FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co dla dziecka na wakacje?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 2:19 pm    Temat postu: Co dla dziecka na wakacje? Odpowiedz z cytatem

Jakie pomysły dla dziecka na wakacje?
Jeszcze za małe na kolonię - to od razu mówię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że fajnym rozwiązaniem są półkolonie dla dzieci.
W większości miast są takie organizowane, a tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/polkolonie/ masz namiar na takie w Bytomiu, Katowicach i Sosnowcu.
Świetna sprawa, bo dzieciaki mogą nauczyć się czegoś nowego, ale przede wszystkim spędzają czas ciekawie, rozwijając swoje zainteresowania i poznając nowych kolegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vivi_33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pozostaje chyba zorganizować wakacje z atrakcjami dla młodszych dzieci i pojechać na nie razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziecku staram się zawsze zabrać jakąś ciekawą książeczkę, którą mógłby pooglądać podczas jazdy autem. Powiem wam że najwięcej propozycji w tym zakresie, można znaleźć na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/od-zera-do-sukcesu-nick-ruiz-p-1544211.html Spory wybór, niskie ceny, więc czego chcieć więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naya
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba mu zapewnić atrakcje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mojego brzdąca ogromną atrakcją w sezonie letnim była huśtawka dla dzieci ogrodowa Smile Wypróbuj, koszty produktu nie są przecież wysokie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1127

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tak jak piszecie i ja również chcę powiedzieć, że samo wysłanie dziecka na wakacje jest na pewno bardzo dobrym pomysłem. Chcę wam od razu polecić zapoznanie się z wpisem http://maluchwdomu.pl/2022/01/co-spakowac-na-kolonie-czy-warto-brac-swoje-zabawki.html gdzie moim zdaniem bardzo dobrze właśnie napisano o tym co spakować na kolonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zfay
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Wto Cze 20, 2023 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że wizyta w parku rozrywki może być doskonałą atrakcją dla dziecka podczas wakacji. Parki rozrywki oferują szeroki wybór atrakcji i rozrywek, które są specjalnie zaprojektowane, aby dostarczyć radości i zabawy dzieciom. Możesz tutaj sprawdzić np. jakie atrakcje oferuje Rabkoland - https://www.rabkoland.pl/pl/atrakcje. Jest to park rozrywki, które oferuje różne atrakcje dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Znajdzie się tam coś dla maluszków do lat 3, a także starszych dzieci!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 524

PostWysłany: Nie Lip 09, 2023 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim! Chciałam podzielić się z Wami moimi pozytywnymi wrażeniami związanych z koloniami, na które wybrałam moje dziecko. Firma, z którą współpracowałam, naprawdę zasługuje na uznanie za profesjonalizm i troskę o dobro dzieci. Podczas kolonii, moje dziecko miało możliwość uczestnictwa w różnorodnych zajęciach, wycieczkach i warsztatach, które rozwijały ich pasje i umiejętności. Opiekunowie byli nie tylko kompetentni, ale również bardzo zaangażowani i dbali o to, aby każde dziecko czuło się bezpieczne i szczęśliwe. Jeśli zastanawiacie się nad wysłaniem swojego dziecka na kolonie, gorąco polecam tę firmę. Znajdziecie więcej informacji na ich stronie internetowej pod tym linkiem: https://www.kompas.pl/lato. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcecie podzielić się swoimi doświadczeniami z kolonii, jestem otwarta na dyskusję. Życzę wszystkim dzieciom niezapomnianych przygód i fantastycznych wakacji na koloniach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Pią Lip 14, 2023 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko przez wakacje będzie chodziło na kurs programowania dla najmłodszych, tutaj https://pixblocks.com/ macie jego ofertę. Sam chciał się na to zapisać a ja myślę że to dobry start w jego zawodową przyszłość jeśli się na to zdecyduje kiedyś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy