FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co powinno znaleźć się w kuchni?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majala
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 15

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2021 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halogeny, koniecznie nad stanowiskiem gdzie się kroi i bawi z wrzątkiem. Wentylator przenośny, w kuchni się lubi nagrzać, więc żeby było czym powiać w twarz. Ziółka w doniczce, najlepiej mieć swoje i zawsze pod ręką Wink W kwestii ogólnego urządzania kuchni, to polecam któryś artykuł na http://www.mdsmeble.pl/, pisali o naturalnych materiałach wykończeniowych. Na pewno kamienne blaty to must have, niestety ale tego artykułu teraz nie mam pod ręką Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchenka mikrofalowa to przydatna sprawa jak się chce coś szybko podgrzać. My wybraliśmy kuchenkę Beko MGB 25332 BG z tego sklepu internetowego https://afgmarket.pl/kuchenki-mikrofalowe/1707-kuchenka-mikrofalowa-beko-mgb-25332-bg-czarna-inox-8690842018695.html i dobrze nam służy, także mogę ją wam doradzić. Jest solidna, duża, funkcjonalna, łatwa w obsłudze i czyszczeniu, po prostu to dobra jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marilyne.mckenzie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 12, 2021 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możecie polecić jakąś dobrą zmywarkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrodlo55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 323

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co ma szczególne znaczenie to przede wszystkim znalezienie rozwiązania, które będzie spełniało nasze oczekiwania i potrzeby zarazem. Dlatego też kuchnia na wymiar Konin od https://degosh.pl/meble-na-wymiar/meble-kuchenne to świetna i niezwykle nowoczesna propozycja, która pozwoli na realizację każdego projektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od wyposażenia kuchni Wink ALe oczywiście muszą być środki czystości i jak jest zmywarka to bez tabletek się nie obejdzie https://ludwikekologiczny.pl/ludwik-ekologiczne-tabletki-do-zmywarek/ . Warto stosować te ekologiczne, gdyż najwyższa pora zadbać o środowisko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuchareczka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 18, 2021 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może zabrzmi banalnie, ale w mojej kuchni musiały znaleźć się foremki do sadzonych jajek w różnych kształtach. Po pierwsze moje dzieci uwielbiają kreatywne posiłki, a poza tym ciężko je przekonać do zjedzenia czegoś na śniadanie. Odkąd zainwestowałam w formki - nie ma już tego problemu. Dzieci jedzą śniadania ze smakiem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o płytki do kuchni to koniecznie zajrzyj na stronę https://home100.pl/plytki-scienne-do-kuchni . Jest to bardzo dobrze wyposażony salon kuchenny i łazienkowy. Znajdziesz tam mnóstwo pomysłów i inspiracji na wykończenie swojej kuchni. Na pewno coś przypadnie Ci do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie może zabraknąć lodówki. My postawiliśmy na lodówkę Electroluxa z serii MultiSpace i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest bardzo pojemna i naprawdę wiele mieści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To faktycznie bardzo cenna rzecz.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiagryzek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2021
Posty: 16

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Termomix!!!! pomyśl o miejscu dla niego bo to wielkie i brzydkie i ciężko to gdzieś postawić....
_________________
"Bo to co nas podnieca, to czasem też jest..." bielizna damska Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 125

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 5:32 pm    Temat postu: Re: Co powinno znaleźć się w kuchni? Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie tylko w kuchni ale i w każdym pokoju powinny znaleźć się listwy sufitowe. Możne je zamówić tanio na stronie https://podlogi24.net/sztukateria-listwy-przysufitowe-o_c_621_1.html za dobrą jakość wcale dużo płacić nie trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
augusta60
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Piekoszów

PostWysłany: Sob Sie 21, 2021 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spzęt AGD. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juniorrrr
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Maj 2020
Posty: 49

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni powinno znaleźć się wiele rzeczy. Na co dzień używa się wielu sprzętów i akcesoriów. Wiedzą o tym osoby, które na co dzień gotują dla siebie czy dla rodziny. Gotować trzeba mieć w czym, więc warto rozejrzeć się na odpowiednimi garnkami. Ja zdecydowałem się na jeden ze strony https://yourhomestory.com.pl/kuchnia/gotowanie/garnki . Jestem bardzo zadowolony z zakupu więc z pewnością jeszcze do nich wrócę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, całkiem spory asortyment w zakresie wyposażenia kuchennego, można znaleźć sieci. Mnie ostatnio udało się tam dostać Kieliszki do jajek w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, polecam wam od czasu do czasu zerknąć na portal Ceneo, ponieważ można tam dostać naprawdę atrakcyjne oferty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kuchni warto zamówić tutaj https://gerlach.pl/patelnie patelnie które sprzedaje ten znany producent akcesoriów. Ja je mam u siebie i nie miałem lepszych jak do tej pory. Zobaczcie sami na ofertę, mają teraz też przeceny więc tym bardziej warto zapoznać się z nią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 21 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy