FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
catering dietetyczny
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorcia40
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2020
Posty: 87

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 8:01 pm    Temat postu: catering dietetyczny Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zdrowo się odżywiać, ale niestety świat kuchni to nie jest moja mocna strona. A w przypadku diety trzeba trochę wysiłku włożyć w przygotowanie potraw. Wpadłam jednak na lepszy pomysł i myślę, aby zamówić catering dietetyczny, tylko nie wiem jaką ofertę wybrać. A Wy na co byście się zdecydowali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Marinek22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o catering dziecięcy ? Muszę zacząć korzystać z cateringu, ponieważ nie mam aktualnie czasu na gotowanie. Nie znam się kompletnie na tym a chcę aby moje dziecko miało jak najlepsze posiłki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolpa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Kwi 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie korzystam raczej z takiego cateringu

____
zraszacze ogrodowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wygrała Dieta pudełkowa Warszawa od SportFoodBox możecie być pewni, że takie posiłki składają się ze starannie dobranych składników, zawsze świeżych. Przygotowywane są przez wykwalifikowanych kucharzy. Jakość obsługi też jest na najwyższym poziomie, a to też ma znaczenie. No i są różne opcje diet jak Wege Fit, Classic Fit, czy również jedna z nowości jaką jest SirtFood Adele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia czy catering to dobre rozwiązanie dla wszystkich czy nie, ale ja korzystam z oferty https://wysmakowani.waw.pl/catering-dietetyczny-piaseczno/ i bardzo sobie chwalę. Wiadomo, że catering cateringowy nie równy, ale w tym przypadku wszystko jest zdrowe i smaczne także polecam jeżeli jesteście z okolic Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sob Cze 05, 2021 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kogoś z Was interesowałby dobry i sprawdzony catering dietetyczny chrzanów, to polecam kontakt z firmą Food Harmony, która działa między innymi na tym terenie Wink Możecie z jej strony zawsze liczyć na smaczne, zdrowe i dietetyczne posiłki Wink jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 2:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi, albo chcielibyście schudnąć zdrowo, bez wyrzeczeń, bez stania w kuchni przy garach i planowaniu posiłków z ołówkiem w ręku, warto skorzystać z diety pudełkowej. Bardzo duży wybór różnego rodzaju diet, różnej kaloryczności ma firma Dietering - https://www.dietering.com/, która działa na terenie praktycznie całej Polski, zarówno w dużych miastach, jak i małych miasteczkach. Mają smaczne, zdrowe dania, oparte na świeżych produktach. Wybór diety możecie skonsultować z firmowym dietetykiem, można także zamówić zestaw testowy w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 534

PostWysłany: Nie Lis 14, 2021 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni catering dietetyczny jest naprawdę sporym ułatwieniem jeżeli chcemy zrzucić kilka zbędnych kilogramów Wink Na stronie: https://lookfit.pl/catering-dietetyczny/wegetarianska-wroclaw znajdziecie propozycję na która ja się zdecydowałem. Wybrałem opcję wegetariańską i powiem Wam, że jedzenie jest bardzo smaczne i w końcu nie tracę czasu na przygotowywanie posiłków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 5:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie catering dietetyczny to zawsze fajna opcja, chociażby coś z oferty https://eatfitcatering.pl/catering-dietetyczny/pila/ . Mamy tutaj masę diet do wyboru, ceny są bardzo ok, a co najważniejsze możemy jeść smacznie, zdrowo i chudnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam zawsze 1500 albo 1800 kcal w zależności od aktywności i waga spadała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kingers
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2022
Posty: 24

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawe wskazówki Smile Temat zdrowej żywności i odchudzania... to temat rzeka niestety Razz
Ja aktualnie zamawiam sobie catering dietetyczny premium, a dokładniej smaczne posiłki o Master Diety Smile Jeśli ktoś szuka sprawdzonego cateringu to polecam, bo naprawdę warto Smile!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arya
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 139

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można też przesadzić z obniżaniem przyswajanych kalorii, bo organizm się przyzwyczaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwaluba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 169

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku cateringów nie brakuje, ale nie każdy każdemu może przypaść do gustu. Ja kilka razy zmieniałam firmy bo coś przestało mi pasować czy się spóźniali z dostawą itp. Ale od kilku dni korzystam z https://fit-catering.pl/ i tutaj póki co wszystko jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2022 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj to w sumie trudno o siebie tak w pełni zadbać, bo każdy jest w biegu i nie ma czasu jeść zdrowo. Na szczęście są cateringi dietetyczne takie, jak https://bodychief.pl/ . Wtedy najbardziej się je docenia, kiedy możemy dzięki nim spożywać pyszne dania, które są całkowicie zdrowe i dopasowane odpowiednio do naszych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2022 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowe odżywianie to podstawa, ponieważ wpływa to na wiele czynników w naszym życiu. Nie mam czasu na gotowanie, dlatego korzystam z usług diety szczecin .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy