FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jzrkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 118

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu przekonałam się do tego, że wartościowym elementem zdrowego odżywiania są też soki ze świeżo wyciskanych owoców. Najlepiej kupić jakąś dobrą wyciskarkę np. Muke (świetny stosunek cena/jakość). To dobra dawka zdrowych kalorii, bomba witaminowa i dostarczyciel wartości odżywczych, które są potrzebne każdemu organizmowi. To jeden z lepszych sposobów na wartościowe i naturalne uzupełnienie każdej diety i chyba lepsze niż niektóre suplementy. Wink Wyciskarka nie jest droga, więc warto się skusić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
agata36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 92

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przez mój ibs musiałam wyeliminować niektóre pokarmy, bo po prostu ciągle albo zaparcia albo biegunka, z tym się nie dało żyć. Więc dieta konieczna, do tego jeszcze picie dużej ilości i preparat intesta http://intesta.pl dzięi której pierwszy raz poczułam się normalnie, a nie jak więzień własnych jelit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnetaTorbas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

póki co nie stosuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy z nas zdaje sobie sprawe, jak wazne jest nasze zdrowie. Dlatego wydaje mi sie , ze suplement diety moze byc dobrym pomysłem na prezent, w trosce o naszych bliskich. Sam kupilem mojej mamie ostatnio http://duocollagen.pl/kolagen-naturalny i jest bardzo zadowolona z produktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 374

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej diecie od jakiegoś czasu bardzo często pojawia się szpinak. Jest mega zdrowy, ponadto jest cennym źródłem wapnia, magnezu, żelaza, potasu i kwasu foliowego-szczególnie zalecanego kobietom w ciąży, ponieważ zapobiega wadom cewy nerwowej u dziecka. Potas obniża ciśnienie i reguluje pracę serca. Żelazo zapobiega anemii, zawartość witaminy K odpowiada za krzepnięcie krwi. Bardzo często robię z niego koktaile, są bardzo pyszne. Jeżeli szukacie wiecej info nt. szpinaku polecam artykuł http://stomatologia-paszyna.pl/dlaczego-warto-jesc-szpinak/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do swojej diety włączyłam naturalne produkty ze sklepu https://malinowyogrod.com to oprócz konfitur są także różnego rodzaju syropy, które stosuje do herbaty a także w razie przeziębienia. W tym przypadku mam pewność, że wszystkie produkty zostały zrobione w 100% z naturalnych składników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chaberek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dietę, to nie dawno zacząłem używać suplementu - chlorelli (alga), która bardzo dobrze wspomaga odchudzanie. Oczywiście na początku skonsultowałem się z moim dietetykiem w tej sprawie.
_________________
abażury
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama taka dieta czasem nie wystarcza, wiem bo próbowałam wszystkiego po pierwszej ciąży. W końcu znalazłam odpowiednie pasy i bieliznę wyszczuplającą, które pomagają mi zachować prawidłowy wygląd sylwetki. Mam taką bieliznę i gorset z www.orirose.pl , który okazał się niezastąpiony po mojej pierwszej ciąży. Materiał z których są wykonane produkty jest bardzo przyjemny dla ciała , więc noszenie choćby takiego pasa czy gorsetu jest dla mnie niewyczuwalne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tamarka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się jeść zdrowo, tzn. zwykle sama sobie przygotowuję posiłki, dietę mam bogatą w owoce i warzywa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo. Kieruje się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama poradziłam sobie z ułożeniem odpowiedniej diety, nie jest to wcale takie trudne, teraz istnieją strony takie jak https://www.zdrowie.info.pl/naturalne-srodki-przeczyszczajace-sposoby-zaparcia/ które znacznie to ułatwiają, dzięki czemu nie trzeba wydawać ani grosza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio trzymam ścisła dietę, przeszłam na weganizm, myslałam,że wegańskie potrawy nie mogą być smaczne ani kolorowe, ale dzięki sklepowi http://polenastole.pl widzę,ze wszystko jest możliwe i dieta pyszne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy pomocy https://www.hemoroidy24.pl/pekniecie-hemoroida-typowy-objaw-czy-zagrozenie-dla-zdrowia/ bez problemu dowiesz się wszystkiego na temat swojej choroby. Warto czytać takie blogi, bo od lekarzy często jest trudno cokolwiek sensownego się dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrazynkaKowalska napisał:
Ja ostatnio wyeliminowałam ze swojej diety mleko krowie i zastąpiłam ją napojem sojowym. Powiem Wam, że tak dobrze jak teraz to ja się dawno nie czułam. Nigdy nie sądziłam, że mam problemy z trawieniem laktozy. Na szczęście teraz to przypadkowo odkryłam i mogę żyć bez bólu żołądka


Mam ten sam problem z trawieniem laktozy – i ile ja bym dała, żeby móc dokonać dokładnie odwrotnego przejścia, czyli z mleka sojowego na krowie! : ) Nie, żeby sojowe było złe no ale jednak… Prawdę mówiąc zaczęło mi to doskwierać do tego stopnia, że zaczęłam interesować się preparatami z laktazą, czyli enzymem do trawienia mleka. Jak na razie najbardziej zainteresowały mnie tabletki z tej firmy: https://www.lacto-joy.pl/ . Korzystał ktoś z czegoś takiego i jest w stanie podzielić się doświadczeniami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 2:49 pm    Temat postu: dieta Odpowiedz z cytatem

Oj jak macie jakąś dietę cud na niejedzenie słodyczy to ja poproszę. Bo jeden dzien i już biorę się za wypieki Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 10 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy