FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czego używać na atopowe zapalenie skóry?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 8:48 pm    Temat postu: Czego używać na atopowe zapalenie skóry? Odpowiedz z cytatem

Podpowiedzcie czego używacie na atopowe zapalenie skóry? Jakie kosmetyki są warte polecenia? Macie takie? A co powiecie na http://emolium.pl/baza_wiedzy/atopowe_zapalenie_skory.aspx znalazłam w sieci ich artykuł poradnikowy. Kosmetyki do skóry z tymi problemami też mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie schorzenia najlepsze są nawilżające preparaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku, to tylko można używać kosmetyków naturalnych. Na pewno sprawdzą się produkty Arbonne. Tutaj http://www.rekowska.com można sobie o nich poczytać i dowiedzieć się jak zostać niezależną konsultantką tej marki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jeśli chodzi o coś takiego jak krem atopowe zapalenie skóry to z tego co sie ostatnio orientowałam, bardzo skuteczna w tej chorobie jest maść z konopii siewnej. Myslę, że jeśli borykacie się z takim problemem na prawde warto tego spróbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 217

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko też niestety ma AZS, jest to uciązliwa dolegliwość, szczgólnie jak są zaostrzenia, to od razu synek się drapal i to do krwi. Trafiliśmy na fajne kosmetyki, atoperal. Bardzo dobrze na skórę wpłynęły, jest nawilżona, zabezpieczona przed wysuszeniem, warto używwać specjalistycnzych kosmetyków, bo niestety źle dobrane mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą linią kosmetyków jest atoperal baby plus, mój synek który jest atopikiem używa tych kosmeetyków, nie raz do kąpieli dodaję mu krochmal, to jest w ogóle hit wśród mam, na wszelkie także odparzenia, potówki, dużo znajomych go używa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałem z tym spory problem. Ostatecznie pomogła mi oliwa ozonella, która skutecznie łagodzi objawy atopowego zapalenia skóry. Zajrzyjcie na stronę https://ozonella.pl/ gdzie możecie zakupić tę oliwę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie łuszczenia, podrażnienia skóry to bym Octenicare polecała. Mam AZS i jak zdarzają się nawroty to tego kremu używam. Można go stosować na zranienia też, przy AZS nie trudno o nie bo to człowiek i przez sen się drapie. I rano mnóstwo strupków się już robi. Ale można spokojnie smarować wtedy tą maścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaJu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym kosmetykiem na mocno zniszczoną i suchą skórę rąk i ciała jest naturalny krem z czterech żywic od Trawiaste. Super nawilża i chroni skórę, zwłaszcza zimą. Dla mnie sprawdził się idealnie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kąpieli oczywiście emolienty albo zwykły krochmal, a do nawilżania i natłuszczania skóry najlepszy i sprawdzony jest Dermaveel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elzbietaa74
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej używać emolientów i stosować profilaktykę. Trzeba unikać tego, co drażni skórę, mogą być to nawet barwniki do ubrań i perfumy.
_________________
https://www.remost.pl/kotwy-gruntowe.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://www.febumed.com.pl/Atopowe-zapalenie-skory-u-dzieci-i-niemowlat-pielegnacja-blog-pol-1507543778.html już zaglądaliście? Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji na temat atopowego zapalenia skóry u dzieci i niemowląt. Choroba ta pojawia się znienacka i atakuje nie tylko dorosłych. Trzeba się z tym liczyć i przede wszystkim łagodzić jej skutki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Wto Paź 05, 2021 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam na sobie przetestowałem i jak ma się azs to tylko sprawdzone dermokosmetyki przynoszą ulgę i poprawę staniu skóry. Ja używam już od dawna exomega control - to cała gama emolientów i do myci i do smarowania ciała. U mnie najlepszy efekt przynosi krem do ciała, którego używam gdy azs jest w remisji lub objawy są średnio nasilone. Dobrze nawilża skórę, wchłania się szybko i szybko przynosi ulgę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy