FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dezynfekcja rąk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kate444
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 49
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 12:03 pm    Temat postu: Dezynfekcja rąk Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Potrzebuję zakupić bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk do mojej kawiarni. Polecacie jakieś sklepy stacjonarne lub internetowe?
_________________
kate444
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2021 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sprawdzić sobie https://ecouse.pl/ , tutaj można znaleźć szeroką ofertę innowacyjnych urządzeń do stosowania w przestrzeni użyteczności publicznej. My zamówiliśmy od nich kieszeniowe suszarki do rąk ze względu na higieniczne zastosowanie. Akurat dla tych suszarek został zniesiony zakaz używania podczas pandemii. Obudowa posiada antybakteryjne wykończenie, także jest wbudowany filtr HEPA, stosujemy także impregnację filtra nanosprebrem cząsteczkowym co jest zalecane ze względu na właściwości dezynfekujące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alice.mohr
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Limanowa

PostWysłany: Czw Maj 18, 2023 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was mógłby mi polecić jakiś sprawdzony żel antybakteryjny do dezynfekcji rąk? Podczas pandemii takie żele były szeroko dostępne w wielu sklepach stacjonarnych, ale teraz jest trudność, by takowe gdzieś dostać. Zależałoby mi na tym, aby ten żel był delikatny dla dłoni, ale zarazem skuteczny. Dobrze, by było aby szybko się wchłaniał i nie pozostawiał lepkiej warstwy. Samej udało mi się natrafić na taką ofertę z takim żelem antybakteryjnym - https://www.golddrop.eu/pl/pdt/gold-drop-dezynfekujacy-zel-do-rak. Widzę, że ma on działanie bakteriobójcze i grzybobójcze i że także jest dostępny w wersji kieszonkowej. Czy ktoś z was może już kiedyś używał tego produktu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Nie Lip 23, 2023 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeśli szukacie dobrego preparatu do dezynfekcji, to mogę Wam polecić zerknąć na stronę https://www.izdrowiej.pl/chloryn-sodu-mms wydaje mi się, że chloryn sodu w tej cenie jest bardzo skuteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy