FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dachówka
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 147

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie myślę, że powinniście również szukając pięknych pokryć dachowych, abyście zwrócili uwagę na producenta Braas który w przypadku cięższej dachówki zajmie się tym naprawdę z pełną dokładnością i będzie w stanie w odpowiedni sposób wykonać wszystkie trudności m.in również wole oko które jest jednym z najtrudniejszych elementów. No i akurat dostępnych opcji kolorystycznych również u nich nie brakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego warto poszukiwania zacząć od porządnego pokrycia dachowgo, jak dachówka ceramiczna. Przy wyborze mojego pokrycia dachowego to polecam zwrócić uwagę na dachówkę Turmalin w glazurze Topline mam spokój na dekady nie ma czegoś takiego jak mech na dachówce czy jakiekolwiek zabrudzenia ze względu na zabezpieczenie angobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My od razu wiedzieliśmy, że chcemy mieć dachówkę ceramiczną, jest nie tylko najtrwalsza, ale i według nas wygląda najlepiej. Wybraliśmy Koramic i niedrogo znaleźliśmy ją w hurtowni dekarskiej Pimar w Poznaniu https://www.pimar.pl/oferta/dachowki/ceramiczne Zdecydowanie mogę wam ten wybór doradzić, dachówka jest solidna. W tej samej hurtowni kupiliśmy też okna dachowe i orynnowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Pią Lut 04, 2022 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne blachodachówki ma w swojej ofercie Blachotrapez - https://www.blachotrapez.eu/. Znana firma, od lat oferuje blachodachówki, systemy rynnowe i akcesoria dachowe. Wszystko wysokiej jakości, starannie wykonane. Ich dachówki mają gwarancję na 60 lat co najlepiej świadczy o ich jakości i trwałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zielon809
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 49

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dachówka ceramiczna jest według mnie ponadczasowa i wspaniale pasuje do każdego typu domu. Tak się składa, że dzięki ofercie Dachtermo https://www.dachtermo.pl/oferta/pokrycia-z-dachowki udało nam się zadbać o tego typu dach marzeń. Odpowiadali za dostarczenie wspomnianej dachówki, ale i jej montaż. Zdecydowaliśmy się na ich usługi ze względu na wiele lat doświadczenia i wiedzy. I co najważniejsze, otrzymana dachówka ceramiczna jest bardzo wytrzymała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy