FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dobra reklama
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem wasze wypowiedzi i nie ukrywam, że wiele z nich okazało się pomocnych. Nie tylko spis firm http://www.hultajfestiwal.pl/obszar/dolnoslaskie znalazłem do którego można bez problemu firmowe ogłoszenie wrzucić, ale także dowiedziałem się czym kierować się przy wyborze wybierając agencję marketingową. Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3736

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem na reklamę będzie pozycjonowanie SEO, tutaj możecie znaleźć więcej szczegółów - https://backlink24.pl/blog/seo/pozycjonowanie-stron-internetowych-w-google. Marketing internetowy jest aktualnie jedną ze skuteczniejszych metod promocji firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 143

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt z nas niestety nie może się znać na wszystkim. Skąd ja, jako osoba prowadząca firmę księgowa mam znać się na skutecznym marketingu?! Inna sprawa, że nie mam na to czasu... Dlatego tę niezwykle istotną sprawę, zostawiłam w rękach zewnętrznej firmy Engave https://www.engave.pl/rozwiazania-dla-twojej-firmy/strategia-marketingowa która w sposób naprawdę profesjonalny i niesamowicie sprawny rozplanowała całą strategię marketingową firmy ze stopniowym planem wprowadzania, go w życie. Ja polecam, bo u nas sprawdza się to świetnie. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali wysokiej jakości odzieży reklamowej z haftowanym logiem to polecam zajrzeć tutaj GQB. Firma GQB ma sdzeroki wybór odzieży w bardzo dobrych cenach. Bez problemu wykonają na niej róznego rodzaju loga haftowane. Nasza odzież reklamowa ma tylko tego typu logo. Drukowane niestety są słabej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkurencja w każdej branży jest naprawdę duża, więc trzeba się jakoś wybić. Podstawa to reklama w sieci, bo takie mamy czasy, że w pierwszej kolejności tam trzeba być widocznym. Polecam zgłosić się do nich - https://adnext.pl/ . Ogarną temat marketingu kompleksowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zuza_80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez twierdzę ze warto postawić na reklamę, zwłaszcza w social mediach gdzie dużo ludzi spędza cały swój wolny czas Smile
_________________
pisanie prac licencjackich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrze byłoby zainwestować w pozycjonowanie stron www. W końcu w dzisiejszych czasach najwięcej osób informacje o firmie czy jej produktach poszukuje w wyszukiwarkach internetowych, na pewno to będzie bardzo pomocnym działaniem dla waszego biznesu.
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwaluba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 169

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśląc o dobrej reklamie swojej firmy, na starto warto uwzględnić Odpowiedni adres URL i struktura strony. To często pomijane a niezwykle ważne czynniki, które nie tylko decydują o tym jak łatwo trafi się na stronę, ale również czy ta będzie przyjazna dla użytkownika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że najlepiej korzystać z różnych form reklamy. Zarówno tej lokalnej jak i tej w internecie. Im bardziej się rozreklamujemy tym mamy większe szanse na większą grupę klientów, dodatkowo badania rynku warszawa też robi swoje
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawel889
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam że obecnie samo pozycjonowanie się już tak nie liczy jak kiedyś. Ważna jest struktura i szybkość strony. Ale każdy niech uważa jak chce.
_________________
Agencja PRO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 233

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca wiem co to jest dobra reklama ale wiem, że warto zainwestować w reklamę w sieci.

_____________________________
filmy reklamowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, to niekoniecznie jest takie proste. Liczy się w końcu to, byście zawsze podejmowali decyzje, które będą dla Was najkorzystniejsze. Czytałem o takich agencjach jak https://nabucco.pl/ i zastanawiam się, czy może warto byłoby przy ich wsparciu zadbać o swój marketing. Myślicie, że może dać to realne efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W marketingu ważne są efekty, szybkie może przynieść dobrze wykonana reklama. Dzięki https://www.dmdisplay.pl/wielkoformatowy-druk-uv/ wykonamy szybko projekt i zrealizujemy taką reklamę jaką tylko chcemy. Kluczem jest odpowiednia jakość wydruku, tutaj dostajemy druk w trwałej technologii UV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozwazyc dobra reklame http://www.tapsik.pl/pozycjonowanie-krakow tak jak pozycjonowanie stron, to jest mega przydatne narzedzie wg mnie. Widzialam juz jak wiele firm rozwijalo skrzydla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwesterT
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 32

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://eklektik.pl/kaseton-swietlny-reklamowy-czym-sie-kierowac-przy-jego-wyborze/ macie fajny artykuł na temat tego czym kierować się przy wyborze reklamy lokalnej. Sama prowadzę niewielką kawiarnię także interesuję się tematem marketingu. Niestety ale bez marketingu nasz biznes nie miał by racji bytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy