobą. Jestem też wstępnie umówiony z firmą budowlaną. Niedaleko siebie mam skład budowlany Bielsko więc z łatwością dostanę niezbędne materiały do budowy. Poza tym zaoszczędzę sporo gotówki na transporcie materiałów. Jak nie mogę się doczekać budowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 755

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebne jakieś artykuły budowlane, to możesz je łatwo zamówić w sieci. Sklepów budowlanych nie brakuje np. https://centrobud.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ffeeney
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2021 5:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie jestem na etapie poszukiwania kierownika budowy, tak aby na bieżąco kontrolował postępujące prace budowlane pod względem ich zgodności z projektem. Trafiłem na ogłoszenie firmy MIRBUD https://zleca.pl/wykonawca/mirbudnadzory-1584532866, która świadczy usługi w tym zakresie. Może ktoś z Was już wcześniej korzystał z ich usług nadzoru budowlanego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quincy94
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam trudny projekt budowy domu, jednak pomogły mi w tym szalunki ścienne. Szalunki ścienne pozwalają na szalowanie trudnych i skomplikowanych geometrii oraz uzyskiwanie najwyższej jakości powierzchni betonu. Poprzez swoją uniwersalność mogą być stosowane na każdym etapie budowy , zaczynając od fundamentów a kończąc na wysokich, wymagających dużej dokładności ścianach żelbetowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirabelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 62
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeraża mnie taka wizja kilkuletniej budowy domu i jeszcze te nerwy,biurokracja,chyba jednak wybrałabym gotowy dom albo mieszkanie.Bardzo atrakcyjne i ciekawe ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego Pokato.Ogłoszenia wstawiane są przez ludzi z różnych stron kraju,mamy więc spory wybór ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomaZ88
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 10

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lepiej kupić dom od dewelopera, niż budować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych do zabezpieczenia fundamentów to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę Icopal u których będziecie mogli znaleźć m.in Papy w Technologii Szybki Profil SBS które w w rekomendowanych układach technologicznych pozwala na udzielenie długoletnich Imiennych Gwarancji Jakości Icopal do 45 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maida.haag
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 1
Skąd: Bieruń

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne profile stalowe służą przede wszystkim jako stelaż, wykorzystywany podczas umacniania oraz łączenia poszczególnych elementów suchej zabudowy. Będą zatem tworzyły szkielet podwieszanych sufitów, ścian działowych, lekkich oraz ciężkich stropów.
_________________
profile stalowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
immanuel02
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujemy rozbudować trochę dom i potrzebne będzie dużo betonu. Rozglądając się za ofertami trafiłem na skład budowlany w Bielsku gdzie oferują materiały wykorzystywane na szeroką skalę w budownictwie. Cenię sobie współpracę z rzetelnymi firmami, dlatego kupuję tylko ze sprawdzonych źródeł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast budowy domu zdecydowanie wolę zamieszkać na osiedlu Pruszcz Park w Pruszczu Gdańskim. Developerem jest https://szymichowski.pl/ to dobry developer. Dał się poznać jako sprawdzony i stabilny partner. Zalecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak wyszło, macie dla mnie jeszcze jakieś podpowiedzi w temacie bo przyznam, że nie łatwo się za to w odpowiedni sposób zabrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny dom to bym chciała mieć, ale nie wiem czy bym chciała zajmować się tymi wszystkimi formalnościami. Do tego jeszcze trzeba byłoby działkę kupić. Jak przeglądałam portal https://www.dobryadres.pl/ to można znaleźć świetne oferty już gotowych domów, w różnym stanie nawet rynek wtórny. Chyba, że ktoś myśli o budowie to oferty działek też tam są. W ogóle mnóstwo jest tam ofert jeśli chodzi o nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy