FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta pudełkowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miarus2133
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 9:15 pm    Temat postu: Dieta pudełkowa Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zrobić formę na lato i dlatego postanowiłam skorzytsać z diety pudełkowej ale niestety nie wiem którą wybrać. Prosze was o opinie. 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
krokos3469
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie na rynku jest bardzo dużo firm które oferują tego typu usługi ale ja własnie ostatnio zdecydowałam sie na  https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/zabrze Jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miarus2133
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie problem w tym aby wybrac idealną dla siebie i widze że na ich stronei jest bardzo dużo rodzai diet więc na pewno znajdę idealna dla siebie. A Ty jaką polecasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krokos3469
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie to polecam Dieta Less Carb ponieważ chcę ograniczyć węglowodany w swoich posiłkach i bardzo mi ona odpowiada. Dania sa bardzo dobrze doprawione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vadel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile taka dieta kosztuje? czy jest to drogie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Pon Cze 22, 2020 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta pudełkowa wcale nie wychodzi drogo. Według mnie jest ona w naprawdę korzystniej cenie, bo to też oni muszę kupić produkty- składniki i to nie byle jakie, potem wszystko przygotować na cały dzień i jeszcze dowieźć do danego punktu. Także kalkulują to, to naprawdę cena jest tutaj bardzo dobra. No i trzeba też zaznaczyć, że dieta pudełkowa występuje w najróżniejszych wariantach, bo tutaj https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/cukrzycowa nawet macie dietę dla cukrzyka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce przejść na zdrową dietę, a nie ma czasu gotować, świetnym rozwiązaniem rzeczywiście wydaje się być catering dietetyczny Zakopane oferuje go na przykład w firmie Food Harmony, gdzie do wyboru są oczywiście różne rodzaje diet - każda smaczna i pełnowartościowa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam z diety pudełkowej firmy Dietering - https://www.dietering.com/ od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolony z takiego rozwiązania. Można wybrać najlepszą dla siebie dietę z kilkunastu rodzajów, jest tam m.in. dieta klasyczna, śródziemnomorska, wegetariańska, bezglutenowa, odkwaszająca. Ich posiłki są skomponowane tak, by dostarczać wszystkie potrzebne składniki odżywcze, a równocześnie wszystko jest bardzo smaczne, a dania urozmaicone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie pic na wodę i fotomontaż, takie diety są ryzykowne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raynor.makenna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że dieta pudełkowa nie należy do najtańszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 5:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nadal szukasz diety pudełkowej dla siebie zajrzyj na https://warszawskiwikt.pl/ Myślę, że oferta tej firmy może cię zainteresować. Sama ostatnio myślę o skorzystaniu z oferty Warszawski Wikt! Chcę w końcu zrzucić nadprogramowe kilogramy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopac
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 34

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta pudełkowa uratowała mnie kiedy walczyłam o swoją sylwetkę. Nie radziłam sobie z regularnym przygotowywaniem posiłków i zdecydowałam się na ofertę tej firmy https://www.bodybar.com.pl/ Mają bardzo fajne propozycje posiłków. Codziennie dostarczane są one pod drzwi - zawsze bardzo punktualnie. Schudłam naprawde sporo i czuję się lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 836

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne i wygodne rozwiązanie. Ja to byłam przerażona, ze pracując zdalnie w domu będę ciągle podjadać i waga wzrośnie. a taka gotowa dieta to wygoda i oszczędność czasu ale też pewność, ze się nie przytyje Smile ja mieszkam w Łodzi i tu korzystam z Victory Diet, mam dietę wegetariańską. Smacznie a do tego niedrogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że dieta pudełkowa ma szereg zalet.. o ile oczywiście jest świeża i smaczna, bo bez tego ani rusz Smile Ile firm tyle opinii, ale ja lubię akurat korzystać ze sprawdzonych ofert, więc ta porównywarka cateringów: https://cateromarket.pl/ okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę Smile Macie tam zdjęcia, opisy i opinie klientów - dzięki temu, podejmowanie decyzji jest znacznie łatwiejsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Pon Gru 14, 2020 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz lepiej wyglądać na lato? Sezon bikini zbliża się wielkimi krokami. catering dietetyczny olsztyn ta firma ma w ofercie najlepszy catering dietetyczny który cieszy się uznaniem wśród swoich klientów. Ja również skorzystałam z ich oferty i już schudłam 4 kg. Jest to sporo jak dla mnie. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy