FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy warto korzystać z usług agenta/ pośrednika?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tortil
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: wawa

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem warto pod warunkiem że będzie to doświadczona pośrednik z sukcesami. Samemu sprzedać mieszkanie w dzisiejszych czasach to częto droga przez mękę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marek-janecki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie masz czasu na aktywne poszukiwanie klientów, a przy tym nie bardzo wiesz jak się do tego zabrać, to agencja - fachowa i uczciwa, a takich jest sporo - jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na początku warto próbować na własną rękę, a gdy się to nie uda skorzystać z usług agencji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 930

PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca jest, ale przecież w tej branży trudno o kogoś skutecznego --> http://www.jartom.com/agent-w-obrocie-nieruchomosciami Bo akurat skuteczny sprzedawca to w tej branży zarabia bardzo duże pieniądze. Powtarzam - skuteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karoll
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jestem za tym żeby wziąć sprawy w swoje ręce i samemu zająć się ogłaszaniem mieszkania/domu. Przynajmniej wiesz, że wszystko jest po Twojej myśli, masz bezpośredni kontakt z klientami. Agencja jest dobra dla osób, które faktycznie cierpią na brak czasu. Serwisy ogłoszeniowe to chyba najlepszy pomysł, osobiście mogę polecić Ci serwis www.arena.pl gdzie sam zakupiłem i sprzedałem mieszkanie i to naprawdę szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też sądzę, że warto spróbować z takimi serwisami ogłoszeniowymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
strefa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 43
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest już tak dużo serwisów ogłoszeniowych, że poszukujący nie wiedzą który jest dobry.
_________________
Sochaczewska Strefa Nieruchomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale biorąc pod uwagę popularność niektórych z nich to się to sprawdza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj teraz coraz mniej osób korzysta z usług takiej osoby, wiem bo mój znajomy pracuje jako taki pośrednik i musiał szukac pracy dodatkowej w Warszawie żeby móc przezyć od 10 do 10
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniec_Mieszkania
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 16
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja próbowałem sprzedać samodzielnie. Ale bez żadnych rezultatów. Brakowało czasu aby się tym zajmować. Trwało to kilka miesięcy. Zgłosiłem się do biura nieruchomości toruń i po jakimś czasie udało się sprzedać.
_________________
Polecam: Pompy ciepła odwierty oraz Środki czystości hurtownia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
akowal
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 79
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem mieszkanie przez dwa źródła:
1. prywatny pośrednik, 2 osoby w biurze, obcykany cały rynek poznański praktycznie na pamięć. PRzedstawiła Pani interesujące mieszkania, pokazała, pojechała, przedstawiła warunki. Wszystko było pięknie uzgodnione od początku do końca wiedzieliśmy co ile kosztuje i jak. Załatwiła wszystkie niezbędne formalności, my tylko jeździliśmy i podpisywaliśmy. Bardzo fajna.
2. Home broker - początek miły przyjemne, ogladaliśmy mieszkanka itp. itd. Najgorsze było pod koniec. Ich doradca finansowy przedłużał do tego stopnia składanie wniosków o kredyt, że niestety sami musieliśmy to zrobić i jeszcze zapłacić karę... ehh.

Teraz jest duzo fajnych serwisów, z których warto korzystać. Trafia się wtedy wprost do interesującego nas dewelopera, który oferuje nowe mieszkania.
Wtedy szansa jest na zaoszczędzenie kwoty dla pośrednika. No ale jak się nie ma czasu to pośrednika dobrego szukać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drops
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma próbuje sprzedać na własną rękę, od 3 miesięcy mieszkanie i nic a pośredników się boi, ale ja przy sprzedaży to nie wiem czy bym skorzystała, ale przy kupnie raczej tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donata
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 44

PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś nie ma czasu zajmować się swoją nieruchomością i nie spieszy się ze sprzedażą, czy kupnem, to może pracować z pośrednikami i za to zapłaci % przy zakupie, czy sprzedaży.
Osobiście wolę Internet. Coraz bardziej doskonalą się nowe serwisy ułatwiające sprzedaż i zakup. Właściwie wszystko jest w Internecie a pośrednicy korzystają z tego samego Internetu. Ostatnio szukałam mieszkania dla syna i znalazłam nowy serwis www.buku.pl wyszukujący oferty wg zadanych parametrów. Bardzo intuicyjny sposób wyszukiwania informacji. Zaznaczyøam na mapie rejon poszukiwań, cenę... i z boku wyświetliła się lista ofert. Po co byłby mi pośrednik? Sami zobaczcie: http://buku.pl/map
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Cze 19, 2014 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drops napisał:
Moja znajoma próbuje sprzedać na własną rękę, od 3 miesięcy mieszkanie i nic a pośredników się boi, ale ja przy sprzedaży to nie wiem czy bym skorzystała, ale przy kupnie raczej tak.

Ja też próbowałabym sama sprzedać, lepiej upuścić kupującemu niż zapłacić agencji. A co do kupna - wszystko jedno, to zależałoby od mieszkania. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
generator
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2014
Posty: 9

PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 11:32 pm    Temat postu: Sprzedaż bezpośrednia Odpowiedz z cytatem

Można sprzedawać bezpośrednio z użyciem Generatora Ogłoszeń.
Nie trać czasu wystaw swoje ogłoszenie o sprzedaży lub wynajmie nieruchomości na ponad 230 portali ogłoszeniowych (w tym również gratka, allegro o inne popularne portale) wypełniając tylko jeden formularz. Szybko, bezpośrednio, sprawnie. Aby sprzedać lub wynająć musisz najpierw daj się odnaleźć w tysiącach podobnych ogłoszeń. Zwiększając liczbę portali ogłoszeniowych na których publikujesz swoje ogłoszenie, zwiększasz swoje szanse na dotarcie do właściwego klienta.
_________________
Dodawanie Ogłoszeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy