FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czym zabezpieczyć basen?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 8:19 am    Temat postu: Czym zabezpieczyć basen? Odpowiedz z cytatem

To będzie pierwszy sezon z basenem w ogrodzie. Jednak wiem, ze na niepogodę i noc, warto go zabezpieczyć. Czym najlepiej? Na basensklep.pl/collections/rolety-basenowe są dostępne oferty na żaluzje basenowe. Czy to będzie dobre rozwiązanie. Ktoś z Was ma taką żaluzję basenową i może podzielić się opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Wto Sie 17, 2021 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaluzji nie posiadam, natomiast zabezpieczam w nocy basen ogrodowy pokrywą solarną. Dowiedziałem się o tym rozwiązaniu ze strony https://basenyogrodowe.pl/44-pokrywy-solarne i prawdę mówiąc bez dłuższego namysłu kupiłem pokrywę. Świetnie się sprawdza. Nie dość, że do wody nie wpadają liście czy owady to jest ona podgrzana do przyjemnej, optymalnej temperatury, także od rana można swobodnie z basenu korzystaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harber.gudrun
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy kupowałam basen do ogrodu, polecono mi również zakup specjalnej pokrywy na basen. Dobrze chroni przed wszelkimi zanieczyszczeniami wody, a przy częstym korzystaniu z basenu jest to mega pomocne Smile
_________________
pokrywa na basen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1850

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2023 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale muszki owocówki to uciążliwe insekty, które bardzo szybko rozmnażają się i stanowią poważny problem w kuchni. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie zwalczyć muszki owocówki, to koniecznie zajrzyj na stronę https://sobir.pl/muszki-owocowki-czym-i-jak-je-zwalczyc/ gdzie znajdziesz artykuł poradnikowy na ten temat. W artykule przedstawione są najskuteczniejsze sposoby na pozbycie się muszek owocówkowych, m.in. dzięki wykorzystaniu naturalnych metod czy specjalnych pułapek. Ponadto, w artykule znajdziesz również informacje o przyczynach pojawiania się muszek owocówkowych i sposobach zapobiegania ich występowaniu. Dajcie znać, czy z efektów jesteście zadowoleni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy