FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czujnik zalania od Salus Controls - co sądzicie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 11:57 am    Temat postu: Czujnik zalania od Salus Controls - co sądzicie? Odpowiedz z cytatem

Mam do Was takie pytanie:
Czy macie w swoich mieszkaniach może czujnik zalania? Jeśli tak to na jaki model i producenta postawiliście, bo ja nie tak dawno trafiłem na model WLS600 więc byłbym wdzięczny za Wasze podpowiedzi w tym temacie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz już tak, jak to mówią mądry Polak po szkodzie bo już raz zalaliśmy naszego sąsiada i koszty były bardzo duże. Dlatego tym razem już poszukałem odpowiedniego rozwiązania i okazało się, że Salus Control ma własnie takie rozwiązania w swojej ofercie. Postawiliśmy na WLS600 który znajdziesz sobie tutaj https://www.salus-controls.pl/produkty/wls600-czujnik-zalania To co ważne pracuje według regił OneTouch czyli umożliwia zamknięcie zaworu, gdy wykryje wyciek wody oraz podczas naszej nieobecności wysyła powiadomienia w przypadku zalania. Wysoka skuteczność i co najważniejsze jeszcze raz była podobna sytuacja, ale już na to byliśmy przygotowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zysiekk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też szukam czegoś podobnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie się zgadzam, dlatego my już zawczasu o tym pomyśleliśmy jak tylko u naszych rodziców coś takiego się stało (całe szczęście mieszkają na parterze). Taki system i czujnik nie są drogie, ale mogą uratować wiele mieszkań przed kosztownym remontem i nie wspominając jeszcze o kosztach dla sąsiada. Dlatego jak się zdecydujesz to warto się skontaktować z Salus Controls bo co do ich skuteczność to jak najbardziej jestem przekonany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AneczkaB
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2019
Posty: 9

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś z Was korzystał z tego czujnika? Wypróbował w "akcji"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy