FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Chwilówka?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quescik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 9

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 6:43 am    Temat postu: Chwilówka? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich !
Od kilku lat planowaliśmy raz z dziewczyną zakup samochodu. Ponieważ od małego byłem wychowywany że lepiej odłożyć i kupić coś lepszego niż później dołożyć różnicę np. w naprawię. Postanowiliśmy odłożyć większą sumkę na auto. Ostatnio znajomi zaproponowali nam odkupienie od nich auta po atrakcyjnej cenie, niestety brakuje nam ok. 5 tyś zł.
Ponieważ i tak takiej sumy nie utargujemy przeglądaliśmy ofertę http://www.okmoney.pl/
Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z tą firmą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Magdalena85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nie pomogę, ponieważ nie miałam nigdy styczności z tą firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nija
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z załozenia odradzam wszelkie chwiłowki. Koleżnka pracuje w Stefczyku, to tam są jeszcze uczciwi, ale z resztą wielka niewiadoma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Maj 19, 2014 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również wychodzę z założenia, że nie opłaca się brać chwilówek. Z resztą wystarczy przeczytać ten temat http://www.comperia.pl/forum/kredyty/86-chwilowka-czy-pozyczka-w-banku.html by się w tym utwierdzić. Gdybym była w trudnej sytuacji finansowej to poszłabym do banku po pożyczkę lub zastawiłabym coś w lombardzie. Na chwilówkę w życiu się nie zdecyduję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qreizi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 02, 2014 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda, chwilówki to najgorsze co można wziąć z kredytów, nie dość, że dwa razy tyle trzeba oddać to jeszcze można w ładne maliny się wpakować. Lepiej wybrać się do jakiegoś banku i tam zapytać o kredyt.
_________________
Najlepsze przedszkole gdańsk. Mój synek do niego uczęszcza i jest bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Czw Cze 05, 2014 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawiałaś się może nad kartą kredytową? Jest to moim zdaniem znacznie lepsze rozwiązanie ponieważ nie jest tak oprocentowana jak chwilówka - która może mieć momentami bardzo duże obciążenie.
Poza tym również nie musisz wypełniać takiego ogromu dokumentacji jak w przypadku kredytu gotówkowego.
Zerknij sobie tu - na stronie znajdziesz dobry artykuł na temat kart kredytowych i debetowych. Może się na coś zdecydujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marek82
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 59

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dlaczego nie chcecie wziąć tej pożyczki w banku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szympol89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 07, 2014 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo, że nie każdy chce rzucać się od razu na banki bo to nieco inne podejście, inne formalności, sprawdzanie, dokumentacje i przede wszystkim więcej czasu oczekiwania. Ja śmialo polecam chwilówki http://chwilowkiok.pl/forum/ lub inne pożyczki tego typu na niewielkie kwoty bo teraz firmy mają super oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulbik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 1:49 pm    Temat postu: chwilówka jak chwilówka Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest to nieduża kwota, a nawet jeśli chodzi o większą sumę, uważam, że dobrą opcją są pożyczki pod zastaw bo dzięki nim nie trzeba długo czekać na odpowiedź i szybko też można się dowiedzieć, ile maksymalnie się otrzyma po zastawieniu danego przedmiotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę czasu już minęło, czy wybraliście już bank?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulbik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 12:15 pm    Temat postu: chwilówka Odpowiedz z cytatem

Ja również nie miałem styczności z tą firmą, ale mogę ci polecić inne rozwiązanie, czyli pożyczki pod zastaw. Warto czasem traktować swoje przedmioty, jak ruchomy kapitał, tym bardziej, że 5 k to kwota, jaką bez trudu można spłacić. Sami też możecie ustalić, kiedy będzie spłacać pożyczkę i w jakim okresie zamierzacie ją spłacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 187

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówki czy kredyty na dowód to jedna z droższych form pożyczania pieniędzy. Szczególnie wśród osób znajdujących się w różnego rodzaju rejestrach dłużników itd. Wtedy o kredycie bankowym można zapomnieć. Ważną zasadą jest, aby pytać o realną stopę oprocentowania. Inne zostały zebrane w tym wątku http://www.forum-kredytowe.pl/f127/szybki-kredyt-bez-zaswiadczen-tzw-kredyt-na-dowod-57568.html
Znaleźć tam można te najpopularniejsze oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 8:49 am    Temat postu: Re: chwilówka Odpowiedz z cytatem

ulbik napisał:
Ja również nie miałem styczności z tą firmą, ale mogę ci polecić inne rozwiązanie, czyli pożyczki pod zastaw. Warto czasem traktować swoje przedmioty, jak ruchomy kapitał, tym bardziej, że 5 k to kwota, jaką bez trudu można spłacić. Sami też możecie ustalić, kiedy będzie spłacać pożyczkę i w jakim okresie zamierzacie ją spłacić.


Przyjmują przeważnie elektronikę czy np. obrazy też?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 794

PostWysłany: Nie Lis 23, 2014 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej biorą wszystko, co da się sprzedać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy